Reklama

Sex s tchyní

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 13:09)

Pověz. Jak se vlastně stará panna, o kterou nikdy nebyl zájem, dobývá?

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 14:09)

Žila s rodiči. Ortodoxní rodina, které nebyl nikdo dost dobrý. Nafoukanci. Hlídali jí na každém kroku. Vynikala na akademické půdě. Při semináři jsem se s ní ostře pohádal kvůli vědeckému problému. Pak mne vyhodila od zkoušky. Koupil jsem kytku a lahev koňaku a šel jí pozvat na večeři, abych si jí naklonil. Zaklepal jsem na dveře její kanceláře. Žádná odezva. Vezmu za kliku, otevřeno. Seděla na kanapi a hrabala se v rozkroku. Omluvil jsem se a vycouval. Vyběhla za mnou, zatáhla mne dovnitř a úplně se zhroutila. Žadonila abych to nikomu neříkal. Pak se mi vyplakala jak trpí, že nežije normálně jako jiné ženy. Otevřel jsem láhev a ona pila jak duha. Chvíli se mi vrhala do náruče, chvíli mne odstrkovala. Když jsem jí chtěl svléci, prala se se mnou, pak mi sama stáhla kalhoty a zůstala jak u vytržení z mého pohlaví. Pak najednou řekla že ho chce. No a potom to šlo ráz naráz. Zamkli jsme dveře, oba do naha, chvíli na podlaze, chvíli na kanapi, chvíli na stole, přímo ve škole, až do rána bílého. Opravnou zkoušku jsem udělal za jedna. Pak jsme se ještě párkrát sešli a po promoci jsem jí dal kopačky. Byla hodně naštvaná, ale já měl rodinu a nemělo to smysl, protože jsem byl o moc mladší. Jen jsem jí pomohl do života prosté ženy.

Pavson (St, 8. 9. 2021 - 12:09)

jo? no Kdyš tě držej nějaký magorky v celibátu pásem cudnosti tak je to asi dobrý - jinak by jsi mohl taky dobře zcvoknout... Lepší je do manželství pro jistotu vůbec nelízt, když nevíš...

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 12:09)

Je to sázka do loterie , hop anebo trop , to nikdy nevíš . Ale to bys nemohl dělat nic .

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 14:09)

Nejjistější je, když se matka s dcerou domluví na zápůjčce. Pak jste sice za toho blbýho, ale všichni z toho mají užitek. Některé tchýně jsou tak nadržené, že zeťáka svedou bez vědomí dcery. Konflikt postihne všechny účastníky, ale rozvodem to končit nemusí. Vždyť je to v rodině.

Vašek (Út, 7. 9. 2021 - 20:09)

Nevím jestli se tomu dá říkat sex ... . Manželka odjela do lázní a já měl na výběr buď pás cudnosti nebo každé ráno ejakulace pod dozorem tchyně. Nechtěl jsem byt měsíc bez výstřiku a tak jsem souhlasil s tím dozorem. Každé ráno přijdu nahý do kuchyně položím na zem ručník kleknu si a vyhonim si péro. Tchýně se dívá a náramně se baví.

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 22:09)

Nedivím se že se baví pohledem na pitomce , který místo aby jí opíchal , tak si honí péro .

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 22:09)

Já se taky zpočátku honil před tchyní, ale brzy mne připustila, protože to byla normální potřebná ženská.

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 22:09)

Nedivím se že se baví pohledem na pitomce , který místo aby jí opíchal , tak si honí péro .

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 20:09)

Copak? Thýně nemá kundu?

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 19:09)

Zavádění katetru je dobré pro vzrušení , zvláště když ti ho zavádí někdo jiný . Trvalé zavedení způsobí více problémů , než rozkoše .

Vašek (Út, 7. 9. 2021 - 22:09)

Má ale ne pro mě.

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 12:09)

Já jsem to jednou vypustil na kuchyňský stůl. Vynadala mi, že jsem prase, ale pak to slízala, když jsem jí bral ze zadu. Ale to už jsme spolu byli mnohem dál než ty.

Lada (Út, 7. 9. 2021 - 13:09)

To můžu jen závidět doufám že nato taky dojde.

Lada (Po, 6. 9. 2021 - 15:09)

Doufám že to dobře dopadne už se těším.

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 15:09)

Podej zprávu.

Lada (Út, 7. 9. 2021 - 20:09)

Zatím žádná odezva ale ještě to nevzdám.

Lada (Po, 6. 9. 2021 - 15:09)

Včera jsem byl u tchine chtěl jsem ji říct že mě vzrušuje ale nevím jak jí to říct, tak jsem si půjčíl její použite kalhotky a udělal se donich snad příště dostanu odvahu jí to říct.

Pavson (Po, 6. 9. 2021 - 21:09)

No cákance semene potěší každou ženu, akorát musí být na to naladěná... Je dobrý když má o tobě předem zprávy a signály od dcery, že jsi bejček. Pak v určitý fázi to vlastně očekává, že ty cákance už brzo uvidí. Na čem to nemusí zabrat, je v případ kdy tvůj vztah k sexu považuje za vlažnej nebo nejistej. Jsou chlapi, workoholici, alkoholici a tak podobně, co toho moc nenašukaj ani s manželou, čili atmosféra v rodině je dosti frigidní a ty ženský to neočekávaj. No pak je opravdu trochu ve hvězdách jak zareagujou, když jsou v podstatě obě neukojený... Může je to i pěkně namíchnout, že se jim děláš do kalhotek, místo abys je šukal.

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 22:09)

Když tchyně ví, že dceru dokonale uspokojuješ a přetlak semene musíš řešit masturbací, při čemž tě sem tam přistihne, máš jí jistou.

Reklama

Přidat komentář