Reklama

Nevěra v lázních

VK (Út, 19. 4. 2022 - 15:04)

V lázních jsem měl dvě a obě mají dítě, takže dobrý výkon. A u každé doma je spokojenost, protože ti paroháči nic nepoznali. Jedna si o dítě rovnou řekla a ta druhá ne, ale je spokojená, že ho má.

František (Út, 19. 4. 2022 - 15:04)

Před lety jsem také byl manželce v lázních také nevěrný. Po jednom večírku jsem se vracel s jednou paní z našeho lázeňského domu. Na chodbě říká pojď ještě ke mě na výbornou sklenku domácí slivovice. Po třetí sklence šli nějak zábrany stranou a a již jsme byli svlečení a došlo na soulož bez ochrany při které jsem se několikrát udělal. Ráno jsem měl z toho trauma. Více jsem s tou paní nesouložil. I ona věděla, že ujela. Zda to bylo bez následků nevím.

Karla (Pá, 22. 4. 2022 - 10:04)

Také jsem v lázních podlehla a skončila jsem u jednoho pána, také lázeňského hosta v postely.
Pán byl ženatý a střídal partnerky téměř každý den jinou. Nejprve mi objednal nějakou skleničku, pak tykání a sladké řeči a já zblblá jsem šla. To že byl zkušený milenec nebylo pochyb a se souloží měl asi také zkušenosti, protože uměl měnit polohy a udělal se opravdu za dlouho.
Více jsem již v lázní nepodlehla a s tímto mojím tajemstvím se zde svěřuji poprvé. Po návratu z lázní jsme s manželem souložili jako by nic nebylo a naopak jsem trochu zahrála divodlo, že jsem již nadžená, že to potřebuji.

Veronika (St, 27. 4. 2022 - 16:04)

Je to již 14 roků, kdy jsem byla ve Františkových lázní, ne na lečení neplodnosti, ale se srdcem.
Také jsem si myslela při cestě do lázní, že nepodlehnu, ale podlehla a byla nevěrná. Byl to ale jen lázeňský románek bez zamilování a při souloži partner používal kondom. Nelituji toho, protože jsem zažila něco jiného. Můj manžel je můj první a jiného chlapa jsem v postely nepoznala. Je to, ale téměř stejné. Závěrem chci jen říci, že měnit chlapa pro změnu v postely nemá cenu.

Jolana (Po, 2. 5. 2022 - 13:05)

Ty jsi podlehla v lázní a já jsem také byla jednou nevěrná na služební cestě. Byla jsem s kolegou na služební cestě, každý jsme měli svůj pokoj. Na věčeři potkal kolega kamaráda, který si k nám přisedl ke stolu. On byl velice společenský, charismatický a přitažlivý. Skončilo to, že jsem ho odtáhla na pokoj a do postele. Ráno jsme oba vystřízlivěli a rozešli, protože i on byl ženatý. Kolega zachoval dekórum a na nic se nevyptával, nic nikde netlumočil a já měla o jednu zkušenost více. Mám jedno tajemství, které se neříká ni na smrtelné postely.

Pavlína (Pá, 20. 5. 2022 - 13:05)

Nevím jak to správně říci, jsem nakonec šťastná, já po takovém podobném románku otěhotněla a manžel věděl, že jsem mu nasadila parohy, protože on nemohl mít děti a již jsme měli zažádáno o adopci. Rozvedl se a já zůstala sama. Již jsem se nevdala a syn začal chodit na střední školu s tím, že nemá otce. Nechtěla jsem rozdělit další spořádanou rodinu.

Martin (Út, 7. 6. 2022 - 16:06)

Také jsem měl románek v lázní s následkem. Jenže bývalá manželka to neunesla a rozvedla se.
Moje dnešní manželka v té době byla rozvedená bezdětná, tak jsme založili novou rodinu.
Děti z prvního manželství nás pravidelně navštěvují i když mají věkový rozdíl, tak si se sourozemci hrají a myslím, že až budou větší, že i rozumět. Já mezi nimi nedělám rozdíl a moje manželka také ne. Pokud něco potřebují, tak jim to koupí, ne zbytečnosti.

JN (So, 21. 5. 2022 - 16:05)

Ježiši, to je idiot, než aby si užíval prcka, když sám nic nesplodí, tak se radši rozvede. Mám přítelkyni, která už má dítko staré něco přes dva roky a na cestě je už ode mě, ale rozhodně nehodlám to přivedené nějak odstrkovat. Prostě jim to spolu nefungovalo, ale táta se přijede podívat i s tou svojí, mají už taky děcko kolem roku staré. Když jsou všichni rozumní a dohodlo se, že děti se nebudou nijak odstrkovat, tak jde docela vše dobře. Jenže nás takových moc není, škoda.

Přítel (Út, 3. 5. 2022 - 13:05)

Jak je přísloví " Co oči nevidí, srdce nebolí "

Zdeněk (St, 4. 5. 2022 - 07:05)

Já se tak řídím již několik let, manželka mi miluje a myslí si jak jsem jí věrný. Co se dá urvat to urvu, ale držím se hesla, hlavně v práci " Co je v domě není pro mě". Tak že pokud je příležitost, třeba na služební cestě, tak ji to udělám. Jsem asi nemocný, ale já potřebuji souložit každý den.

Návštěvník (St, 4. 5. 2022 - 08:05)

Proč by ne, pokud není dostatečně vstřícná a výkonná, tak se musí využít náhrada.

Návštěvník (Út, 3. 5. 2022 - 18:05)

Tak, tak, správně a proto se nijak neomezovat a využít situace.

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 16:05)

Proč ho prezentuješ všem?

Návštěvník (Pá, 22. 4. 2022 - 11:04)

Škoda se tak omezovat, to chtělo každý den. S manželkou víme, jak to tam chodí, ale děláme, že jako nic nikdo nedělal. Každý jezdíme samozřejmě jinam, protože jinak bychom museli hrát divadlo, že se neznáme a nebo přibírat další k sobě. Oba bereme lázně jako příležitost k sexu s jinými.

M. (Čt, 21. 4. 2022 - 14:04)

Jaképak trauma, dokud je možnost, tak se musí využít. Kamarádka mojí přítelkyně taky chtěla, nasedla na mě jen v sukýnce na ostro a vlnila se, až se mi postavil. Přítelkyně na to nic. Nakonec docílila toho, že ho do sebe dostala a udělal jsem se do ní. Bylo mi řečeno, no a co jako, tak když potřebovala. Tak ji už protahuji běžně a leze i k nám do postele. Včera jsem se dozvěděl, že to stříkání do ní nakonec přineslo úspěch a je těhotná. Co na to přítelkyně? Jednou se to stát muselo, tak teď ještě já.

Olga (Út, 19. 4. 2022 - 07:04)

Pavel píše, že ji lízal, tak asi to měla dobrý.

Pavel (Pá, 15. 4. 2022 - 22:04)

Před nějakým rokem jsem byl v K. Varech, také jsem tam narazil na paničku.
Dokonce jsem ji dostal i do postele, ale ona mi ho kouřila, já ji lízal, ale zasunout nedovolila ani s kondomem.

Olga (Po, 18. 4. 2022 - 22:04)

Já se té ženské divím, když už vleze s chlapem do postele, tak, že mu neroztahne nohy. Já jich moc neměla, ale když už jsem, ale s někým skončila v postely, tak jsem to chtěla ať byl ženatý nebo svobodný. Jednou mi to jeden udělal na stojáka.

Návštěvník (Po, 18. 4. 2022 - 22:04)

Nediv se. Měla nemocný "spodek" a takových nemocí je. Měl jsem taky takovou,která jen honila a kouřila, a to fakt moc dobře.

K (Čt, 14. 4. 2022 - 12:04)

Se svou ženou jsme se milovali skoro všude.Ve vlaku,v autě u moře,na střeše domu,pod stanem pod skálou,v hotelích atd Byli jsme spolu18 roků a pak díky velkým prsům začala mít problém z páteří a tak jsem ji poslal do lázní samotnou.V práci se mi podařilo celkem rychle uzavřít jeden velký kontrakt a tak jsem se rozho že ji překvapil a tak jsem se zani vydal bez ohlášení.V lázeňském hotelu mě sice nechtěli za ní pustit,ale peníze lámou ledy Když jsem věděl k ní do pokoje tak jsem zkameněl.Moji ženu obstastnoval do análu nějakej chlap.Kdyz mě manželka uviděla hrůzou vykřikla,vytrhla se milenci a schovala se pod deku.Milence jsem se stojícím perem vyhodí z pokoje a ženě oznámil že je manželství konec.A to se stalo.Rozvedli jsme se i když žena nechtěla.Nechl jsem jí však žít ve své vile a ona mi teď plní všechny erotické přání

Reklama

Přidat komentář