Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 14:05)

Máš pravdu pokud je po ruce mladý , velký a vitální pes tak je to paráda .

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 08:05)

A jak to víš?

foto1 (Út, 3. 5. 2022 - 14:05)

Je tu holka, která by to chtěla zkusit s pejskem? Rád bych takovou holku poznal. Když tak napiš.

Ila (Út, 3. 5. 2022 - 20:05)

jak se spojit

Návštěvník (Pá, 6. 5. 2022 - 05:05)

Nikomu nepiš, je to podvodník a násilník.

Ila (Pá, 6. 5. 2022 - 10:05)

dík já vím!

Jana (Pá, 6. 5. 2022 - 10:05)

Víš kolík je tady takovych? uslimpaníjen se třepou až některa naleti,čtu příspúěvky a honi si ocas-navíc se nezmužou!Jsou i seriozní-poznala jsem pár a zaně DÍk-BYLO TO SNĚMA VÝBORNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

foto1 (Pá, 6. 5. 2022 - 00:05)

Napiš mi na mail: [email protected]

Návštěvník (Út, 5. 4. 2022 - 09:04)

Ach, můj Bože! Jaké sodomie se tady odehrávají..?! Sodoma a Gomora!

Max (Pá, 25. 2. 2022 - 06:02)

Schanim zoo sex nebo domaci videa, napište, klidne zaplatim

Brenda zrzka (Út, 15. 2. 2022 - 21:02)

Zeptej se manzelky proc to zkusila, ozna ze jen experimentovala.
Ale neni to prekvapeni, jen ze bych ocekavala, ze by ten napad vysel od tebe.
Ja si sex uzivam podle sve chuti, a vzdy svym milencum reknu, ze nehledam vztah, ale jen sex. A ve velmi kratke dobe me zacnou pobizet, abych je nechala zkusit docela neobvykle veci, a prani, ze by radi videli jak bych to udelala se psem, coz neni ta nejhorsi varianta sexu , kterou by radi se mnou zkusili.Nejcasteji se ale fotili pri sexu se mnou, coz jsem tolerovala, protoze to pripada sexy i me. Dalsi oblibene prani meli, abych prisla na weekend do jeho bytu, on pozval kamarady a nez prisli, tak me poprosil abych chodila v jeho bytu uplne naha a ja se svlekla, a on uklidil moje obleceni, A js porad nevedela, ze pozval par muzu. Ti ale uz vedeli, ze tam bydy naha a vzdy me to zaskocilo. nechala jsem se presvedcit abych zustala naha a obycejne me to vzrusilo a libilo se mi to. Ale vzdy jsem videla, ze si pokradnu delaji fotky mobilem Ale kdyz jsem je pristihla, tak se muj milenec smzl a rekl, ze jeho pratelum o me rekl, jak krasne zrzava jsem a ze by si me radi vyfotili, protoze jeste zadnou zrzavou v realu nevideli. Me to dost vzrusovalo tak, ze jsem se nebranila a nechala je fotit co chteli a obcas jsem udelala vic nez bych udelala v jine situaci,
Ten posledni milenec to ale dothnul dal, nes ti pred nim. Kdyz jsem je nechala fotit tak oni pozadali, jestli bych je nechala vyfotit muj otevreny rozkrok. No svolila jsem, ale muj pritel jim rekl., ze si musi vyfotit me tetovani, a rekl, ze ho mm na stydkem pysku. No nastal rozruch a ja lezela s roztazenyma nohama a nekdo ve podrze,me pysky roztazene aby si to mohli vsichni vyfotit. Ten vecer to skoncilo dost divokym sexem, ktereho se muj pritel nezucastnil, protoze behal kolem s video camerou a nahraval si vse co se mu zdalo vhodne.
Jak jsem rekla: Kdyz zena rekne milenci ze nechce vztah ale jenom sex, tak zena zazije hodne zvlastnich veci,pokud s nimi souhlasi.
[email protected].

Raubíř (Út, 15. 2. 2022 - 23:02)

Tvůj mail nefunguje.

brenda zrzka (So, 6. 5. 2023 - 20:05)

[email protected]
Tgank you, Brenda

Brenda zrzka (Čt, 31. 3. 2022 - 20:03)

Zkus to znovu, rada ti o vsem reknu.:o) Brenda zrzka,.

[email protected]

Raubíř (Čt, 31. 3. 2022 - 23:03)

Zkoušel jsem, ale nefunguješ!

Návštěvník (Út, 15. 2. 2022 - 22:02)

A líbí se ti to s tím psem nebo si zkoušela i jiná zvířátka?

Brenda ztzka (Ne, 24. 4. 2022 - 15:04)

Ano, zkousela a bylo to zajimave a hodne vzrusujici.:o)

[email protected]

Raubíř (Út, 26. 4. 2022 - 08:04)

Ahoj Brendo, už nepíšeš na mail?

Brenda zrzka (Pá, 1. 4. 2022 - 17:04)

Ano, zkusila, ale bylo to divne.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 03:01)

Ponížení to v každém případě je , ale tyhle lidi to nezajímá . Jste pro ně jen samice , která je připouštěna jimi vybraným samcem . Docílí svého vzrušení a následného uspokojení a pouze o to jim jde !

Reklama

Přidat komentář