Reklama

Sex s tchyní

Pavel1 (Pá, 10. 9. 2021 - 00:09)

Nevíte někdo,na jakém servru nebo seznamce by se daly sehnat babči na šukání,přitahujou mě,poradí někdo?

Pavson (Pá, 10. 9. 2021 - 11:09)

ahoj, na badoo.com je nebyvalej přetlak padesátnic. Starší ročníky jsou pak už slabší, ale jsou tam taky použitelný. Jestli dobře stojí, tak je jen otázka času, kdy zasuneš.

Návštěvník (So, 11. 9. 2021 - 09:09)

To je můj ročník,já bych raději starší,tak 65+,nejlépe 70-75,ale diky,podívám se tam.

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 23:09)

Zjistil jsem, že i tchyně má kundu. A můj pták do ní vlétl jakoby tam patřil. Konečně si rozumíme.

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 19:09)

Jo, zavolat, to bych mohl. Halo! 776 441 624! Jak mě slyšíte?

Pavson (Čt, 9. 9. 2021 - 19:09)

Zajímavý. Ale je asi lepší když si tchyně něco začne se zeťem, než aby hledala mladé kluky na sex, zpočátku teda na pokec, na seznamkách, někde na badoo. To sice většinou v pohodě sežene, ale proč by místo něj dávala někomu cizímu, kterej se kdykoliv může přesunout jinam až se trochu nabaží... Většinou nesmysl.

Věra (Čt, 9. 9. 2021 - 16:09)

Včera jsem přišla domů a slyším mámu naříkat jako když to dělávala s tátou, který už je na pravě boží. Úplně mne zamrazilo. Plna zlé předtuchy jsm vešla. Můj manžel mi šukal mámu. Rozčilená jsem ho mlátila taškou, co jsem měla v ruce. On chtěl přestat, ale ona ho držela, že ještě není hotová. Nakonec jsem si dřepla a rozbrečela se. Musela jsem se koukat na mámin vyřvaný orgasmus. Manžel se honil, protože ještě nebyl. Zarazila ho. Oba úplně nazí si sedli ke mě a začali mne chlácholit. Najednou jsem byla nahá taky, máma mne připravila jazykem a manžel zasunul. Máma se napasovala vagínou na můj obličej, že jsem skoro nedýchala a oba mne dlouho znásilňovali. Mé orgasmy byly jiné a o hodně intenzivnější než obvykle. Když jsem nemohla, máma manžela zase stáhla do sebe. Nevím co mám dělat, když se mi to tak moc líbilo.

Lada (Čt, 9. 9. 2021 - 16:09)

Když se ti to líbilo tak v tom pokračujte kolik je tvé máme.

Věra (Čt, 9. 9. 2021 - 16:09)

Mámě je 53 roků a manželovi 30. Do teď máma jenom masturbovala a on jí při tom přistihnul. Aspoň tak mi to potom vysvětlovali. No, prostě ho svedla. Ona vypadá i nahá pořád dobře a tak jí to nedalo moc práce. Manžel je taky kurevník. Byla to jen otázka času, kdy se najdou. Dneska se nechám zase znásilnit, ale chci být první. Až budu hotová, ať si s ním máma dělá co chce. Já to vidět nemusím. Stejně je budu slyšet. Oba řvou jako tuři a já taky. Orgasmus si nedá poroučet.

Kajo (St, 17. 5. 2023 - 22:05)

Ahoj vera som cet ci si písala smutne ešte to pokračuje. Neuvažujes rozvod

Lucka (Pá, 10. 9. 2021 - 06:09)

Já taky podezřívám maminku, že s tím mým něco má. Jsem jen půl roku vdaná a už musím žárlit. Když přijede na návštěvu, až moc vřele se vítají. Líbají se a při tom si sahahají do rozkroku jako puberťáci a myslí si že jsem slepá. Jak můžou tak se sebe dotýkají. Manžel má dost velký penis a já vidím, že mu skoro pořád stojí, když je u nás. V noci jsme šukali a to jí asi vzbudilo. Přišla se zeptat jestli nepotřebujeme s něčím pomoct. Ten můj nestyda se ze mě vysoukal a se ztopořeným pérem jí odvedl do obýváku. Když se dlouho nevracel, tak sem se šla podívat a oba před sebou masturbovali, jakoby se připravovali na soulož. No vrátil se a pokračovali jsme, ale cítím, že mrd mezi nimi je na spadnutí. Asi tomu nebudu moci zabránit. Ách jó!

Lada (Čt, 9. 9. 2021 - 17:09)

Manželka by měla být jako první ale manželovi závidím napiš jaké to bylo dík.

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 10:09)

Sem tady z toho čtení tak zdivočelej že sem včera šáhnul tchyni do rozkroku. Škublo to s ní na chvíli vytuhla zrudla ale pak mi ruku odtáhla. Vůbec nic mi neřekla. Při odchodu se usmívala. Tak jí to asi potěšilo. Nestěžovala si ani ženě. Asi mam naději.

Pavson (Čt, 9. 9. 2021 - 12:09)

No dobrý. Můžeš jí teď zkusit vytáhnout někam ven na společný výlet. Jestli přijme, bude vám možná patřit svět. Když ne, bude to jako by se nic nestalo.

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 12:09)

To bysme sebou museli vzít děti. Taky sem si všim že pošilhává po mým rozkroku a když vidí že mi stojí tak se taky usmívá. Lepší by bylo aby šla na výlet s dětma manželka. Budu muset promyslet jak se jí dostat do kalhotek.

Pavson (Čt, 9. 9. 2021 - 13:09)

Jasně. Když bude tchyně vynalézavá nějaká možnost jí napadne. Třeba si vyhodnotí, že Je to pro ní možná lepší než celej život jen koukat na Ordinaci, keckat o ničem s kamarádkama atd...

Pavel1 (Čt, 9. 9. 2021 - 07:09)

Tomu se snad ani nedá věřit,kolik jí bylo?

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 08:09)

Já se jí neptal. Odhadem kolem padesátky. Nebyla moc hezká, ale jako povýšená intelektuálka muže odrazovala. Pak se přede mnou plazila a prosila abych neodcházel. Dohodil jsem jí rozvedenému kamarádovi. Za půl roku se brali. Neposlali mi ani svatební oznámení.

Pavel1 (Čt, 9. 9. 2021 - 12:09)

Jak u takové staré pany praská blána,u mladších jsem to zažil,ale u takhle starší ne?

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 13:09)

O blánu přišla tím, že masturbovala a strkala si do pochvy předměty. Stará panna sice nikdy neměla muže, ale masturbovat může. Pochvu měla stejně malou a dost dlouho trvalo, než jsem došel na dno a dotkl se dělohy. Pak jsme mrdali celou noc. Pořád neměla dost. Potřebovala si vynahradit dlouholeté odříkání a strádání. Dávala jeden hlasitý orgasmus za druhým, celou noc. Musel jsem jí všechno vysvětlovat a ukazovat. V přestávkách si stále prohlížela a ohmatávala ptáka i varlata, protože to snad viděla poprvé. Kouřit ale nechtěla. To bylo pro madam fuj. Lízat se nechala, ale pak se se mnou nechtěla líbat, protože to bylo nečisté. Hlavně jsme kopulovali. Nevíc řádila na koníčkovi.

Reklama

Přidat komentář