Reklama

Nevěra v lázních

Návštěvník (Ne, 20. 3. 2022 - 14:03)

Přiblblá otázka.

Ištvan Fekete (Ne, 20. 3. 2022 - 14:03)

Hm,přiblbla otázka možná, ale zřejmě trefa do černého.
Takže si ji ještě potom i očistil jazykem pindu a poděkoval si jejímu milenci jako správný cuckold(,parohac)za to že ti dovolil abys vkleče u postele i mohl čumět a poděkoval si mu za to že můžeš z tvojí starý to z ní vylizat.Chápu!

Návštěvník (Ne, 20. 3. 2022 - 19:03)

To se musíš zeptat toho dotyčnýho, co to psal, jestli ses trefil do černého, já jen napsal přiblblá otazka.

Návštěvník (St, 16. 3. 2022 - 15:03)

Byl jsem nevěrný i zaúčasti manželky, v Městských lázních. Dávali jsme si bublinkovou lázeň a já potřeboval na malou. Na záchodě vytírala postarší uklízečka a jevila zájem o můj penis, až se mi z toho postavil. Sama mne zatáhla do kabinky, opřela se o mísu a ze zadu mne připustila. Když jsem se dlouho nevracel, manželka mne začala hledat. Přišla na ten záchod. Byli jsme zamčení, ale z kabinky vycházely zvuky, že jí bylo hned jasné, co tam děláme. Začala hystericky křičet a bušit na dveře. Uklízečka mne nechtěla pustit, manželka šílela venku. Složitá situace. Nakonec se manželka s pláčem vzdálila a já to dokončil. Uklízečka pokračovala v práci a já se se schlíplým ocasem vrátil k manželce. Měl jsem týden tichou domácnost, ale nakonec mi odpustila. Protože s takovým picákem je těžké se rozejít.

Michal (St, 16. 3. 2022 - 01:03)

Chystám se do lázní byť je mi teprve 30, tak jsem zvědavý. Určitě nebudu sám nic vyhledávat, ale pokud si někdo najde mě? Kdo ví :)

Simona (St, 16. 3. 2022 - 12:03)

Většinou tu aktivitu zajištují spíše chlapy, ale myslím, že pokud zůstanete někde sám, tak si k vám určitě nějaká žena přisedne a pokud jen trochu umíte konverzovat, tak se rozpovídáte a za chvilku bude tam co vy nebo ta paní bude chtít s tím, že stejně skončíte v postely. Jen je třeba zjistit, zda ta žena je vdaná nebo svobodná a si přijela jen užít nebo chce otěhotnět.

Ina (Pá, 11. 3. 2022 - 13:03)

Tak aspoň, že měl manžel rozum. V lázních je šukání úplně normální, taky si je vždy užiju, oba o tom víme, manžel se s tím taky nijak netají. Dokonce má tři přiznané děti a jezdí k nám i s rodiči na návštěvu. Není vždy nutné ze všeho dělat aféru.

Ilona (Ne, 6. 3. 2022 - 21:03)

Je mi již k padesátce, jsem rozvedená a děti maji již své rodiny. Do lázní jezdím každý rok místo dovolené. Jelikož nejsem žádná puritánka, tak mohu potvrdit, že pokud jsou chlapy v lázní, zahne téměř každý. Nechci vypadat jako nějaká štětka, ale za ty tři týdny klidně poznám čtyři až pět chlapů. Je pravda, že je většina zodpovědných a používají kondom.

Raubíř (Ne, 6. 3. 2022 - 21:03)

Jméno Ilonka mě přitahuje u jedné mé známé a pořád po ní toužím, ale je nedostupná, což mě mrzí, taky mám k padesátce.

☮✌ dřevěnej (Po, 28. 2. 2022 - 10:02)

Já jsem byl včera v lázních a viděl jsem chlapa tak kolem 60ti, co měl úžasné nohy. Myslel jsem, že omdlím... ženské se nechytali.

Venca z Hnisavic (St, 16. 3. 2022 - 12:03)

není mi jasné z čeho bys omdlel? Z krásných ani ošklivých, chlupatých, křečáků se přeci nedělá špatně, mám nohy nic moc, ale to ženský nevidí, nechodím v kraťasech, za to když vidějí bimbase, dostávají chutě na sex. Je mi 40 let a byl jsem osmkrát v lázních, pokaždé po mě jely ženské sami, vůbec jsem se nemusel namáhat, nebylo to krásou ale chlapů je v lázních málo, a baby hledají sponzora, co by za ně utratil hodně peněz. Tak chlapi jezděte do lázní a moc se nenamáhejte oni si vás ženské najdou.

☮✌ dřevěnej (St, 16. 3. 2022 - 14:03)

No, bylo mi na omdlení přece z nohou toho chlapa.

Miroslava (Pá, 25. 2. 2022 - 21:02)

Já byla v lázní jen jednou, také jsem zhřešila a co doma nešlo pět let, tak se v lázní povedlo během dvou týdnů. Doma je spokojenost a manžel je rád, že má syna.

Návštěvník (St, 27. 4. 2022 - 16:04)

obtovská gratulace takovou nevěru bych asi odpustil kdyby to bylo za cenu toho že budu mít doma sviště bez toho aniž bych se o to přičinil :)

Věra (Po, 28. 2. 2022 - 21:02)

Mám kámošku, která se mi po letech svěřila, že měla podobný příběh jako je ten váš. Doma se veřejne na nic nepřišlo a z potomka měli všichni děsnou radost. Jen ona to potřebovala ze sebe dostat a svěřit se mi.

Návštěvník (Po, 28. 2. 2022 - 21:02)

Mě poslala po devíti měsících telegram. Je to kluk. Dík.

ferda (Ne, 27. 2. 2022 - 19:02)

Na to ani nemusím jezdit do lázní. Jednou moje kolegyně byla na dovolené v Jugoslávii. Přijela pěkně po celém těle opálená, šli jsme z práce a ona povídá jestli chci vidět jak se opálila. No tak jsme šli k nám do bytu, ona se svlékla a ... byla mrdanice, rychlovka a já si dával vždycky pozor, ale nějak mi to nevyšlo, Alena přišla do jiného stavu. Když už ten její Zdeněk nebyl schopný oplodnit, dočkala se děťátka takto. Dnes už je kluk po vysoké škole, je zdravej a Zděnek je štěstím bez sebe jakého má ,,krásného syna"!

Návštěvník (Ne, 27. 2. 2022 - 14:02)

Tak gratulace, není nad to, odskočit si mimo.

Adam (Ne, 27. 2. 2022 - 00:02)

Tak to má být. Vy jsme si užila a splnila to co si přeje každá žena a manžel pokud nic netuší je také spokojený.

Simona (Ne, 20. 2. 2022 - 19:02)

V roce 2015 jsem byla na operaci žaludku a následně jela na doléčení do Karlových Varů. První dni v lázní jsem se nestačila divit, když jsem viděla jak se tam večer páry vodí přesto, že jsem věděla, že tam ty vdané ženský jsou samy. Jenže, časem došlo i na mě. Spolubydlící říká pojď na skleničku, protože ona předtím již několik nocí na pokoji nebyla, zachvilku přišli dva pánové s tím, že jeden z nich znal spolubydlící a s tím druhým mi seznámili. Pán velice příjemný, inteligentní, ale asi to nebyl do té doby děvkař. Já trdlo jsem se rozhodla, že musím v lázní také zažít románek a pána začala balit. On si zprvu myslel, že jsem jako ta moje spolubydlící. Ten večer nebylo nic, ale s tím pánem jsme si začali rozumět, chodili na procházky až jsme nakonec v té postely stejně skončily. Milovat uměl krásně.
Z lázní jsme se vrátili k partnerům bez dalšího vztahu. Můj manžel mi následně za rok opusti a odstěhoval se k mladší a já zůstala sama, děti jsme neměli. Nevím, zda mám myslet na něco nadpřirozeného, ale další rok jsem jela na dovolenou a on tam byl ten pán sám, že se s ním manželka rozvedla a s dětmi odstěhovala. Dali jsme se dohromady, ještě úplně spolu nebydlíme, ale pravidelně se na víkendy navštěvujeme.

Reklama

Přidat komentář