Reklama

Incest

Návštěvník (St, 18. 5. 2022 - 00:05)

Veřejně se nikdo neprizna ani že otom třeba přemýšlí

Syn (Út, 17. 5. 2022 - 17:05)

Jo a skousel jsem nastrikat

semeno i do jidla co jsem ji nesl,musela ti videt a normalne jako kdyz nic to snedla,ja bych ji tu kundicku asi snedl jak moc ji chci,asi ji reknu ze mne to trapi,moje predstavy a tak ale bojim se co bude,nepreziju kdyz by se mnela zlobit,nevim co delat,je vedle mne v kresle,jenom v kalhotkach,nohy do tureckeho sedu,kalhotky ji odstavaji od pipinky,jak je asi otevrena a jak musi vonet,ja silim a ona kouka na telku,mne stoji ocas pod dekou az to boli,kolikrat uz jsem se chtel pred ni zvednout ze musim curat aby vydela stojici pero ale bojim se co si pomysli.

Syn (Út, 17. 5. 2022 - 17:05)

Kdyby tak vedela ze sem napisu co citim a co bych si pral tak by mozna neco udelala.

Tomáš (Út, 17. 5. 2022 - 17:05)

Zazil tu nejakej syn incest s matkou ?

Syn (Út, 17. 5. 2022 - 17:05)

Uz od mala mne strasne vzrusuje moje mama,vzdy doma chodila a chodi jenom tak v kalhotkach a tricku,kalhotky trosku pruhledne a tak vidim ze nema vubec zadne chloupky,predstavuju si jak spi a ja ji lizu a ona ma eroticky sen a prirazi mi proti puse a vzdycha a pritom nevi ze ja jsem dole,hodne krat kdyz brala a bere moje pradlo do pracly tak je slepene semenem,do jejich kalhotek taky strikam a taky to vi,nedavno je mnela v ruce a divala se ze jsou mokre tam jak ma kundicku a potom si cuchla,musela citit semeno protoze zrudla a dala je do pracky,vecer jsem ji slysel masturbovat a ja si vyhonil za dvermi,myslim ze to vi protoze vzdychala a jak jsem zaknucel tak bylo ticho,kdybych mohl se podivat jak ji ma krasnou,mokrou,vonavou,vyholenou a mohl si cuchnout a lizat vsechno co mi muze dat,dal bych vsechno,strasne ji miluju,zadnou holku jsem neměl,jenom moji ruku a mamky kalhotky ktere vylizu do cista a potom naplnim semenem,ma krasne maličký zadeček,mezeru mezi nohama tak na dlan,prsicka dvojky,neni vubec vysoka,kdyz jdeme vedle sebe tak to je jako bych měl holku,jsem na ni pyšný ale chci ji lízat,vsechny moje signálu ignoruje,uz jsem měl plam ze se opije a ja ji budu mit celou na hrani ale pije malo alkohol tak uz nevim,myslite ze jsem divnej?ja si to nemyslim.

Patrik (So, 14. 5. 2022 - 08:05)

Laka ma predstava spachat incest s matkou 60 rokov mne je 34 mam normalne priatelku aj matka priatela ale ta predstava pomilovat matku je dost silna… ako na to ?

Miluše (So, 14. 5. 2022 - 20:05)

Proč tě vlastně ta představa incestu s vlastní matkou tak vzrušuje že bys to opravdu chtěl?

Patrik (Ne, 15. 5. 2022 - 08:05)

Netusim proste na to myslim mam to v hlave asi ma trocha vzrusuje matka…

berta (Čt, 12. 5. 2022 - 15:05)

Nevíte o životě vůbec nic! Život se peklem stane když milostnému citu se člověku nedostane" ten kdo je chud tím citem milostným" touží i po vztahu icestním.

Návštěvník (Čt, 12. 5. 2022 - 13:05)

je to incest kdyz bratranec chce zit se sestrenici?

M (Čt, 12. 5. 2022 - 08:05)

Bývalému tchánovi držím ráda, na rozdíl od jeho syna to se mnou umí a nikdy neodejde bez toho aniž by mi nezanechal na rozloučenou nějakou tu bankovku vyšší hodnoty protože dobře chápe, zase na rozdíl od jeho syna, že jako samoživitelka to nemám v životě opravdu jednoduché.

Mag (Pá, 13. 5. 2022 - 18:05)

Taky bych to asi bez pomoci bývalého tchána dávala jen těžko, ale je to chlap a umí se o nás dobře postarat.

Návštěvník (St, 11. 5. 2022 - 23:05)

Já poznal milování se sestřenkou a taky super

Alan (Po, 9. 5. 2022 - 20:05)

Osamelosť je pre ženu horšia, ako pre mužov. Citlivo vnímajú premárnené príležitosti. Ked dovršia 50 rokov, je to naj horšie obdobie života ženy. Vtedy je najzraniteľnejšia, môže na ňu aj syn, ked nájde cetu k jej duši a potlačí zábrany, čo bránia zblíženiu. U mňa to bola nežná pozornosť matke, aby sa cítila ženou. Nevtieravo, ale jednoznačne musela poznať, že ju beriem aj ako ženu, ktorá vzrušuje. Povedal som jej to. To nahlas vyslovené tabu ju šokovalo a vzburilo v nej bytostný odpor. Syn chce sa s ňou vyspať, ako s nejakou cundrou.Trvalo nejaký čas, kým neuhla dlani čo hladila kolená a tiskla sa medzi stehná. Nahlas protestovala, no pach rozdráždenej ženy ju prezradil. -:"Dievča, ved ty to chceš, iste si mokrá v nohavičkách, nikto nás neuvidí, a nedozvie sa, že som ťa mal.," "a hanbiť sa zabudni, robíš to pre syna, a ked budeš chytrá, aj pre seba. Kedy si mala naposledy v sebe chlapa ?!" - "Ty zvrhlík, urob si to, z mamy robíš kurvu !" Bola nahá, a stála za hriech. V 55 rokoch mala postavu, ktorá ma dodnes nenechá chladným, a ona tiež sa rada pripája. Všetko je o čase a túžbe užiť si. Bola naozaj mokrá, klzká a sprvoti úzka, potom sme zabudli na slušnosť, a oddali sa hre. Vraj orgasmus zažila až teraz pri mne. Tak aspoň k niečomu to viedlo. A už vidím puritánov slintať od závisti.

Radana (Čt, 28. 4. 2022 - 08:04)

Znám taky několik lidí kteří doma mezi sebou si užívají sexu. Když dávají pozor mna oplodnění tak to je v pohodě.

rradmil (Čt, 28. 4. 2022 - 21:04)

Tak to trošku rozveď

Karel (Čt, 21. 4. 2022 - 16:04)

sukal jsem s dcerou

Vasek (Čt, 21. 4. 2022 - 07:04)

Válka asi možná bude, vyloučit se to díky chování RF určitě nedá a můžeme se na to jen jak píšete připravit. Konzervy, luštěniny, těstoviny, voda, peníze, oblečení, atd. no a pak se uvidí co dál.

z (Čt, 21. 4. 2022 - 04:04)

Bude válka tak se na to připravte.

bleskyna (St, 20. 4. 2022 - 18:04)

Blesk jede jako po mýdle...

Reklama

Přidat komentář