Reklama

Nevěra v lázních

Návštěvník (Ne, 13. 8. 2023 - 11:08)

Taky dobré. V těch lázních se měl přidat do trojky a oba jí pěkně naložit. Jasně, ono se to radí, protož v tu chvíli chlap vidí rudě a nikdy na tohle není připraven, ale manželka by po té náloži už zbytek pobytu asi nešukala.

Návštěvník (Ne, 13. 8. 2023 - 12:08)

Vytrestal manželku tak, že když se vrátila z lázní, tak se nechal taky, na oplátku, přistihnout s její matkou. Nakonec se slitovali a přijali jí do trojky. Teď je klátí obě podle toho, která je na něj hodnější. Říká že tchýně vede, protože se víc snaží.

Ota (Ne, 13. 8. 2023 - 10:08)

Mi si zase přítelkyně a manželky různě půjčujeme a tak nám sexuální život nezevšední. Seznámili jsme se tři páry a prostě jsme se tak nějak spontánně pustili do sexihrátek, až z toho vzniklo volné šukání. Tajíme to samozřejmě, protože by se lidi asi předháněli v odsuzování, to jen když jedeme někam dál nebo na dovolenou, tak se prohodíme. Doma si s tou svojí užívám na plno, ale když se sejdeme, tak dojde k výměně za jinou už automaticky.

Návštěvník (Ne, 13. 8. 2023 - 10:08)

Vím že mi manželka byla v lázních nevěrná. Na vlastní uši jsem slyšel jak své sexuální zážitky vypráví matce a sestrám. Jak měl velkýho čůráka, jak dlouho, kdy a kde, kolikrát, jaké měl semeno, kolik měla orgasmů. Úplné erotické příběhy. Vzrušilo mne to tak, že jsem si to musel udělat. Neví, co jsem slyšel a já jí to nikdy neřeknu. Neprojevil jsem ani stín žárlivosti. Tak jí miluji, že jí to přeji a jsem rád že si užila a vrátila se mi unavená, ale obšťastněná jiným. Muselo to být silné, protože mi dala až týden po návratu a měla pochvu trošku vytahanou. Teď už je vše jak bylo dřív. Je to s ní moc hezké, tak proč by si neužil i jiný?

Návštěvník (Ne, 13. 8. 2023 - 10:08)

Nezašukat si v lázních je snad nenormální. Není na škodu, občas si zaskotačit s jiným a nebo s jinou, ale musí se to brát jako jen že si odskočím a ne se hned zamilovat a zradit partnera odchodem za tím novým, protože ho má většího.

xxx (Ne, 13. 8. 2023 - 08:08)

Moje žena byla v lázních po operaci menisku,ale žádný sex tam neměla.Koleno ji bolelo a byla ráda že to aspoň nějak rozcvičila a navíc tam v okolí byli samí staří a chromí.když jsem jí doma říkal,že si tam mohla klidně s někým zašukat že bych jí to klidně po tolika letech manželství dovolil,tak říkala že až tam pojede příště tak že už nebude tak blbá a nějakého šukače si tam sežene.Mně by se líbilo kdyby jí tam protáhnul nějaký borec s pořádným ocasem a že by ji to snad nabudilo na žhavější šukání v manželství.Nevím,těžko odhadnout.

Default User Image
jany (Út, 14. 11. 2023 - 23:11)

a tebe by i lákalo vidět ji u toh s jiným...?

Návštěvník (Ne, 13. 8. 2023 - 08:08)

U nás je to naopak. Manželka už tolik sex nepotřebuje. Ne že by z něj neměla vrcholné potěšení jako zamlada, ale už to není tak často a já jí nenutím. Svoje potřeby nahražuji častější onanií. Manželku to mrzí a říká, že je škoda, když z tak dobrýho ptáka nic nemají jiné, které by chtěly být obšťastněny kvalitním sexem. Chce abych si našel milenku. Dokonce mi dala i nějaké tipy. Já nevím, jestli jí to mám udělat. Kdysi jsem to zkusil s její ovdovělou tetou, ale to jsme byli mladší. Nedopadlo to dobře. Teta byla tak nadržená, že byla hotová dřív, než jsme se spojili. Udělala se už při předehře a pak už mne nechtěla. Asi zůstanu u honění. To je bez rizika a můžu kdykoli to potřebuju. Starej línej kocour.

Lenka (Út, 18. 7. 2023 - 16:07)

Být v lázních co svobodná a myslím i docela hezká ženská, tak to je částečně i utrpení.
Já byla v Mariánských lázní před čtyřmi roky co jednadvacetiletá holka. Když jsem se někde postavila již tam u mě byl minimálně jeden chlap, který mi vtloukal klíny do hlavy, že šťastně rovedený, že od něho manželka utekla k jinému a podobné báchorky. Asi třetí den jsem se tam seznámila s takový simpaťákem se kterým jsem si rozuměla a chodila na různé výlety až jsme se drželi za ruce a občas dali i pusu což byl signál, že večer asi něco bude. Ten kluk mi vyprávěl jak od něho manželka se dvěma dětmi utekla k milenci. Večer jsme se milovali, já byla ještě panna, ale on již zkušený, ale když jsem mu to neřekla, že je můj první, tak to asi nepoznal. To jsem nechtěla ani psát, chtěla jsem, že ráno měl telefon na kterém bylo manželka a on to nebral. Tak mu říkám vezmi to, že ne že je to bývalka až jsem ho přinutila to vzít. Najednou to bylo cukrování, vymýšlení jak je mu po ní smutno. Po tefonátu jsem ho vyhodila, protože nesnáším lež a navíc podvádění. Pak jsem se tam seznámila se svobodným klukem, kterému jsem to líčila a on mi hned ukázal občanku že je svobodný a já též na oplátku. S tím jsme se ještě scházeli nějakou dobu po těch lázní. Nejhorší bylo, že byl dvěstě padesát kilometrů daleko a pak to nějak vyšumělo. S tím jsem se také milovala, ale nebyl tak zkušený jako ten ženáč. Teď jsem zatím sigl, ale ono časem něco bude.

Veronika (Pá, 11. 8. 2023 - 07:08)

Lenko ahoj, já před lety zažila také něco podobného. Svobodná v lázní, ale již jsem to panenství měla za sebou. Také jsem poznala chlapa, nešťastníka od kterého manželka s dítětem utekla k jinému. Milovali jsme se asi již druhý večer, když měl telefon. Také to nechtěl vzít. Když bylo po aktu, tak zavolal a začal cukrovat a omlouvat se, že to nemohl vzít, že měl proceduru, tak jsem se oblékla a odešla do svého pokoje. Druhý den jsem mu řekla, že již s ním nic nechci, že není upřímný. Pak jsem poznala ještě jednoho, ten byl sice rozvedený, ale tomu šlo jen o ten sex a nic víc. Také jsem zatím sama a užívám si, ale doufám, že ten správný chlap přijde.

Default User Image
Jana (Po, 20. 11. 2023 - 13:11)

Já jsem to zažila též. Hned po několika dnech mně tam začal nadbíhat muž,nosil mně kytky,zval na procházky a říkal že jsem skvělá žena,on že je rozvedený a tak jednou mě pozval na pokoj.Váhala jsem/i když jsem vdova/ ale nakonec jsem s ním šla.Samozřejmě nezůstalo jen u popovídání, skončili jsme v posteli. Jako milenec byl báječný a já měla po delší době chlapa.

Návštěvník (Pá, 11. 8. 2023 - 08:08)

Naivko, vždy jde přece o sex a je jedno, jestli ho chce chlap nebo žena, v tom není rozdíl.

Návštěvník (Pá, 11. 8. 2023 - 09:08)

Pobyt v lázních může mít různé motivace. Ti zadaní, ženatí, vdané, tam skutečně mohou být jen kvůli sexuálnímu dobrodružství a změně zaběhnutých partnerských stereotypů. Nemusí to znamenat manželskou krizi, nebo rozvod. (Manželka se vám vrátí jako vyměněná a vice si vás váží, protože poznala, že doma je to lepší.). U nezadaných, svobodných, rozvedených, ovdovělých, to může znamenat naději na nový vztah a perspektivu soužití. Někdy se to povede, ale moc bych na to nesázel, zejména u rozvedených. Zkušení brzy poznají jestli to má smysl, nebo ne. Dobrý sex ještě neznamená dobrý vztah. Tak je lepší jít do lázní jen pro to pohlavní potěšení a pak se uvidí.....

Danuše (Út, 20. 6. 2023 - 15:06)

Jsem již dvanáct let rozvedená s jedním dospělým dítětem. Před rokem jsem byla v lázní a připadala jsem si jako laň v oboře jak se mi tam muži dvořili. Třetí den jsem se tam také domluvila s jedním sympatickým pánem, že půjdeme na skleničku. Bylo jich několik a pak mi pozval na skleničku ještě k němu do jiného lázeňského domu. Vše jsem čekala co bude, pám že je také rozvedený a že nebránic tomu, že se můžeme pomilovat. Milovat uměl, já se také snažila, tak jsme se domluvili, že se v noci budeme střídat. Druhý den jsme šli na procházku vedeme se, nějaký ten polibek a najednou přistoupí k němu žena a dá mu facku přes celou pusu. Ona to byla jeho dcera se synem a chtěli ho překvapit a smůla, že jsme jim zrovna přišli do cesty. S pánem bylo po všem, nevím jak to vysvětlil doma. Já se seznámila za další dva dny s jiným pánem, také prý rozvedený, také jsme měli poměr, pak již nic.

Naďa (Pá, 23. 6. 2023 - 10:06)

Manžel, kterému je čtyřicet dva let pojede za dva týdny do lázní na kompexní léčbu, já jet nemohu, tak mám strach, že mi tam manžel bude zahýbat, protože je velice společenský, tak ženy po něm půjdou a on pokud bude vědět, ža tam nejsem, tak určitě zhřeší.
Když čtu tyto články, tak mi to připadá, že v těch lázní, kde jdem ještě nebyla, že šuká kámen cihlu. Nevím jak já, ale asi bych se udržela a jinému bych nepodvolila.

Návštěvník (So, 24. 6. 2023 - 11:06)

To chce klídek a pohodičku, tak si zaskotačí s jinou a co jako, na tom není nic hrozného a pokud se máte rádi, tak kolem toho nebudete dělat rozruch. Vrátí se pěkně spokojený a o to jde. A kdyby se dal s nějakou do kupy a odešel, tak stál za prd a není čeho litovat. Nechápu, proč se neustále spojuje sex s nevěrou a zhřešením. Sex je jen sex = potěšení a zábava. Občas je přece potřeba odpustit páru jinak.

Návštěvník (So, 3. 6. 2023 - 13:06)

Mít manželku snad není nemoc, pro kterou by se nemohlo šukat. A dělat si to sám po večerech, dík, nechci. Vše se misí brát tak nějak volněji a v klídku a pohodě.

Pavel1 (So, 3. 6. 2023 - 13:06)

Tak já si lázně radši vychutnám se vším všudy, každý to máme nastavené jinak, kdo chce, ať si zašuká a kdo ne, tak ať nešuká, každého svobodná volba, volím variantu “A” :)

žena X (So, 3. 6. 2023 - 06:06)

Tak to máte pravdu,každý si v lázních nemusí zašukat s cizím partnerem.Někoho to neláká,někdo nebude mít příležitost.Do lázní se jezdí doléčit a ne vyšukávat.Pokud k sexu ale dojde,vždy na to musí být dva.Většinou.A musí to oba chtít,to je podmínka.Je ale fakt,že v lázních máte x volného času a pokud se najde vhodný protějšek, který vám sex lehce předhodí,tak ne všichni jsou schopni odolat pokušení.Masturbovat někde o samotě na pokoji určitě není nic moc,ale aspoň nic nechytnete a domů jedete s čistou hlavou...

LukášV (So, 3. 6. 2023 - 13:06)

Právě a o to mi jde. Chci mít čisté svědomí. Nemohl bych se pak ženě podívat do očí. Spíš nevím co čekat. Ale tam spíš budou starší dámy v letech. Takže foťák, knížka a relax to jistí .. nepiju ani nekouřím, takže nějaký ty sedánky jdou taky mimo mě.

Reklama

Přidat komentář