Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Libor. T. (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Ermitáž ,to je tak na 2 dny a ještě by bylo z čeho brát. Nádherná je v tomto ohledu i Florencie a obrazy výtvarných osobností, ale to je taky na několik hodin minimálně

Filip (Ne, 23. 1. 2022 - 11:01)

Zajímavé informace Libore, Lallo.

Scarlett (Ne, 23. 1. 2022 - 11:01)

Myslím si, že Návštěvník nepochopil proč ho zde několik lidí nezávisle na sobě podporuje. Protože jsme s ním prošly tu fázi těžkého období a za mě, já mu budu nakloněna vždy. Překvapilo mě, že ti Libor také pomáhá. Lidi si mají pomáhat vzájemně a tak to má být

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Ale pochopil :))

Libor. T. (Ne, 23. 1. 2022 - 10:01)

Ke komentáři Lally jen dodám, že mě kritika Návštěvníka nevadí, naopak polemika a vytříbení si názorů je podle mne součástí diskuze, tohle není to, co by mě rozhodilo, a naopak, souhlasím, že někteří, co sem píší ty posilující texty potřebují pomoci spíše sami sobě a tak se potřebují o někoho opřít. Ale zase taková Majka, která potřebovala pomoci a psala i poměrně nešťastně, ta to pochopila a jsme spolu už déle v kontaktu mimo Doktorku a sem pokud si pamatuji již téměř nepíše

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 10:01)

Na Zanzibaru zataženo a chčije, Seychely taky. Není to nějaká tropická bouře nebo tajfun?

Libor. T. (Ne, 23. 1. 2022 - 10:01)

Jak psala Lalla, na jih od rovníku probíhá období dešťů a tak se tam bouřkové formace tvoří více než na sever od rovníku. Díval jsem se na Accu weather mapy a pohyb radaru, tak není to jedna bouře, ale nad Zanzibarem postupuje od jihu jedna buňka a nad Seychely jiná. Poměrně málo oblaků a bouřek je nyní v Thajsku, na Srí Lance, Indii... to jsou vše lokality severně od rovníku. Lepší než Accu weather je dát si Maldives satelite radar, kliknout na Enhanced real vlue a pa ksi můžeš posunovat po celém světě a přiblížit si bouřky a konfrontovat oblačnost na radaru se Sky line kamerami

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 10:01)

Asi tam bude stejně teplo, tam lidi jsou i v dešti na lehátkach nebo v moři. To bych šel do baru nebo se válel v posteli s drahou polovičkou

lalla1 (Ne, 23. 1. 2022 - 11:01)

Jo teplo tam je i v této jejich zimě. Problém je vysoká vlhkost vzduchu, ta může být nepříjemná. Prostě vlhko venku, na hotelu, ulepenost všude

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 11:01)

Oni tam mají i před déšť 29, tak to by mi nevadilo. Kam bys jela ty? Tebe tipuju na Austrálii, Karibik, Tibet?

lalla1 (Ne, 23. 1. 2022 - 11:01)

Copak déšť by nevadil. Vlhkost ve vzduchu prostě obtěžuje, navíc se špatně dýchá, nic neschne, věčně mokré plavky. On Libor cestuje ani ne tak za účelem válení se u moře, ale jako cestovatel, kdy poznává nebo rozšiřuje co zná. Takže jemu monzuny nevadí. Já v takových zemích byla věštinou služebně, takže jsem mnohokrát monzuny zažila a ve svém volnu jsem se válela u toho moře nebo běhala po městě. To je od Libora rozdíl. A i kam bych teď jela? Teď nikam, až pomine covid dle situace ve světě i mé finanční by to byl Karibik, ten dobře znám, jela bych najisto a New York. Já jsem ten nesympatickej hotelovej a městskej povaleč:)) Na druhé straně snobské Maledivy a Seychyly to ne, je to zbytečně drahý, to už radši Srí lnaka

lalla1 (Ne, 23. 1. 2022 - 10:01)

Na Zanzibaru i Seychylách je období dešťů neboli monznů, takže velká pravděpodobnost chcaní i bouří :))

Libor. T. (Ne, 23. 1. 2022 - 09:01)

Dobré ráno. Včera jsme poseděli chvíli a vše je v pohodě. Odpovím Návštěvníkovi. Měl jsem snahu, aby mi lidé dávali běžné vzkazy na soukromé kontakty a většinou to tak je, ale tato veřejná diskuze nikoho přece nelimituje kam a co napsat. Dotazy mne neuráží, proč? Pokud vím, snažím se na ně odpovědět a jsem naopak rád, že se diskuze odvíjí jinak než jen z pozice ahoj a bude dobře, ale i to má kdokoliv možnost zde vyjádřit To samé je na diskuzi o houbách. Někdo cílí dotaz na mě, někdo všeobecně a nemám s tím problém, Sardanapal, korkokluk a další... naopak tím je diskuze bohatší a to je dobře. Jen tě poopravím, ta publikace není určena pro děti, ale vložil jsem tam z ní dva příspěvky trochu odlehčené. Nemám potřebu ji nikam tlačit, protože je z velké většiny už stejně rozebraná, podle posledních informací

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Psal jsem to, protože ty dotazy jsou takové prvoplánové. Mně by to zarazilo, možná by se mě to dotklo, že toto nemám zapotřebí...Jestli ta kniha není pro děti, tak je to dost velký úlet. Připadal jsem si jako v Honzíkově cestě a myslím, že i tam zdrobněle nepsali.

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Mne, mě...

Radka (Ne, 23. 1. 2022 - 09:01)

Dobré ráno Libore. Me se ta diskuze naopak víc líbí, že se taky probírají jiná témata a Libore, máš k tomu co říci. Od cestování přes počasí atd. A Lalle věřím a souhlasím s Idou a dalšími

Libor. T. (Ne, 23. 1. 2022 - 09:01)

Radko, ahojky. Máš pravdu. Je to vícevrstevné a lidi jsou zvědaví. A opakuji, stále lepší toto, než pouhé pozdravy a podpora. Ok, toho si také vážím, ale proto jsem dal své kontakty na podobné vzkazy, aby to zde neprovokovalo. A jak trávíte dnešní neděli?

Radka (Ne, 23. 1. 2022 - 10:01)

Jdeme odpoledne ke známým a jinak v klidu doma a ty?

Libor. T. (Ne, 23. 1. 2022 - 10:01)

Pojedeme zase po nějaké době monitorovat kaple a kostely, tentokrát na západ od Prahy k Novému Strašecí a pak buď jižně k Berounu a nebo severně ke Slanému. Paní už dělá "tajný" itinerář, prý se mám nechat překvapit

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 06:01)

Tvl vy jste všichni na prášky,on si posteskne,že ho někde bolí a vy z toho děláte,že už umírá a budete to dalších 14 dní rozebírat,asi byste se měli léčit vy!

Reklama

Přidat komentář