Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Milouš (Čt, 3. 2. 2022 - 11:02)

Zdá se mi že některé matky mají velké oči. S manželkou se od mala společně koupeme s našimi dvojčaty, takže vidíme denně jejich přirození a oni na oplátku naše. Když jim bylo asi14 tak jsme opět prožívali koupel Syn vstal z vody a péro mu stálo stažená předkožka . Manželka se na něj podívala ařekla že už ho má stejně velkého jako já. Mužská hrdost zabublala, stoupl jsem a začal si před rodinou péro honit. Rodina na mne koukala a já honil a honil. Když mi stál, tak jsem řekl manželce,aby je poměřila. Měl jsem smůlu. Syn vyhrál měl ho delšího. Moje žena mi řekla,že to nevadí,a pomalu mi ho před dětmi vyhonila. Synovi to netrvalo dlouho a postříkal manželce prsa. Dcera se na nás dívala a řekla že ji to vzrušilo, když viděla ajk mi žena vyhonila péro. Od té doby mne několikrát děti viděly při onanii a nic si z toho nedělali.

OndřejC (Čt, 3. 2. 2022 - 11:02)

Kolik je teď synovi??

Tereza (So, 29. 1. 2022 - 05:01)

Vy, co tady všichni píšete o dvaceti, třiceti cm u svých synů, držte se raději při zemi. Jasně, může se stát, výjimečně, ale zde je znát, že se jedná povětšinou o pohádky. Už jsem toho viděla hodně, ale míry byly většinou do 20, když už. Syna jsem taky načapala, nebo ho vidím při koupání. Je mu 13 a něco a má ho když je v nejlepším tak necelých 15.

Návštěvník (Út, 1. 2. 2022 - 21:02)

Na jeho věk to je slušný já měl to tu míru až ve 14

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 11:01)

Mám 16 a na svůj věk mám něco mezi 18,5-19 cm a upřímně neznám někoho většího.

OndřejC (Čt, 3. 2. 2022 - 12:02)

Chceš vidět větší?

Želina (Ne, 16. 1. 2022 - 21:01)

No já nevím jak to teda opravdu ti mladí kluci mají. Tomu mému je dvacet let a semení mi pořád do kalhotek snad už asi od jeho dvanácti roků. Časem jsem si na to zvykla a nikdy jsem mu k tomu nic neřekla ale teď si začal domů tahat takové krávy že mi to až nikdy hlava nebere. Šukají spolu u syna v pokojíku a já to musím ještě poslouchat a pak za mnou do kuchyně přijde ještě nějaká nahá tlustá ošklivá kráva a zeptá se mě jestli prý nemám něco k pití nebo cigaretu. Teď tady brečím ale vím že jsi za to všechno můžu jak jsem vychovala svého syna jen sama.

Denispenis (Ne, 16. 1. 2022 - 14:01)

Já měl v 9 ti letech 9 cm, v 10/10 v 11/11 ve 12/12 a dále 13/13, 14/14, 15/15, 16/16. A kdo ví, možná to bude pokračovat do 20ti?

Syn (Ne, 16. 1. 2022 - 13:01)

Našla by se mamina co by ohodnotila toho mého? Jsem už dospělý. Je mi trapné ptát se vlastní maminky.

Beruš (Ne, 16. 1. 2022 - 14:01)

Dospělí mě až tak nezajímají, svýho starýho jsem si užila až až. Teď jsem sama se synem, puberťákem a to už je jiný. Většinou ten jeho ocas uvidím při koupání a podobně a to je vzrušující. Vím, jaký má semeno a prostě znám i všechna tajemství jeho dospívání. Máloco, či vlastně nic přede mnou neskryje.

Maruš (Ne, 16. 1. 2022 - 14:01)

Taky se před tebou honí? Ten muj nestyda si to přede mnou dělá uš od třinácti a teť je mu šestnáct. Taky uš má pjekný vybavení. Dobrých sedumnáct cenťáků. Kdyš to na něj příde tak po mě stříká semeno a já uhejbam. Větčinou mě zasáhne. Je to velká prča a já při tom hodně teču.

Beruš (Ne, 16. 1. 2022 - 15:01)

Předemnou si to nedělá, ještě jsem ho vlastně při tom ani neviděla, jen v létě ve stanu a to jenom pod dekou si ho mastil. Ale dává mu zabrat den co den a mám pak vždycky pro svoje uspokojení jeho semeno.

Luca (Ne, 16. 1. 2022 - 15:01)

Ten muj 16 si to dela mima tangama

Maruš (Ne, 16. 1. 2022 - 19:01)

Jo. Náš kluk k nim čuchá a volizuje z nich mou šťávu. Pak je jak divokej bejk.

Luca (Ne, 16. 1. 2022 - 19:01)

Ten muj to taky dela a kdyz donich nastrika mrdku tak ji zas vilizu ja

Maruš (Ne, 16. 1. 2022 - 19:01)

Já mam jeho mrdku na sobě. Stačí jí nabírat na prst a olizovat.

Luca (Ne, 16. 1. 2022 - 19:01)

A chutna ti mrdka me moc

Jitule (Ne, 16. 1. 2022 - 06:01)

Vím Daro, viděla jsem ho. Zase zítra když se zadaří. Krásně mu stříkal a dělalo mu dobře, že mi to ukázal

Dara (Ne, 16. 1. 2022 - 09:01)

Tak ten můj mi ho neukazuje, naopak, stydí se a vždycky by popřel že si mezi nohama dělá dobře. Ale našla jsem možnost jak ho při tom vidět a je to něco. Takový útlý tělíčko a uprostřed už pěknej macek.

Dara (Ne, 16. 1. 2022 - 05:01)

Jsou to blbky. Takový pohádky tady vykládaj. Syn je ve věku kdy si to dělá pořád a hlavně na chalupě mám možnost ho při tom spatřit a šulina má v nejlepším při honění ani né 15cm. A to už je pěknej macek v porovnání s jeho tělíčkem.

Reklama

Přidat komentář