Reklama

Sex s tchyní

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 04:10)

Ahoj mám taky pěknou tchyni miluji jak přijdu a ona chodí v tričku krásné se jí vzruší bradavky prsa má 5 souloží se nádherně manželka o tom ještě nevi

Albánec z Estonska (Po, 11. 10. 2021 - 21:10)

Prcal jsem tchyňi, švagrovou a její dceru, prcal jsem i sestřenici, kurva já bych mrdal.

Kubánec z Albánie (Po, 11. 10. 2021 - 13:10)

Prcal bych švagrovou.

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 15:09)

Manželka mne v neděli poslala ke tchýni pro kvasnice. Mám od ní klíče. Zrovna vytírala v kleče kuchyni. Neodolal jsem a sáhl jí na buchtu. Úplně strnula a čekala. Stáhl jsem jí kalhotky. Neprotestovala. Projel jsem jí žlábek rukou a polaskal pštěváčka. Začala vzdychat a namazala. Vsunul jsem do ní penis. Ochotně přirážela. Měla dost rychle orgasmus, ale držela i po tom, dokud jsem se do ní nevystříkal. Žena zuřila, kde jsem tak dlouho, že chce péct koláče. Řekl jsem že jsem si s maminkou pěkně pokecal. To jí uklidnilo.

meltepeee (Po, 13. 9. 2021 - 16:09)

Sex seznamka - http://hespac.com/sexseznamka.htm Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.

Ruda (Po, 13. 9. 2021 - 10:09)

Tak jsem zpátky. Teda páni a dámy to se děly věci..... Poslední zápis končí tím, že mi sebrala laptop a zamkla se s ním v koupelně. Všechno co mohla si přečetla a hlasitě to komentovala. Pak vyšla z koupelny úplně nahá. Chytla můj penis a jako bejčka si mne odtáhla do ložnice. Do teď jsme mrdali možnými i nemožnými způsoby. Já stříkal dvakrát a ona měla těch orgasmů nepočítaně. Teď má na sobě jen lehkou zástěru, dává se do vaření, provokuje mne různými poodhaleními a sleduje, že můj penis už zase stojí. Ještě jí to musim nechat odsohlasit a asi se do ní zase dám. Končím reportáž. Souhlasíííííííííím!!! Jeho Růženka.

Ruda (Po, 13. 9. 2021 - 08:09)

Manželka odjela brzo ráno na služebku a tchýně která bydlí poblíž, nakoupila, udělala snídani a bude vařit oběd. Sedím se svým laptopem v kuchyni a pobíhá mi tady sice starší, ale půvabné stvoření. Přečetl jsem si vaše rajcovní příspěvky a mám erekci jako bejk. Tchýni to neuniklo a chtěla abych se šel někam uspokojit. Řekl jsem jí, že se uspokojím kde chci, protože jsem doma. Vyndal jsem před ní ptáka a začal se honit. Zrudla a nadává mi do chlípných sprosťáků. Pořád po mě pokukuje a ptá se co pořád píšu i při tom honění, chce to viděttttttttttt

Ruda (Po, 13. 9. 2021 - 08:09)

Manželka odjela brzo ráno na služebku a tchýně která bydlí poblíž, nakoupila, udělala snídani a bude vařit oběd. Sedím se svým laptopem v kuchyni a pobíhá mi tady sice starší, ale půvabné stvoření. Přečetl jsem si vaše rajcovní příspěvky a mám erekci jako bejk. Tchýni to neuniklo a chtěla abych se šel někam uspokojit. Řekl jsem jí, že se uspokojím kde chci, protože jsem doma. Vyndal jsem před ní ptáka a začal se honit. Zrudla a nadává mi do chlípných sprosťáků. Pořád po mě pokukuje a ptá se co pořád píšu i při tom honění, chce to viděttttttttttt

tchýně (Ne, 12. 9. 2021 - 05:09)

Ahoj Blanko. Jsem moc ráda, že si se ozvala. Zajímalo by mne jak jste s maminkou dospěly ke vzájemnému sexu. Zatím se se zeťem milujeme aniž by při tom dcera byla. Nechceme jí trápit, protože já při tom hodně vyvádím a ona je dost zdrženlivá. To se mi moc nelíbí, když on říká, že si se mnou užije víc než s dcerou. Mám strach že mohu zapříčinit rozvod. Přizvaly jste maminku, nebo jste se nejdřív dohodly a lízaly a pak do toho přibraly manžela? Zajímal by mne váš postup. Já si dovedu představit jak se s dcerou miluju, ale vůbec nevím jak to pochopí a přijme ona. Já jsem se totiž ve slabé chvilce taky utěšovala s mámou, když mi odešel manžel, ale bylo to jen jednou a nebyly jsme zrovna střízlivé. Děkuji za odpověď.

Blanka (Ne, 12. 9. 2021 - 02:09)

Manžela miluji a protože se mu líbí moje matka, tak říkal že má pěkný kozy a chtěl by ji taky šukat. Tak dlouho mě přesvědčoval až jsem to matce řekla. Matka byla překvapená, moc se jí do toho nechtělo, ale pak pochopila, že když se obětuje, tak to bude v rodině a on si nebude hledat milenku. Dnes se milujeme ve třech a je to pohoda, jen jsme se museli s mamkou přestat stydět se navzájem prstit a lízat.

tchýně (So, 11. 9. 2021 - 11:09)

Já jsem se s dcerou dohadovala, že když nebude doma, postarám se o zeťáka aby neměl choutky zahýbat. Je totiž děvkař. Nejdřív o tom nechtěla ani slyšet. To víte, láska. Jsem už dlouho bez manžela, ani nemám stálou známost. Bývám hodně nadržená, tak jsem měla i osobní zájem. Zeťák je pěkný chlap s dobrým vybavením. Že má o mne zájem, jsem poznala z toho, při setkáních se mnou má tuhou erekci. Sotva dcera před týdnem, vytáhla paty z domu, neměla jsem žádný problém ho svést. Užívám si s ním nádherný sex a dcera ho má pro sebe, když se vrátí. Stačí na nás obě v pohodě. Zeť by nás chtěl do trojky obě. Nevím. Myslím si že na to dcera ještě není připravena nutit jí nemůžeme. To by asi nedělalo dobrotu. Máte někdo podobné zkušenodti?

Návštěvník (Pá, 10. 9. 2021 - 17:09)

taky jsem na starší ženy kolem 30/45, ale nevím kde mám hledat, protože mi je jenom 15, ale výbavu mám slušnou

Pičus (So, 23. 10. 2021 - 22:10)

Myslíš výbavu hraček nebo počítače?

Návštěvník (Pá, 10. 9. 2021 - 18:09)

Až se oženíš, zkus tchýni.

Květa (Pá, 10. 9. 2021 - 13:09)

Já mám skvělou tchýni. Manžel je zaměstnán v Německu a věčně není doma. Gerda si mne nastěhovala k sobě a hned první den jme se pěkně pomilovaly. Líže jako anděl. Jsem v sedmém nebi každou chvíli. Orgasmy nestačím počítat. Je pořád nadržená. Dělám co můžu, ale ona pořád chce a chce. Máme i oboustranný penis na který se napichujeme a kopulujeme proti sobě. Ani ten jí neudolá. Jsem s ní šťastná. Bojím se, že nás manžel rozdělí.

Návštěvník (Pá, 10. 9. 2021 - 19:09)

Mám takový pocit, že matky, které měly více dětí, mají pro potřeby mladých manželství větší pochopení, protože už si lecos prožily se svými potomky a tak jsou citlvější a tolerantnější. Moje tchýně měla šest dětí a okamžitě rozumněla mým potřebám. Když nebyla manželka doma, úplně ve všem jí zastoupila. Chránila tím naší i svojí rodinu.

Květa (So, 11. 9. 2021 - 06:09)

Mnžel je jedináček. Gerda je spíše na holky než na kluky. Už je dávno rozvedená. Taky má přítelkyni a chce mě s ní seznámit. Jestli se do mě dají dvě ženský naráz, tak to bude maso. To zastoupení ve všem znamená, že tchýni taky šukáš? Objasni mi to.

Návštěvník (So, 11. 9. 2021 - 08:09)

Samozřejmě že s ní mám taky sex. Manželka nebývá často doma a masturbace nestačí. Sama se mi nabídla. Souloží nádherně. Je lepší než manželka, taky proto, že déle vydrží.

Květa (So, 11. 9. 2021 - 06:09)

Mnžel je jedináček. Gerda je spíše na holky než na kluky. Už je dávno rozvedená. Taky má přítelkyni a chce mě s ní seznámit. Jestli se do mě dají dvě ženský naráz, tak to bude maso. To zastoupení ve všem znamená, že tchýni taky šukáš? Objasni mi to.

Lada (Pá, 10. 9. 2021 - 18:09)

Tak si to pěkně užívejte dokud to jde fandím vám .

Reklama

Přidat komentář