Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Hanka (Út, 31. 5. 2022 - 17:05)

Je fakt ze muze hodnekrat za sebou,ale vsimam si ze kdyz mu podrzim casteji tak se cas prodluzuje,myslim ze kdyby jsme soustali kazdy den tak by vydrzel potom dele,ale stejne mne fascinuje to mnozstvi semena co stale dava a kdyz ho vytahne tak jeste kape,kdyz jsem uz vic zozsukana a dirka je volnejsi tak na konci vyklouzne s bouli jak nic,napoprve jsem cekala az povoli,neslo to vyndat,ted uz je to super,jem kdyby to bylo kazdy den,ono to moc nejde,mamka kdyby to vedela tak mne zasije picku a psa da do utulku,je hrozna,ona muze a ja ne.

Návštěvník (Út, 31. 5. 2022 - 23:05)

Když má pes bouli na penisu, nesmíš ho vytahovat, protože by tě mohl kousnout. Jednak ho to bolí a jinak si chce fenu zuby přidržet, než do ní pustí semeno. Víš houby o psím páření.

Raubíř (Út, 31. 5. 2022 - 20:05)

Moc hezký, ty bys ho chtela každý den? Jsem rád, že jsi se ozvala, je to moc hezký, chtěl bych být u toho.

Hanka (Pá, 27. 5. 2022 - 08:05)

Ahoj,vcera jsem asi konecne pochopila o cem to tady je,nikdy by mne to nenapadlo neco se psem mit az vcera,mame dogu,3roky a jmenuje se brit,je strasne mazlivy a uz vim proc stale taha spodni pradlo,vcera mamka lezela na lehatku a neco popijela a brit behal kolem a chvilema jsem zaslechla,fuj je to ty kance,mamka mu tak nekdy rekla,no nic a nevim tak za pul hodinky stekani a knuceni tak jsem vykoukla z okna,mamka spala opila a brit ji tahal kalhotky,letela jsem dolu a uz je mnel v tlamne a tahal je a mlatil do stran,najednou je ale pustil a priblizil se k mamcine rozkroku a zacal lizat,muselo to byt super protoze mace se rozjeli nohy tolik do siroka a ja videla jak ji lize jak mu kouka cervena spicka a pekne mokra,chtela jsem jit bliz ale brit zavrcel tak jsem ho nechala a sedla si tak abych to videla,no jako daval ji dobre,tekla fest,to jo ale chtel si skocit ale to byla moc zajeta do kresilka,byla jsem vzrusena strasne a chtela jsem najednou citit to spicate pero taky,pomalu jsem sundala kalhotky,sedla si na okraj kresla a hodila je po britovi,slezl z mamky a cuchal k mojim kalhotkam,priskocil bliz a uz jsem mnela ten drsny jazyk v kundice,lizal lip nez kdejaky kluk a zachvilku poposkocil tlapkama na mne a uz jsem videla jak mu pero vyjelo ven a chce se trefit do mne,pomohla jsem mu rukou a on hned zajel a prirazel az jsem myslela te ho mam ve strevech,byl strasne rychy a za chvilku jsem citila strasny tlak,to se mu udelala ta boule na pindikovi a uz do mne strikal,za chvilku vyklouzl a olizal mne,nez jsem to zacala vsechno pobirat tak se probehl a byl zpatky a zase lizal a ja myslela ze se pocuram vzrusenim,a taky jsem curala a behal mi mraz po celem tele,potom se zase zvedl a zastrcil a rychle prirazel,zase ten tlak v kundicce a horke semeno a zase vyklouzl olizal a odbehl ale to jsem uz musela pric tak jsem se zvedla vzala moje kalhotky a sla domu,z okna jsem pozorovala jak vylizuje mamku a štěká ze chce sukat,probralo ji to a jenom se soupla vic na okraj a uz ho do ni cpal,udel se do ni asi trikrat a potom zustal lezet vedle ni a spokojene odpocival,byl to pro mne ten nejsilenejsi a nejhezci sex,at si mysli kdo co chce.

Tony (Ne, 29. 5. 2022 - 02:05)

Ahoj a lákalo by tě i kluk s fenkou ?nebo přirážet klukovi fenku na péro?

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 21:05)

Kolik ti Hanko je a kolik je mamce?

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 14:05)

Máš pravdu pokud je po ruce mladý , velký a vitální pes tak je to paráda .

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 08:05)

A jak to víš?

foto1 (Út, 3. 5. 2022 - 14:05)

Je tu holka, která by to chtěla zkusit s pejskem? Rád bych takovou holku poznal. Když tak napiš.

Ila (Út, 3. 5. 2022 - 20:05)

jak se spojit

Návštěvník (Pá, 6. 5. 2022 - 05:05)

Nikomu nepiš, je to podvodník a násilník.

Ila (Pá, 6. 5. 2022 - 10:05)

dík já vím!

Jana (Pá, 6. 5. 2022 - 10:05)

Víš kolík je tady takovych? uslimpaníjen se třepou až některa naleti,čtu příspúěvky a honi si ocas-navíc se nezmužou!Jsou i seriozní-poznala jsem pár a zaně DÍk-BYLO TO SNĚMA VÝBORNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

foto1 (Pá, 6. 5. 2022 - 00:05)

Napiš mi na mail: [email protected]

Návštěvník (Út, 5. 4. 2022 - 09:04)

Ach, můj Bože! Jaké sodomie se tady odehrávají..?! Sodoma a Gomora!

Max (Pá, 25. 2. 2022 - 06:02)

Schanim zoo sex nebo domaci videa, napište, klidne zaplatim

Brenda zrzka (Út, 15. 2. 2022 - 21:02)

Zeptej se manzelky proc to zkusila, ozna ze jen experimentovala.
Ale neni to prekvapeni, jen ze bych ocekavala, ze by ten napad vysel od tebe.
Ja si sex uzivam podle sve chuti, a vzdy svym milencum reknu, ze nehledam vztah, ale jen sex. A ve velmi kratke dobe me zacnou pobizet, abych je nechala zkusit docela neobvykle veci, a prani, ze by radi videli jak bych to udelala se psem, coz neni ta nejhorsi varianta sexu , kterou by radi se mnou zkusili.Nejcasteji se ale fotili pri sexu se mnou, coz jsem tolerovala, protoze to pripada sexy i me. Dalsi oblibene prani meli, abych prisla na weekend do jeho bytu, on pozval kamarady a nez prisli, tak me poprosil abych chodila v jeho bytu uplne naha a ja se svlekla, a on uklidil moje obleceni, A js porad nevedela, ze pozval par muzu. Ti ale uz vedeli, ze tam bydy naha a vzdy me to zaskocilo. nechala jsem se presvedcit abych zustala naha a obycejne me to vzrusilo a libilo se mi to. Ale vzdy jsem videla, ze si pokradnu delaji fotky mobilem Ale kdyz jsem je pristihla, tak se muj milenec smzl a rekl, ze jeho pratelum o me rekl, jak krasne zrzava jsem a ze by si me radi vyfotili, protoze jeste zadnou zrzavou v realu nevideli. Me to dost vzrusovalo tak, ze jsem se nebranila a nechala je fotit co chteli a obcas jsem udelala vic nez bych udelala v jine situaci,
Ten posledni milenec to ale dothnul dal, nes ti pred nim. Kdyz jsem je nechala fotit tak oni pozadali, jestli bych je nechala vyfotit muj otevreny rozkrok. No svolila jsem, ale muj pritel jim rekl., ze si musi vyfotit me tetovani, a rekl, ze ho mm na stydkem pysku. No nastal rozruch a ja lezela s roztazenyma nohama a nekdo ve podrze,me pysky roztazene aby si to mohli vsichni vyfotit. Ten vecer to skoncilo dost divokym sexem, ktereho se muj pritel nezucastnil, protoze behal kolem s video camerou a nahraval si vse co se mu zdalo vhodne.
Jak jsem rekla: Kdyz zena rekne milenci ze nechce vztah ale jenom sex, tak zena zazije hodne zvlastnich veci,pokud s nimi souhlasi.
[email protected].

Raubíř (Út, 15. 2. 2022 - 23:02)

Tvůj mail nefunguje.

brenda zrzka (So, 6. 5. 2023 - 20:05)

[email protected]
Tgank you, Brenda

Brenda zrzka (Čt, 31. 3. 2022 - 20:03)

Zkus to znovu, rada ti o vsem reknu.:o) Brenda zrzka,.

[email protected]

Reklama

Přidat komentář