Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Raubíř (Ne, 5. 6. 2022 - 07:06)

Nádherný kopulace, nemotá se okolo tebe, ze by chtěl pořád?

Hanka (Ne, 5. 6. 2022 - 14:06)

Mota,tak nejak si mne jakoby hlida,cumak stale cpe mi mezi nohy,jak si sednu tak uz je tam.

Raubíř (Ne, 5. 6. 2022 - 14:06)

A už si mu dneska dala?

Raubíř (Pá, 3. 6. 2022 - 07:06)

Rádi si Hanko přečtem tvé zážitky, budem rádi, když je sem popíšeš.

Hanka (St, 1. 6. 2022 - 22:06)

Kecas,zadne pridrzeni,najednou pocitim tlak,to se mu udela boule a vim ze bude stříkat,prestane prirazet a jen mi funi za krkem,tak to strika a kdyz seskoci tak ho vytlacim ven a jeste z neho kape,chvilku jenom dycha a za chvili se probehne a jako by nic jeste s perem venku se vrati a uz mi lize pipku a zase se mu stavi a chce si skocit,ty vis houby o psim sexu.

Raubíř (Čt, 2. 6. 2022 - 07:06)

A kdy ho zase necháš?

Návštěvník (Ne, 29. 5. 2022 - 08:05)

A co tohle, je to vůbec možné? https://www.itemfix.com/v?t=a8n1e7

Tony (Ne, 29. 5. 2022 - 02:05)

Lákalo by tu nějakou ojet klukovi péro fenkou ?

Tony (Ne, 29. 5. 2022 - 02:05)

Každa tu píše jak to děla se psem a láká tu nějakou videt kluka s nějakou zviřeci samici treba fenkou nebo kobylou?

Raubíř (Ne, 29. 5. 2022 - 12:05)

Už si to dělal?

Hanka (So, 28. 5. 2022 - 05:05)

17 a 40

Raubíř (So, 28. 5. 2022 - 07:05)

Hezké, krásně si to užíváte, budeš ho teď nechávat častěji do sebe stříkat?

Hanka (Ne, 29. 5. 2022 - 08:05)

Jak to jenom pujde,uz jsem to petkrat za sebou,ani nevim kolikrat jsem se udelala ja,je mi strasne dobre ale je smutne ze se vzdy tak rychle udela,je to chvilicka a uz strika,sousta rychle a hned strika.

Raubíř (Ne, 29. 5. 2022 - 12:05)

Ale zase může hodněkrát za sebou, dneska ho tam zase budeš mít?

Hanka (Út, 31. 5. 2022 - 17:05)

Je fakt ze muze hodnekrat za sebou,ale vsimam si ze kdyz mu podrzim casteji tak se cas prodluzuje,myslim ze kdyby jsme soustali kazdy den tak by vydrzel potom dele,ale stejne mne fascinuje to mnozstvi semena co stale dava a kdyz ho vytahne tak jeste kape,kdyz jsem uz vic zozsukana a dirka je volnejsi tak na konci vyklouzne s bouli jak nic,napoprve jsem cekala az povoli,neslo to vyndat,ted uz je to super,jem kdyby to bylo kazdy den,ono to moc nejde,mamka kdyby to vedela tak mne zasije picku a psa da do utulku,je hrozna,ona muze a ja ne.

Návštěvník (Út, 31. 5. 2022 - 23:05)

Když má pes bouli na penisu, nesmíš ho vytahovat, protože by tě mohl kousnout. Jednak ho to bolí a jinak si chce fenu zuby přidržet, než do ní pustí semeno. Víš houby o psím páření.

Raubíř (Út, 31. 5. 2022 - 20:05)

Moc hezký, ty bys ho chtela každý den? Jsem rád, že jsi se ozvala, je to moc hezký, chtěl bych být u toho.

Hanka (Pá, 27. 5. 2022 - 08:05)

Ahoj,vcera jsem asi konecne pochopila o cem to tady je,nikdy by mne to nenapadlo neco se psem mit az vcera,mame dogu,3roky a jmenuje se brit,je strasne mazlivy a uz vim proc stale taha spodni pradlo,vcera mamka lezela na lehatku a neco popijela a brit behal kolem a chvilema jsem zaslechla,fuj je to ty kance,mamka mu tak nekdy rekla,no nic a nevim tak za pul hodinky stekani a knuceni tak jsem vykoukla z okna,mamka spala opila a brit ji tahal kalhotky,letela jsem dolu a uz je mnel v tlamne a tahal je a mlatil do stran,najednou je ale pustil a priblizil se k mamcine rozkroku a zacal lizat,muselo to byt super protoze mace se rozjeli nohy tolik do siroka a ja videla jak ji lize jak mu kouka cervena spicka a pekne mokra,chtela jsem jit bliz ale brit zavrcel tak jsem ho nechala a sedla si tak abych to videla,no jako daval ji dobre,tekla fest,to jo ale chtel si skocit ale to byla moc zajeta do kresilka,byla jsem vzrusena strasne a chtela jsem najednou citit to spicate pero taky,pomalu jsem sundala kalhotky,sedla si na okraj kresla a hodila je po britovi,slezl z mamky a cuchal k mojim kalhotkam,priskocil bliz a uz jsem mnela ten drsny jazyk v kundice,lizal lip nez kdejaky kluk a zachvilku poposkocil tlapkama na mne a uz jsem videla jak mu pero vyjelo ven a chce se trefit do mne,pomohla jsem mu rukou a on hned zajel a prirazel az jsem myslela te ho mam ve strevech,byl strasne rychy a za chvilku jsem citila strasny tlak,to se mu udelala ta boule na pindikovi a uz do mne strikal,za chvilku vyklouzl a olizal mne,nez jsem to zacala vsechno pobirat tak se probehl a byl zpatky a zase lizal a ja myslela ze se pocuram vzrusenim,a taky jsem curala a behal mi mraz po celem tele,potom se zase zvedl a zastrcil a rychle prirazel,zase ten tlak v kundicce a horke semeno a zase vyklouzl olizal a odbehl ale to jsem uz musela pric tak jsem se zvedla vzala moje kalhotky a sla domu,z okna jsem pozorovala jak vylizuje mamku a štěká ze chce sukat,probralo ji to a jenom se soupla vic na okraj a uz ho do ni cpal,udel se do ni asi trikrat a potom zustal lezet vedle ni a spokojene odpocival,byl to pro mne ten nejsilenejsi a nejhezci sex,at si mysli kdo co chce.

Tony (Ne, 29. 5. 2022 - 02:05)

Ahoj a lákalo by tě i kluk s fenkou ?nebo přirážet klukovi fenku na péro?

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 21:05)

Kolik ti Hanko je a kolik je mamce?

Reklama

Přidat komentář