Reklama

kakání partnerky

Návštěvník (Ne, 30. 1. 2022 - 07:01)

V 16 ti ti ještě teče mléko po bradě teda pokud je to mléko když píšeš jak si zdatná počkej si do 18

Návštěvník (So, 29. 1. 2022 - 13:01)

Hlavně to je nesmysl, žádné takové videa mu neposílá. Pokud už něco někomu Iva ukazuje, pak jsou to fotky na hovno.sk, videa nikoliv.

Radana (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

To jsi zase ty, Pavkole ? Tvůj rukopis je až příliš čitelný. Máš Ivu, na které sis vyškemral každodenní srací záchodová videa, tak ti to snad může stačit

Pavkol (Pá, 4. 2. 2022 - 12:02)

No a co i kdyby tak jediné co má od doby kdy jsou tady samí slušňáci kteří dané téma zavrhují má tato stránka společné s hovnem jenom to že to tu za hovno stojí

Majkl 60 (So, 5. 2. 2022 - 08:02)

Jj, souhlasím s Pavkolem, stojí to tu čím dál tím víc za ........

Pavkol (So, 29. 1. 2022 - 16:01)

a navíc Radano jak můžeš vědět že tomu tak je ? a i kdyby tomu tak bylo tak je to čístě jen moje a Ivina věc

Pavkol (So, 29. 1. 2022 - 16:01)

v jedný věci máš Radano pravdu jestliže Iva pro mě dělá něco na čem jsme se dohodli tak mi to stačí a nepotřebuju žádnou soutěž mezi ní a dalšíma jen mě mrzelo že to tady přestalo a nikdo už sem nepíše

Vezir (Čt, 27. 1. 2022 - 17:01)

je tady naka holka,co by se sla se mnou vykadit do lesa? z okoli Brna?

Ne (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

Žádná taková tady není

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

bohdane a anonyme tahel stránky je o kadění "šavli sem nepleťte

..... (St, 26. 1. 2022 - 12:01)

Mě když se chce zvracet tak si před tím hlasitě ukrknu. Nejprve krkám před samotným zvracením. To už jsem zpravidla nakloněný nad mísou. Poté krknu při samotném zvracení, kdy souběžně s krknutím ze mne vyletí zvratek a s plesknutím dopadne do hajzlu. No a potřetí krkám, když jsem se vyblil a potřebuji se zbavit vzduchu, který jsem spolykal při dávení. No a k tomu ještě různé chrchlání, chrochtání a dávení. Ti, kteří slyšeli zvuky, které vydávám, když bleju říkali, ze se jim z toho chtělo zvracet. A ještě strašlivý smrad těch blitů. Tak se chci zeptat, jestli taky krkáte, když blejete?

Emil. (St, 26. 1. 2022 - 12:01)

Holky, chci se zeptat. Když kadíte, tak u toho většinou současně i močíte. Co si potom utíráte dřív? Kundu nebo prdel?

kaja (So, 29. 1. 2022 - 23:01)

napred bys mne olizal picu a pak prdel?

Vzpomínka na M. Z. (Po, 24. 1. 2022 - 16:01)

když mě i mé tehdejší největší kamarádce bylo 14 zatahla mě na táboře na dámský záchod a tam mě začla líbat já sice zprvu pochopil co asi chce a vyhrnul jsem jí její hnědé triko a hladil jí po holých zádech ale pak ze mě z ničeho nic vypadla věta: tobě se chce na záchod a ty se tu bojíš být sama? mimochodem je to ta samá jejiž žbluňkání šišek jsem za zavřenými dveřmi alespoň slyšel protože jsem zůstal před nimi to už nám bylo o 3 roky více ale když si vzpomenu na tu líbačku ve Skokovech tak můžu být rád že nás nenačapali a neposlali předčasně domů

Radana (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

To jsi zase ty, Pavkole ? Tvůj rukopis je až příliš čitelný. Máš Ivu, na které sis vyškemral každodenní srací záchodová videa, tak ti to snad může stačit

Majkl 60 (So, 29. 1. 2022 - 07:01)

Ahoj Radanko, proč hned ten útočný tón, nevíš přece 100%ně jestli to psal Pavkol. A to mezi ním a Ivčou je jen jejich věc. Také se rád podívám, klidně se přidej. Budeme velice rádi.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 12:01)

My chlapy jsme strašně konzervativní,zatímco vy ženy máte samé hezké věci,od lodišek počínaje,krásné kalhotky,šaty,silonky..No a tak je asi normální,že to chlapa na ženě vzrušuje a taky představa si to vyzkoušet,jaké je to být na chvíly ženou?Jasně si to nikdo nepřizná,ale kr bych dal,že tak jedná spousty chlapů a i s kalhotkami dámy??Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L a moc mě L.orientace vzrušuje Mě Je 57/175/78.Ženu bych rád štíhlou nebo i plnošťíhlou a i dvě spolu lesbicky žijící ženy, můžou i kakat a čůrat do plenek a gumových [email protected].

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 11:01)

holt je to asi tak že ženský čůrají prdí a kadí stejně jako chlapi akorát o tom nemluví nepíší a nechlubí se tím. Na jednu stranu to chápu na druhou stranu je tím pádem tahleta stránka už dva roky pro kočku

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 12:01)

Nevím jak sraní ale prdění na veřejnosti vadí méně než kojení nebo vyzvánění mobilu http://www.novinky.cz/koktejl/nahota-na-verejnosti-je-vetsi-tabu-nez-pousteni-vetru_99551_i53dd.html

Pavkol (St, 19. 1. 2022 - 07:01)

já jsem si o tom psal o víkendu třeba s jistou álou potíž byla v tom že to bylo na čůracím vlákně takže když jsem jí poprosil aby v tom pokračovala tak se ozvali zase hejtři takže álo až tu budeš zase o víkendu tak o prdění a kakání piš radši sem sem to patří a pokud holt už nebudeš chtít a byla to jen víkendová epizoda tak díky ti moc za ní

Reklama

Přidat komentář