Reklama

Nevěra v lázních

Naďa (Pá, 23. 6. 2023 - 10:06)

Manžel, kterému je čtyřicet dva let pojede za dva týdny do lázní na kompexní léčbu, já jet nemohu, tak mám strach, že mi tam manžel bude zahýbat, protože je velice společenský, tak ženy po něm půjdou a on pokud bude vědět, ža tam nejsem, tak určitě zhřeší.
Když čtu tyto články, tak mi to připadá, že v těch lázní, kde jdem ještě nebyla, že šuká kámen cihlu. Nevím jak já, ale asi bych se udržela a jinému bych nepodvolila.

Návštěvník (So, 24. 6. 2023 - 11:06)

To chce klídek a pohodičku, tak si zaskotačí s jinou a co jako, na tom není nic hrozného a pokud se máte rádi, tak kolem toho nebudete dělat rozruch. Vrátí se pěkně spokojený a o to jde. A kdyby se dal s nějakou do kupy a odešel, tak stál za prd a není čeho litovat. Nechápu, proč se neustále spojuje sex s nevěrou a zhřešením. Sex je jen sex = potěšení a zábava. Občas je přece potřeba odpustit páru jinak.

Návštěvník (So, 3. 6. 2023 - 13:06)

Mít manželku snad není nemoc, pro kterou by se nemohlo šukat. A dělat si to sám po večerech, dík, nechci. Vše se misí brát tak nějak volněji a v klídku a pohodě.

Pavel1 (So, 3. 6. 2023 - 13:06)

Tak já si lázně radši vychutnám se vším všudy, každý to máme nastavené jinak, kdo chce, ať si zašuká a kdo ne, tak ať nešuká, každého svobodná volba, volím variantu “A” :)

žena X (So, 3. 6. 2023 - 06:06)

Tak to máte pravdu,každý si v lázních nemusí zašukat s cizím partnerem.Někoho to neláká,někdo nebude mít příležitost.Do lázní se jezdí doléčit a ne vyšukávat.Pokud k sexu ale dojde,vždy na to musí být dva.Většinou.A musí to oba chtít,to je podmínka.Je ale fakt,že v lázních máte x volného času a pokud se najde vhodný protějšek, který vám sex lehce předhodí,tak ne všichni jsou schopni odolat pokušení.Masturbovat někde o samotě na pokoji určitě není nic moc,ale aspoň nic nechytnete a domů jedete s čistou hlavou...

LukášV (So, 3. 6. 2023 - 13:06)

Právě a o to mi jde. Chci mít čisté svědomí. Nemohl bych se pak ženě podívat do očí. Spíš nevím co čekat. Ale tam spíš budou starší dámy v letech. Takže foťák, knížka a relax to jistí .. nepiju ani nekouřím, takže nějaký ty sedánky jdou taky mimo mě.

Návštěvník (So, 3. 6. 2023 - 14:06)

Vždyť je to jen sex, tak proč z toho dělá každý takový problém?

manžel (Ne, 4. 6. 2023 - 10:06)

Asi proto,že sex patří do intimní sféry dvou lidí.To je naše morálka.Ale existuje velká skupina lidí,kteří berou sex jako hru a potěšení.Jako je podání ruky či pusa na tvář.Spojení genitálií dvou lidí by k tomu mělo patřit taky.

MN (Út, 20. 6. 2023 - 16:06)

Sex pro stvoření potomků je možná intimní sféra dvou lidí, ale jinak je sex opravdu hra a potěšení. Pusa na tvář? U nás je normální pusa na pusu a ne jen nějaká odfláknutá. Přijde na návštěvu některá z mých nebo od přítelkyně kamarádek a automaticky dáváme pusu na pusu a klidně i francouzáka a většinou už saháme do rozkroku. Stejně návštěva skončí sexem a střídáním partnerů. V zaměstnání k nám nastoupila nová hezká 21. Na přivítání dostal každý pěknou pusu, samozřejmě na pusu, Do týdne už po mě chtěla sex a nakonec jsem ji přivedl k nám domů a představil mojí přítelkyni jako skvělou na sex a hned jsme dali trojku. Prostě potěšení a zábava musí být. Nejsme mniši ani jeptišky a kdo ví co oni tam spolu dělají.

LukášV (So, 3. 6. 2023 - 19:06)

Každý to máme nastavené jinak.

Padesátník (Út, 16. 5. 2023 - 07:05)

Jsem padesátník, rozvedený již mnoho let a do lázní jezdím ob rok. U mě to není žádná nevěra, ale jezdí tam vdané ženy a jen krátce, že každá druhá při troše energie dá. Horší je že některé by se i chtěly i zamilovat a to bývá horší se jí zbavit.

vyholený (Út, 16. 5. 2023 - 11:05)

No nevím co to ty ženské mají v hlavě...Měly by si uvědomit,že když jsou v lázních a odloučené od manžela,tak pokud svolí k sexu,tak je to vždy pouze sexuální dobrodružství.Nic víc.Zašukat a domů,ikdyž připouštím,že volní partneři se tam mohou seznámit a mít pak šťastné manželství.Spousta mužů i žen se ale těší jen na nezávazný sex...

Jaroslav (Út, 16. 5. 2023 - 16:05)

Já jsem si v lázní našel partnerku. Zprvu jsme si jen povídali a šli na procházku, třetí večer jsme se již spolu vyspali a protože i ona byla volná a velice si rozumíme, tak spolu žijeme skoro třicet let a máme dva také již dospělé syny.

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 13:05)

Někdy to může mít i dramatický děj. Jednomu se vrátila manželka z lázní a měla zřejmě tak silné sexuální zážitky, že jí lázeňský amant navštěvoval dál, dokud je nepřistihl v nejlepším. Amant měl většího ptáka i výdrž než manžel. Měli tři děti a manželství v ohrožení. Postěžoval si tchyni a ta do toho vlítla zrovna když šukali. Amanta vyprovodila a dceru umravnila tak, že manželství zachránila, ale už to bylo jen z rozumu.

žena X (Ne, 14. 5. 2023 - 05:05)

Nevím co se stalo mému manželovi.Když jsem se vrátila z lázní,tak chce abych mu když si honí péro,tak se mu na něho zblízka dívala.Vždycky si ho přetáhne a chce abych se mu dívala na žaluda.To nikdy nechtěl.Já mám strach,že když vystříkne, tak to budu mít v obličeji.To mě teda vůbec neláká a asi bych se možná i poblinkala.Jinak klasický sex máme 1x týdně,normální soulož.Občas mi také strčil prst do zadečku a vyhonil se u toho.To snesu celkem bez problémů.Ale sperma na obličeji nechci.

Návštěvník (Ne, 14. 5. 2023 - 15:05)

Co by se tam asi tak mohlo dít, že? Zjistil, co mu dělá dobře a kvůli trošce semene dělat problém, to nechápu. Mě se stala taková náhoda v lázních, že to je snad možnost jedna ku miliardě. Na zastrčené lavičce jsme si dělali dobře s moc hezkou ženou, která prostě chtěla po dobu pobytu nějakou společnost. Najednou takový divný pocit a nad námi stála kamarádka mojí ženy, která tam taky přijela na léčebný pobyt. Jsem se lek, až to málem bylo moje poslední. Naštěstí vše vzala normálně a byli jsme na to ve třech po celou dobu. Té mojí nikdy nic neřekla a ani se nikdy nepokusila mě nějak podrazit.

ženuška (St, 10. 5. 2023 - 19:05)

A ještě bych málem zapomněla.Jsme s manželem naturisté,takže těch pindíků už jsem viděla fakt dost,ale je rozdíl když ho vidíme jak pěkně trčí a víte,že za chvilku ho budete mít mezi nohama a jak vás pak pěkně protáhne.To pak máte srdce až v krku.Prostě cizí je cizí.Přála bych to každé ženě,která má odvahu a příležitost si zasouložit někde bokem.Proto jsou na světě ty nevěry.

ženuška (St, 10. 5. 2023 - 19:05)

A vy chlapi to určitě také znáte,že když jdete do postele s cizím člověkem,tak kromě nervů to také obnáší pořádné vzrušení které doma už určitě nezažíváte.Prostě vidíte cizí ztopořený penis,cítíte jeho vzrušení a pak při styku se každý snaží mnohem víc než doma.Musím říct,že přirážel o 106,tohle jsem ještě nezažila.Úplně mě pak pálila buchtička.Ale stálo to fakt za to.

ženuška (St, 10. 5. 2023 - 19:05)

To nebyl žádný milenec.Byl to jen jednodenní příležitostný sex v lázních.Žádné zamilování,prostě jenom šukačka s cizím pohledným mužem.Chtěli jsme to oba,a tak se také stalo.Život jde zase dál a možná se už nikdy neuvidíme.S manželem pokračujeme v manželství a nic se jako nestalo.Nedělala bych z toho nějakou aférku,nechci nikomu ublížit.Prostě jen sex,pěkný orgasmus,pěkné vzpomínky...

Návštěvník (St, 10. 5. 2023 - 20:05)

Byl to jednodenní milenec. Možná by se dal nazvat jinak, třeba náhlý, nebo nečekaný pomrdný. :-) Taky jsem jím sem tam byl a byl. Jsem i rád že to nepokračovalo, dost často proto, že jsem to přehnal. Přeháněl jsem to i s manželkou a pak jsem měl pár dní celibát. U nahodilých milenek to bylo jinak. Ty si myslely, že je tak vydrbu pokaždé. Jsem totiž vytrvalec. Umím to taky rychle, pro oba uspokojivě, ale když jsem měl tu příležitost, tak jsem si je vychutnal, až prosily. Ale raději jsem byl věrný, protože s mojí překrásnou manželkou je to stejně nejhezčí. Ta mne vždy chválila za velký a pevný penis. Když mi řekla, že měla i větší, tak jsem se nezbláznil a řekl, že jí to potěšení přeji Žárlivost nemá v našem manželství místo. Měl jsem i dlouhodobější vztahy, ona jen krátká dobrodružství, taky v lázních. Věděli jsme to o sobě, ale láska je silnější než sex. Ta trvá dodnes. Oba jsme se usadili, protože jsme navždy svoji.

Reklama

Přidat komentář