Reklama

kakání partnerky

Pavkol (Pá, 4. 2. 2022 - 12:02)

No a co i kdyby tak jediné co má od doby kdy jsou tady samí slušňáci kteří dané téma zavrhují má tato stránka společné s hovnem jenom to že to tu za hovno stojí

Majkl 60 (So, 5. 2. 2022 - 08:02)

Jj, souhlasím s Pavkolem, stojí to tu čím dál tím víc za ........

Pavkol (So, 29. 1. 2022 - 16:01)

a navíc Radano jak můžeš vědět že tomu tak je ? a i kdyby tomu tak bylo tak je to čístě jen moje a Ivina věc

Pavkol (So, 29. 1. 2022 - 16:01)

v jedný věci máš Radano pravdu jestliže Iva pro mě dělá něco na čem jsme se dohodli tak mi to stačí a nepotřebuju žádnou soutěž mezi ní a dalšíma jen mě mrzelo že to tady přestalo a nikdo už sem nepíše

Vezir (Čt, 27. 1. 2022 - 17:01)

je tady naka holka,co by se sla se mnou vykadit do lesa? z okoli Brna?

Ne (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

Žádná taková tady není

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

bohdane a anonyme tahel stránky je o kadění "šavli sem nepleťte

..... (St, 26. 1. 2022 - 12:01)

Mě když se chce zvracet tak si před tím hlasitě ukrknu. Nejprve krkám před samotným zvracením. To už jsem zpravidla nakloněný nad mísou. Poté krknu při samotném zvracení, kdy souběžně s krknutím ze mne vyletí zvratek a s plesknutím dopadne do hajzlu. No a potřetí krkám, když jsem se vyblil a potřebuji se zbavit vzduchu, který jsem spolykal při dávení. No a k tomu ještě různé chrchlání, chrochtání a dávení. Ti, kteří slyšeli zvuky, které vydávám, když bleju říkali, ze se jim z toho chtělo zvracet. A ještě strašlivý smrad těch blitů. Tak se chci zeptat, jestli taky krkáte, když blejete?

Emil. (St, 26. 1. 2022 - 12:01)

Holky, chci se zeptat. Když kadíte, tak u toho většinou současně i močíte. Co si potom utíráte dřív? Kundu nebo prdel?

kaja (So, 29. 1. 2022 - 23:01)

napred bys mne olizal picu a pak prdel?

Vzpomínka na M. Z. (Po, 24. 1. 2022 - 16:01)

když mě i mé tehdejší největší kamarádce bylo 14 zatahla mě na táboře na dámský záchod a tam mě začla líbat já sice zprvu pochopil co asi chce a vyhrnul jsem jí její hnědé triko a hladil jí po holých zádech ale pak ze mě z ničeho nic vypadla věta: tobě se chce na záchod a ty se tu bojíš být sama? mimochodem je to ta samá jejiž žbluňkání šišek jsem za zavřenými dveřmi alespoň slyšel protože jsem zůstal před nimi to už nám bylo o 3 roky více ale když si vzpomenu na tu líbačku ve Skokovech tak můžu být rád že nás nenačapali a neposlali předčasně domů

Radana (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

To jsi zase ty, Pavkole ? Tvůj rukopis je až příliš čitelný. Máš Ivu, na které sis vyškemral každodenní srací záchodová videa, tak ti to snad může stačit

Majkl 60 (So, 29. 1. 2022 - 07:01)

Ahoj Radanko, proč hned ten útočný tón, nevíš přece 100%ně jestli to psal Pavkol. A to mezi ním a Ivčou je jen jejich věc. Také se rád podívám, klidně se přidej. Budeme velice rádi.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 12:01)

My chlapy jsme strašně konzervativní,zatímco vy ženy máte samé hezké věci,od lodišek počínaje,krásné kalhotky,šaty,silonky..No a tak je asi normální,že to chlapa na ženě vzrušuje a taky představa si to vyzkoušet,jaké je to být na chvíly ženou?Jasně si to nikdo nepřizná,ale kr bych dal,že tak jedná spousty chlapů a i s kalhotkami dámy??Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L a moc mě L.orientace vzrušuje Mě Je 57/175/78.Ženu bych rád štíhlou nebo i plnošťíhlou a i dvě spolu lesbicky žijící ženy, můžou i kakat a čůrat do plenek a gumových [email protected].

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 11:01)

holt je to asi tak že ženský čůrají prdí a kadí stejně jako chlapi akorát o tom nemluví nepíší a nechlubí se tím. Na jednu stranu to chápu na druhou stranu je tím pádem tahleta stránka už dva roky pro kočku

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 12:01)

Nevím jak sraní ale prdění na veřejnosti vadí méně než kojení nebo vyzvánění mobilu http://www.novinky.cz/koktejl/nahota-na-verejnosti-je-vetsi-tabu-nez-pousteni-vetru_99551_i53dd.html

Pavkol (St, 19. 1. 2022 - 07:01)

já jsem si o tom psal o víkendu třeba s jistou álou potíž byla v tom že to bylo na čůracím vlákně takže když jsem jí poprosil aby v tom pokračovala tak se ozvali zase hejtři takže álo až tu budeš zase o víkendu tak o prdění a kakání piš radši sem sem to patří a pokud holt už nebudeš chtít a byla to jen víkendová epizoda tak díky ti moc za ní

Scatter (St, 19. 1. 2022 - 06:01)

Tady asi někdo neví, zejména Šárka, jaký je název vlákna a o co tu asi tak primárně jde. A Oldíku, jestli máš nějaké gay touhy, tak sem prosím ne, rád bych tuhle diskusi udržoval v heterosexuální rovině. Každý máme rádi to svý, mě se nelíbí jak to pojímá Šárka, ale dokáži to respektovat, já mám o sexu jiné představy a uhlazené hrátky opravdu nejsou nic pro mě.

Scatter (Po, 17. 1. 2022 - 06:01)

Kdybych měl na výběr koho si dnes pozvu k sobě do postele a měl na výběr pochcanou posranou nemytou špinavou děvkku nebo vyvoňenou noblesní dámičku v bavlnce bez rozmýšlení bych volil 1 a už se těšil na nespoutané prasení se, mám to rád stejně jako Ferda, tomu závidím, to jsou situace snů do kterých se dostává.

Scatter (Po, 17. 1. 2022 - 06:01)

To je přesně to co chlapi nechtějí, každý má rád banán v čokoládě a když se holka neutírá nejlépe vůbec. Šárko tys měla být spíše chlap, to má být vymydlený cukroušek, já si prdel vždy navíc řádně vymydlím a vysprchju, sem tam si udělám i klistyrek což je účinnější než se s tím zbytečně srát, tvůj přítel má možná skryté homosexuální touhy, ale já rozhodně bych holku co neumí být ani pořádná prasácká špína počem právě muži touží nechtěl. Taková ta vyumělkovaná vyvoňenost je zabiják sexu. Jasně muž musí být tam, tam je to samosebou, dokonalý gentleman, ovšem muž A1 Alfa nedal potřebuje nespoutanou špindíru bez zábran, chce mít nachcáno v posteli, ptáka od hoven, čichat k týden nošeným kalhotkám a užívat si jako zvíře!

Reklama

Přidat komentář