Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Hana (Ne, 16. 1. 2022 - 11:01)

Já vidím synovo přirození při koupání.Vždycky mu pěkně stojí.Když mu ho meju má ho hodně tvrdýho a taky mu přetahuju kůžičku.Když odejdu tak se honí až stříká semínko.Už je mu čtrnáct a má ho taky tak patnáct centimetrů.Žaluda má tak pět v průměru.Myslim si že to stačí.Muj starej ho má podobnýho a dělá mi moc dobře.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 22:01)

Blázni tady. By to ty děti mezi nohama ani neunesli

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

15 cm průměr, to je víc než má velká pet lahev od cocacoly. To jako vážně chcete tvrdit že ho má takle tlustýho? A k tomu ještě skoro 30 cm na délku? To snad není možný...

Lucka (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Wau takový klády hmmmm

Karolina (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Můj starší má 21cm žalud 15cm velkého ,kamarádky kluk má 9cm a asi 2 cm , mladší kluk má obrovského 27cm a širokého 11cm úplně válím oči se známou ,akorát kamarádka nám říká že to nic není že něco teprve uvidíme až vyleze její kluk

Lucka (Čt, 27. 1. 2022 - 12:01)

Ahoj ,tak co ten syn tvojí kamarádky ,asi má pořádnou kládu když jsi ani nenapsala jakého ho má

Karolina (Čt, 27. 1. 2022 - 21:01)

Když jsem konečně viděla tu jeho kládu hned jsem ho chtěla ,má curaka 37 cm myslela jsem že ho hned omrdam .bylo to něco neuvěřitelného když jsem ho viděla

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 17:01)

Už jsem to asi někde psal. Moje babička nechtěla abych jedl vajíčka, že budu mít moc velké přírození, že se mne pak budou holky bát. Nevím, jaké s tím měla zkušenosti, ale byla ráda, že jsem slušný průměrák. Moje máma z prvního rande utekla, protože se jí zdál moc velkej. Pak v nich našla zálibu, Možná se i kvůli tomu rodiče rozvedli. Táta byl jen průměrák, ale milenek měl houf. Když se znova vdávala, musela jít na operaci vagíny, protože ženich byl podprůměrák. Dámy. Vaše fascinace velkými penisy svých synů není normální.

Monika (Pá, 28. 1. 2022 - 17:01)

Wau vždy jsem si myslela, že můj syn má velkou kládu ve svém věku,ale tohle je vážně něco,on si ho nechal změřit od tebe ? A bylo ještě něco víc ?

Lucka (Pá, 28. 1. 2022 - 17:01)

Mě by také zajímalo co se tam odehrálo a jak to vše bylo .jak velkyho má tvůj syn ?

Monika (Pá, 28. 1. 2022 - 18:01)

Chodí doma stále nahý takže vím že v klidovém stavu má dost velkého krásně se mu bimba mezi stehnama myslím tak 20cm opravdu velký bohužel jsem ho ještě neviděla když se mu ten Macek pořádně postaví vždy jen tak napůl

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 19:01)

Je dost možné, že už se mu víc ani nepostaví. To je úděl těch velkých penisů. Málokterý se zcela naplní krví, protože na tvrdou erekci jí není dost.

aha (Pá, 28. 1. 2022 - 12:01)

A není to málo 37 cm?Alespoň 80 cm má mít!Ne,ale vážně vy nány,proc máte potřebu si vymýšlet?I když jste možná spíše pubertální vemena,co mají v hlavě naděláno,ale ne matky od dospívajících synů.

AAA (Čt, 27. 1. 2022 - 21:01)

Kráva ...

Návštěvník (Ne, 16. 1. 2022 - 00:01)

A ty myslíš že by ti do ní vjel kouřovod od kamen ?

Návštěvník (Ne, 16. 1. 2022 - 00:01)

Já bych jim všem dal, po přeměření, invalídku na hlavu a poslal bych je na doléčení do psychiatrické nemocnice.

Karolina (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Už jim stojí ten můj mladší má většího než starší to je curak to je něco žaludy mají jak moji tak kamarádky synové krásně holí kámošky starší syn se Slovák myslím si že se stydí že asi bude mít strašně velkýho jako jedinymu zatím před námi nestál za chvíli je půjdem změřit jestli vyleze jsem z toho dost nadržená

Lucka (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Už je poměřujete já tu mám také syna a to je něco na to kolik mu je let , ještě jsem mu ho neviděla stát až tet

Karolina (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Kamarádka šla také domu pro syny ještě jsem je neviděla je jim jako těm mojim prý je pomerime nevím jaké mají ten 16lety kluk má podle mě normální nic zvláštního

Karolina (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Už jsem je přesvědčila že se nemají za co stydět ať se svléknou ,holky úplně valí oči musím říct že i já zase ,tet se stydím já že mají takové u toho mladšího jsem vážně nečekala takovýho Macka v necelých 11 letech nemá vůbec žádnou předkožku a také obří penis

Reklama

Přidat komentář