Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Host (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Pochopitelně.

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 22:01)

Tak to se Sergejovi nedivím. Kolegy si nevybíráme, jsou nám přiděleni.

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 22:01)

Když má někdo pozitivně testované děti, chodí normálně do práce. Není důvod, proč být doma. Jen ten člověk se izoluje od druhého, nosí celou dobu respirátor. A vždyť je to chřipečka, tak ať máma nevyšiluje. Spíš hledá záminku, jak se paní zbavit.

Zdena (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Ta kolegyně se neizolovala a ani respirátor tam nenosí. Začalo to dnes s mámou znova, když se zmínil. Je to jak, když zamáváte býkovi červeným hadrem.

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Otázka zní, jestli má máma strach z kovidu nebo u ní propukla opět ta žárlivost a ta děcka jsou jen záminka jak se paní zbavit. Sergej by doma tyto zprávy říkat neměl.

Host (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Sergeje je třeba umravnit, protože zrovna tohle mamince a děťátku neprospívá. Měl by to vědět a respektovat, jako táta.

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Umravnit? Tvl, co dělá nemravnýho? Že chodí do práce? To je jak kdyby to napsal Ota zároveň s Milunou. Ty dva považují slovo práce za nemravné slovo.

Host (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Hele, nechytej za slovo. Ve smyslu psychické pohody, je snad pochopitené. Práce šlechtí, ale o tu snad nejde.

Zdena (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Páne, už aby se uklidnila vámi. Už aby za vámi mohla. Tohle tady jí nesvědčí. Chlapa, který jí drásá kolegyní a teď ještě tohle, když nevíme jestli nás nakazí. Jsem z toho špatná. Ale moc Vám děkuji, za oporu k mámě.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Život není o tom, že nám někdo snese modré z nebe, aby nám to "svědčilo". Snad Abe není tak blbej, aby si na krk uvázal Milunu.

Host (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Ale je i takový život i modré z nebe. Vzal jsem si svobodnou matku, kterou nikdo nechtěl a žil jsem s ní v pohodě přes padesát let. Nikdy mi za to nepoděkovala, protože jsem to nepotřeboval. Ale pro Milunu jsem už moc neperspektivní. Myslím si, že Sergej jí má svým způsobem (jak je u nich zvykem) rád, ale ona potřebuje víc. Časem se to srovná. Jeden přidá na citech, druhá ubere na nárocích a bude jim to klapat jak má.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Je vidět, že o Miluně toho moc nevíš. V pořádku, spi dál. Ale buď k ní férový a jestli s ní ve svém reálném životě nepočítáš, napiš jí to. Ona se neptá, ona jezdí bez pozvání. Tak si oba ujasněte, co od sebe očekáváte.

Host (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Máme to ujasněné. Já například už neočekávám nic. Ne, že bych si nechtěl užít z mladou hezkou, ale ne za každou cenu. Už jsem si toho užil dost a tak chvilkovou rozkoš klidně oželím, a ona to ví, tak co řešit?

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 12:01)

Hoste ty si běžně pleteš 7.pád?

-Aleš- (So, 15. 1. 2022 - 13:01)

On si toho plete víc, už jsem to psal, že i Ota má lepší pravopis. Ne že by na tom záleželo, ale člověk, kterej o sobě prohlašuje, že studoval dvě vysoké školy, pracoval na vedoucích pozicích, celý život pomáhal psychicky narušeným a ještě mezi tím stihl sexuálně uspokojovat desítky žen, by asi základní poučky měl znát.

Host (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Od studia českého jazyka mne dělí přes padesát let. Na psaní jsem měl plnou kancelář perfektních písařek, kterým jsem diktoval, nebo opisovaly z mého rukopisu. Dvacet let jsem vypisoval a počítal jen číslice. Kdysi jsem uměl perfektně rusky. Na VŠ jsem měl jako jediný z ročníku za 1 z písemky. Dnes mám potíže i se čtením azbuky. Lidská paměť se nedá nafukovat, ani věčně udržovat. Ale jeden pozitivní poznatek z vás mám. Když nemůžete reagovat na obsah, tak alespoň napadnete formu. O čem to vypovídá, by jste si za rámeček nedali. Nikdo není perfektní a nedokonalost polidšťuje. Opakem je perfekcionismus, který je obranným prostředkem těch, kteří se za dokonalé považují, ale.....Bez urážky každý máme svojí Achilovu patu. Jestli u mne je to čeština, tak jsem v klidu. S tím se totiž dá pracovat. S jinými "neduhy" těžko.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Já se ptal jen kvůli tomu, že tady nedávno jeden "anonym" měl problém se 7.pádem. S/Z mu vůbec nešlo.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Běž už do prdele.

Host (So, 15. 1. 2022 - 16:01)

Velmi roztomilé. Nevadí to ostatním návštěvníkům_

-Aleš- (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Tak takhle to tedy bylo, a já jsem už koketoval s myšlenkou, že jak na tebe vytáhl ten pomstychtivej ukrajinskej boss bouchačku, tak vlivem posttraumatické stresové poruchy se ti vědomosti vykouřily z hlavy :-)

Reklama

Přidat komentář