Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Beruš (Ne, 16. 1. 2022 - 14:01)

Dospělí mě až tak nezajímají, svýho starýho jsem si užila až až. Teď jsem sama se synem, puberťákem a to už je jiný. Většinou ten jeho ocas uvidím při koupání a podobně a to je vzrušující. Vím, jaký má semeno a prostě znám i všechna tajemství jeho dospívání. Máloco, či vlastně nic přede mnou neskryje.

Maruš (Ne, 16. 1. 2022 - 14:01)

Taky se před tebou honí? Ten muj nestyda si to přede mnou dělá uš od třinácti a teť je mu šestnáct. Taky uš má pjekný vybavení. Dobrých sedumnáct cenťáků. Kdyš to na něj příde tak po mě stříká semeno a já uhejbam. Větčinou mě zasáhne. Je to velká prča a já při tom hodně teču.

Beruš (Ne, 16. 1. 2022 - 15:01)

Předemnou si to nedělá, ještě jsem ho vlastně při tom ani neviděla, jen v létě ve stanu a to jenom pod dekou si ho mastil. Ale dává mu zabrat den co den a mám pak vždycky pro svoje uspokojení jeho semeno.

Luca (Ne, 16. 1. 2022 - 15:01)

Ten muj 16 si to dela mima tangama

Maruš (Ne, 16. 1. 2022 - 19:01)

Jo. Náš kluk k nim čuchá a volizuje z nich mou šťávu. Pak je jak divokej bejk.

Luca (Ne, 16. 1. 2022 - 19:01)

Ten muj to taky dela a kdyz donich nastrika mrdku tak ji zas vilizu ja

Maruš (Ne, 16. 1. 2022 - 19:01)

Já mam jeho mrdku na sobě. Stačí jí nabírat na prst a olizovat.

Luca (Ne, 16. 1. 2022 - 19:01)

A chutna ti mrdka me moc

Jitule (Ne, 16. 1. 2022 - 06:01)

Vím Daro, viděla jsem ho. Zase zítra když se zadaří. Krásně mu stříkal a dělalo mu dobře, že mi to ukázal

Dara (Ne, 16. 1. 2022 - 09:01)

Tak ten můj mi ho neukazuje, naopak, stydí se a vždycky by popřel že si mezi nohama dělá dobře. Ale našla jsem možnost jak ho při tom vidět a je to něco. Takový útlý tělíčko a uprostřed už pěknej macek.

Dara (Ne, 16. 1. 2022 - 05:01)

Jsou to blbky. Takový pohádky tady vykládaj. Syn je ve věku kdy si to dělá pořád a hlavně na chalupě mám možnost ho při tom spatřit a šulina má v nejlepším při honění ani né 15cm. A to už je pěknej macek v porovnání s jeho tělíčkem.

Hana (Ne, 16. 1. 2022 - 11:01)

Já vidím synovo přirození při koupání.Vždycky mu pěkně stojí.Když mu ho meju má ho hodně tvrdýho a taky mu přetahuju kůžičku.Když odejdu tak se honí až stříká semínko.Už je mu čtrnáct a má ho taky tak patnáct centimetrů.Žaluda má tak pět v průměru.Myslim si že to stačí.Muj starej ho má podobnýho a dělá mi moc dobře.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 22:01)

Blázni tady. By to ty děti mezi nohama ani neunesli

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

15 cm průměr, to je víc než má velká pet lahev od cocacoly. To jako vážně chcete tvrdit že ho má takle tlustýho? A k tomu ještě skoro 30 cm na délku? To snad není možný...

Lucka (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Wau takový klády hmmmm

Karolina (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Můj starší má 21cm žalud 15cm velkého ,kamarádky kluk má 9cm a asi 2 cm , mladší kluk má obrovského 27cm a širokého 11cm úplně válím oči se známou ,akorát kamarádka nám říká že to nic není že něco teprve uvidíme až vyleze její kluk

Lucka (Čt, 27. 1. 2022 - 12:01)

Ahoj ,tak co ten syn tvojí kamarádky ,asi má pořádnou kládu když jsi ani nenapsala jakého ho má

Karolina (Čt, 27. 1. 2022 - 21:01)

Když jsem konečně viděla tu jeho kládu hned jsem ho chtěla ,má curaka 37 cm myslela jsem že ho hned omrdam .bylo to něco neuvěřitelného když jsem ho viděla

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 17:01)

Už jsem to asi někde psal. Moje babička nechtěla abych jedl vajíčka, že budu mít moc velké přírození, že se mne pak budou holky bát. Nevím, jaké s tím měla zkušenosti, ale byla ráda, že jsem slušný průměrák. Moje máma z prvního rande utekla, protože se jí zdál moc velkej. Pak v nich našla zálibu, Možná se i kvůli tomu rodiče rozvedli. Táta byl jen průměrák, ale milenek měl houf. Když se znova vdávala, musela jít na operaci vagíny, protože ženich byl podprůměrák. Dámy. Vaše fascinace velkými penisy svých synů není normální.

Monika (Pá, 28. 1. 2022 - 17:01)

Wau vždy jsem si myslela, že můj syn má velkou kládu ve svém věku,ale tohle je vážně něco,on si ho nechal změřit od tebe ? A bylo ještě něco víc ?

Reklama

Přidat komentář