Reklama

Incest

Andrea (Po, 28. 3. 2022 - 12:03)

Ahojte chcela by som sa podeliť o svoju zvrhlosť. Rada nosím vibračné vajíčko alebo aj análny kolík v prítomnosti syna. Nie je to ani tak o tom že by som s ním chcela niečo mať ale vzrušuje má tá predstava, že má môže nejako pri niečom pristihnúť, keď čuram na wc nezatvaram dvere. Pár krát má videl a mňa to strašné vzrusulo :( viem že je to asi choré ale nemôžem si pomôcť

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 21:03)

Proč se vydáváš za ženu když si chlap ? Myslíš, že to nikdo nepozná ?

Nairam (Ne, 27. 3. 2022 - 22:03)

Mnohorát jsem šmíroval matku jak souloží. Až jednou prišla nalitá z nějakého večírku. A ja si dodal odvahy. Spala opilá a nic nevěděla. Ale bylo to báječné

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 21:03)

Jsi normální prase když znásilníš matku, když o tom neví a využeješ její opilosti, do kriminálu s tebou, tam by se s tebou nepárali.

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 20:03)

Myslím, že Tata a Zita je stejný autor, už podle stylu a grafologie.

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 22:03)

Neuznávám incest, ale pokud chceš, grafologu, zaseknout diskusi, tak pokračuj. Už se to povedlo i na jiných vláknech. Je to osvědčený zastavovač.

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 20:03)

Já řekl jen svůj názor, že Tata a Zita psal příspěvek jeden a ten samý člověk, jinak jsem nikdy diskusi nezastavoval, je to každého věc, čemu člověk věří.

Zita (Ne, 27. 3. 2022 - 20:03)

Jo to znam,nase holčička to dela nekdy taky a zjistili jsme ze nas s manželem viděla pri sexu,milujeme oral a holka se dívala,neviděli jsme ji,neměli jsme uplne zavřené dvere a ještě nespala,tak to nekomentujeme,kdyz prijde za nama do loznice a zacne se otacet pipinkou na manzela tak nic nerikam a snezim se aby se soustredila na hracku nebo neco jineho a za chvili zapomene a sleze ale stejne trochu proliznout chce.

Hanka (Po, 28. 3. 2022 - 09:03)

Nic z toho nedělej,moje dcerka si nasedala taky na manzela i na mne,ted jenom tre plysaka,prejde ji to ale je pravda ze jsou pri tom v tranzu,nevnimaji okoli.

Zita (Po, 28. 3. 2022 - 10:03)

Presne tak,vubec nevnima co se kole ni deje,vazne je v tranzu,je to usmevne ze takove mrne vnima sex

Tata (Ne, 27. 3. 2022 - 19:03)

Ahoj,jsem vykolejeny z moji dcerky,ma ctyrii roky a chova se divne,rada si maluje a nerada se obleka,rad si sni hraju,ale tohle nechapu,maluje si stylem ze jak si lehne tak si vezme papir a maluje,posledni dobou to dela tak ze prinese papir ke mne do postele a polozi na bricho a maluje ale zacala se tak kroutit ze skoncila s pipnkou na moji tvari kdyz jsem ji chtel dat dolu tak ze ne,nevydrzel jsem to a lizl,necekal jsem to a ona se jeste vic primackla,tak jsem lizal az najednou zacala tlacit nohy k sobe a cela se kroutila,asi orgasmus,nevim ale dela to stale casteji,vyzaduje to,kdyz se zvednu z postele tak breci a krici a protoze mam jenom ji tak se podridim,jeste ze nechape proc mi stoji pero,jak dlouho to muze vydrzet delat,nemuzu to pochopit ze ma vyvrcholeni,tak malicka pipinka,citim malicky postevacek,nerozumim tomu ale kdyz to chce tak drzim,snad ji to prejde.

Dana (Po, 28. 3. 2022 - 12:03)

Knám přišla 5 letá dcera do ložnice a zeptapa se tatínka zda by jí moch také líbat mezi nohama jako maminku. Zeptala jsem se jak na to přišla a odpověděla že nás vyděla jak má táta hlavu mezi mejma nohama a líbá jí. Vysvětlila jsem jí co tatínek dělat. Když to pochopila, tak že by to chtěla také zkusit a sundala si kalhotky. Dcera si to nechtěla vymluvit a tak jsme se z manželem domluvily, že jí teda tatínek bude chvilku líbat. Musím se přiznat, že zážitek to byl teda obrovský a nikdy v životě by mě nenapadlo že to na vlastní oči uvidím. Dcera držela a manžel jí líbal a dával jí naní pusinky. Trošku jí i olízl. Dcera utoho vzdichala a pak řekla že už nechce. Počítám že dcera prožila náký orgazmu. Nakonec za náma chodí a dožadujesi to, jak od manžela tak odemě. Prí chce pusinky i od maminky. Tak snad jí to brzo přejde, kdoví.

Marek (Po, 28. 3. 2022 - 21:03)

Super, moc fandím, s dětmi se má taková sexuální výchova dělat od malička, je to pro jejich dobro v pozdějším věku.

Dana (Út, 29. 3. 2022 - 05:03)

Děkuji za to co jste napsal, ale já osobně bych rači kdyby se jen rači zeptala než praktikovala v jejim věku. Přeci jen ten pohled jak leží nahá s nohama od sebe a manžel jí líše či já. A co je ještě horší, že se mě zeptala zda dávám i já tatínkovy pusinky mezi nohy. Nevěděla jsem co jí říc, ale prostě jsem řekla že taky. Nakonec chtěla dávat pusinky i tátovy. Takže nakonec začla dávat pusinky i tátovy na přirození. Poprvé to byl proní trochu šok. Když mu dávala pusinky měl ho manžel v klidu. Snažil se co to šlo aby se nedostavila erekce, ale bohužel to nevidržel a postavilsemu. Dcera stoho byla celá vijevená co se to děje a tak jsem jí to musela vysvětlit. Manžel ho má 18 cm velkýho a tak se dcera dost divila tomu jak je velkej. Ale největší trabas byl, že manžel to prostě neudržel a prostě před dcerou vystřík. Dcera si myslela že se tatínek počůral. Musela jsem jí vysvětlit co se stalo a proč ktomu došlo. Teť už to bere taknák normálně když se manželovy po jejích pusinkách postaví a hlavně se jí líbí když to tatínkovy stříká. Zatím mu ho jen pusinkuje a nekouřímuho, ale kdoví co bude dál. Opčas dává pusinky i mě na přirození, ale taťka jí přitahuje víc.

Elijah (Čt, 21. 4. 2022 - 19:04)

Ahoj, ako s ňou pokračujete?

Dana (Pá, 22. 4. 2022 - 05:04)

No, pokračuje to tak, že dcera už normálně předemnou otce kouří a snaží se polikat jeho semeno, prí jí moc chutná.. No a mě opčas také olíže a já jí. Někdy přední i souložíme, takže se dívá jak mě ho strká do kundičky a jak pak přiráží dokut se domě nevystříká. To pak to semeno co mi vytejká z kundičky chce olízat. Dokonce chce, aby jí ho tam táta taky strčil a aby se do ní taky vystříkal. Tak jsem jí vysvětlila,že to prozatim nejde, že jí nato má eště malou a nevivinutou. Ale aspon jí šimrá špičkou žaludu a postříká jí dirku. Já to pak na oplátku zní slížu. Ale slíbila jsem jí, že až bude starší a její kundička bude připravená na tátuv penis, tak že jí ho tam strčí a udělá se do ní. Zatim prostě musí počkat.

Karel (Út, 3. 5. 2022 - 13:05)

a jak to dopadlo?

Návštěvník (Pá, 22. 4. 2022 - 21:04)

Hele nevymýšlej si, děláš stejné pravopisné chyby a jen měníš jména

Ilona (Ne, 27. 3. 2022 - 20:03)

Ahoj, pokud chceš poradit nebo si alespoň o tom popovídat, napiš na [email protected]

Pejko (So, 26. 3. 2022 - 19:03)

Mam 26 a matka má 50, nedávno predomnou začala doma chodiť nahá alebo len v tričku. Nikdy sme doma nahý nechodili nepamätám či som ju doteraz videl nahú. Neviem prečo to teraz začala robiť. Momentálne bývame sami a neviem prečo to robí. Mam ešte brata ktorý študuje v Bratislave a domov príde raz za 3 týždne na víkend a vtedy nahá nechodí

Reklama

Přidat komentář