Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Libor. T. (Ne, 23. 1. 2022 - 09:01)

Radko, ahojky. Máš pravdu. Je to vícevrstevné a lidi jsou zvědaví. A opakuji, stále lepší toto, než pouhé pozdravy a podpora. Ok, toho si také vážím, ale proto jsem dal své kontakty na podobné vzkazy, aby to zde neprovokovalo. A jak trávíte dnešní neděli?

Radka (Ne, 23. 1. 2022 - 10:01)

Jdeme odpoledne ke známým a jinak v klidu doma a ty?

Libor. T. (Ne, 23. 1. 2022 - 10:01)

Pojedeme zase po nějaké době monitorovat kaple a kostely, tentokrát na západ od Prahy k Novému Strašecí a pak buď jižně k Berounu a nebo severně ke Slanému. Paní už dělá "tajný" itinerář, prý se mám nechat překvapit

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 06:01)

Tvl vy jste všichni na prášky,on si posteskne,že ho někde bolí a vy z toho děláte,že už umírá a budete to dalších 14 dní rozebírat,asi byste se měli léčit vy!

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 07:01)

Ano. Proto vracím do hry možnost, že to tady píše jeden člověk. Nebo nešťastné důchodkyně, co jim dělá dobře, že je někdo v řiti.
Přeci není možné, aby se našlo tolik dementů, co dokáží pořád dokola mlet "dá to, nedá to" a vyzývat nějakou samozvanou psycholožku, aby jim řekla, jestli "to dá" . Když se "Libor" začne chovat normálně, tak stejně řeší "dal to na pohodu, snad je dobrý, co na to Lala". Potom ty dotazy. 9 z 10 z nich se dají během pár sekund dohledat na netu. Ale ne, musí se zeptat tady. A stejně je to k ničemu. "Libor" má problém s diskusí, takže odpovídá strojově, jako kniha, bez emocí, bez zájmu o tazatele. Je velmi citově plochý, zahleděný do sebe a svých problémečků. Pokud vím, zdraví mu slouží, ruce a nohy má v pořádku, tak by se měl přesunout do reálného života a radovat se z každého dne. A nadcházejícího jara. Přestat fungovat jako plačka na netových diskusích a těšit se ze života.

lalla1 (Ne, 23. 1. 2022 - 10:01)

Některé ty prvoplnánované dotazy a výzvy k pohodě jsou opravdu zvláštní. Ony ty výzvy vlastně znamenají pochybnosti a oslabují... Navíc kdyby Libor byl tam kde byl před půl rokem, mohly by mu i uškodit. Nemá smysl z něj dělat slabocha, člověka nad propastí, kdy zmínka o čemkoli pro něj bolestivém, znamená jeho pád. Na druhé straně to vyjadřování podpory, což jsou pouhá slova, může mít význam pro samotného pisatele, jako jakási sounáležitost s Liborem. Také si myslím, že některé nicky píše jeden člověk ale dá s emu to vyčítat, když anonymové jsou vždy Návštěvník? Nesouhlasím, že Libor nemá zájem o jiné. Možná to tak vyzní tady, jenže na tom přece nezáleží, záleží na realitě atam zas eon pomáhá mě. Např v oblasti bylinek ale i jinak v běžném životě konkretními činy, v nepříjemné situaci, do které se moje rodina dostala Co se týká této diskuze, můj názor byl sem nepsat a psát až si poradí se všemi narážkami, hejtry, provokatéry...jako každý jiný z nás...a nebude ho to zasahovat víc než kohokoli z nás, když si tvrdě vyměníme názory. Myslím, že ta doba nastala a je to vše jen na něm. Baví ho to takto, takže je nuce poprat se i s takovou kritikou jakou jsi napsal ty

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Nejen že vyjadřují pochybnosti, ale, i když "Libor" o tom už nepíše, pořád ho poněkud sadisticky tlačí zpět. Jakoby to někomu vyhovovalo, když je ve sračkách. Mi to připadá, jak když si s ním někdo hraje. Dá mu kostičku, v podobě líbivé otázky, ale hned zaútočí jestli "to dá". Doufám, že nejde o jednu osobu, protože to by byla zrůdnost. Ale obojí je špatně. S kritiky si neporadil, jak vidíš z jeho zmatené odpovědi nočnímu návštěvníkovi. Píše něco nesmyslnýho o závisti...Asi víš, kdo o závisti nejvíc píše.

Miro (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

To je zajímavý postřeh. To si myslím taky, že ho někdo tlačí a připomíná mu co bylo, aby se v tom stále babral. A to je špatně

lalla1 (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Perfektní, taky si to někdy myslím a s Liborem jsme to probírali. Ale i s tím by se dnes už měl umět poprat. Jako každý z nás. Nebránit se, neargumentovat, ignorovat. Hele, je to fakt jen na něm, tohle já neovlivňuji a ani by to nebylo možné

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Díky, že mě chápeš. Tak jestli si to "Libor" uvědomuje, je to dobře, nemá cenu dávat někomu "krmivo".

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 08:01)

Potom ta druhá diskuse o houbách. Ty dotazy...To "Libora" neuráží? Tedy v případě, že si je nepíše sám, aby tam mohl protlačit tu svou knihu pro děti. Tak prvoplánové dotazy s jasným cílem potěšit "Libora" by mě iritovaly. Sarda i Korko umí skvěle odpovědět, dokonce bez té nabubřelosti i bolestínství v jednom. Protože "někdo" pochopil, že jsou tam další dva znalci hub, je potřeba klást dotazy cíleně na "Libora" a když odpoví někdo rychleji, je potřeba ho odkázat do patřičných mezí, i když odpověď byla rychlá a profesionální. Fakt k smíchu.

Filip (Ne, 23. 1. 2022 - 09:01)

To si myslím, že jsi názorově mimo. Copak na to Libor?

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 09:01)

Nejsem. Chtěl ses snad zeptat Laly, ne?

Ida (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

Jestli to má výsledky, pak souhlasím s Hanzem, že není až zase podstatná forma pomoci, ale kvalita. A tu zde vidím jednoznačně výrazně kladnou

Hanz (So, 22. 1. 2022 - 22:01)

Není podstatné jak spolu pracují, ale že to má slušné výsledky

Pavlína (So, 22. 1. 2022 - 19:01)

Libore, držím ti palce, abys to dnes nepřehnal s pitím, když jsi dnes víc citlivý

Mirek (So, 22. 1. 2022 - 18:01)

Když mám depku, taky jdu za kamarádem nebo jdu něco dělat. Hele, dej to na pohodu. Lallo, pozdravuji tebe. Tohle Libor dá, ne?

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 21:01)

A co to je ta debilní rada: "Hele, dej to na pohodu"? Ten tydýt se zbláznil nebo co to mele?

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 19:01)

Jak má Lala vědět jestli Libor něco dá ???

Zdena (So, 22. 1. 2022 - 20:01)

Lalla s ním dlouhodobě pracuje a má to výsledky. Libor se výrazně zlepšil

Reklama

Přidat komentář