Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Umravnit? Tvl, co dělá nemravnýho? Že chodí do práce? To je jak kdyby to napsal Ota zároveň s Milunou. Ty dva považují slovo práce za nemravné slovo.

Host (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Hele, nechytej za slovo. Ve smyslu psychické pohody, je snad pochopitené. Práce šlechtí, ale o tu snad nejde.

Zdena (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Páne, už aby se uklidnila vámi. Už aby za vámi mohla. Tohle tady jí nesvědčí. Chlapa, který jí drásá kolegyní a teď ještě tohle, když nevíme jestli nás nakazí. Jsem z toho špatná. Ale moc Vám děkuji, za oporu k mámě.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Život není o tom, že nám někdo snese modré z nebe, aby nám to "svědčilo". Snad Abe není tak blbej, aby si na krk uvázal Milunu.

Host (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Ale je i takový život i modré z nebe. Vzal jsem si svobodnou matku, kterou nikdo nechtěl a žil jsem s ní v pohodě přes padesát let. Nikdy mi za to nepoděkovala, protože jsem to nepotřeboval. Ale pro Milunu jsem už moc neperspektivní. Myslím si, že Sergej jí má svým způsobem (jak je u nich zvykem) rád, ale ona potřebuje víc. Časem se to srovná. Jeden přidá na citech, druhá ubere na nárocích a bude jim to klapat jak má.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Je vidět, že o Miluně toho moc nevíš. V pořádku, spi dál. Ale buď k ní férový a jestli s ní ve svém reálném životě nepočítáš, napiš jí to. Ona se neptá, ona jezdí bez pozvání. Tak si oba ujasněte, co od sebe očekáváte.

Host (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Máme to ujasněné. Já například už neočekávám nic. Ne, že bych si nechtěl užít z mladou hezkou, ale ne za každou cenu. Už jsem si toho užil dost a tak chvilkovou rozkoš klidně oželím, a ona to ví, tak co řešit?

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 12:01)

Hoste ty si běžně pleteš 7.pád?

-Aleš- (So, 15. 1. 2022 - 13:01)

On si toho plete víc, už jsem to psal, že i Ota má lepší pravopis. Ne že by na tom záleželo, ale člověk, kterej o sobě prohlašuje, že studoval dvě vysoké školy, pracoval na vedoucích pozicích, celý život pomáhal psychicky narušeným a ještě mezi tím stihl sexuálně uspokojovat desítky žen, by asi základní poučky měl znát.

Host (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Od studia českého jazyka mne dělí přes padesát let. Na psaní jsem měl plnou kancelář perfektních písařek, kterým jsem diktoval, nebo opisovaly z mého rukopisu. Dvacet let jsem vypisoval a počítal jen číslice. Kdysi jsem uměl perfektně rusky. Na VŠ jsem měl jako jediný z ročníku za 1 z písemky. Dnes mám potíže i se čtením azbuky. Lidská paměť se nedá nafukovat, ani věčně udržovat. Ale jeden pozitivní poznatek z vás mám. Když nemůžete reagovat na obsah, tak alespoň napadnete formu. O čem to vypovídá, by jste si za rámeček nedali. Nikdo není perfektní a nedokonalost polidšťuje. Opakem je perfekcionismus, který je obranným prostředkem těch, kteří se za dokonalé považují, ale.....Bez urážky každý máme svojí Achilovu patu. Jestli u mne je to čeština, tak jsem v klidu. S tím se totiž dá pracovat. S jinými "neduhy" těžko.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Já se ptal jen kvůli tomu, že tady nedávno jeden "anonym" měl problém se 7.pádem. S/Z mu vůbec nešlo.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Běž už do prdele.

Host (So, 15. 1. 2022 - 16:01)

Velmi roztomilé. Nevadí to ostatním návštěvníkům_

-Aleš- (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Tak takhle to tedy bylo, a já jsem už koketoval s myšlenkou, že jak na tebe vytáhl ten pomstychtivej ukrajinskej boss bouchačku, tak vlivem posttraumatické stresové poruchy se ti vědomosti vykouřily z hlavy :-)

Host (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Já vím, že frajery nemá nikdo rád. Ani já. Střílelo se po mě celkem pětkrát. Poprvé v pěti letech vlastní táta, mezi tím i rusáci. Na vojně na mne vysypal strážný celý zásobník, než nasadil další, tak jsem ho odzbrojil. Naposledy to bylo mnoho ran z malorážky, ale díky pohybu, mne na dvacet metrů netrefil. Přesto nemám posttraumetický stres, jako měl z války můj táta. Takže buď v klidu. Ten náš mozek je taková skříňka se spoustou šuplíčků. Ty vědomosti, které nepotřebuje, vysypává a naplňuje šuplíčky vědomostmi jinými, nebo v mém věku už žádnými. Pamatuje si jen to podstatné, nebo nejsilnější. Například si nepamatuji jména, ani akce většiny jednorázovek, prtože už to bylo hodně dávno. Jestli jsi mlád, čeká tě to taky, a je to svým způsobem pohodové.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 17:01)

Škoda, že žádný netrefil.

Host (So, 15. 1. 2022 - 17:01)

Ku podivu jsem většinu karambolů přežíl, díky své schopnosti, se v kritických situacích maximálně soustředit a správně vyhodnotit situaci. Díky tomu jsem zachránil i několik životů. Například, když po nás pálil ruský kulomat z tanku, tak jsem zařval "K zemi!" a některé zkoprnělé jsem musel porazit. To samé ve stráži. Zachránil jsem život závodčímu, kterého jsem posraného srazil k zemi, když ten magor po nás pálil. Jednomu jsem zachránil život dokonce třikrát a do dnes mám jeho slib, že mne zastřelí. Co vy víte o žívotě? Sám bych sobě nevěřil, kdyby mi to někdo jiný vyprávěl. Já vám věřím, že mi nevěříte, ale stalo se.

bianka (So, 15. 1. 2022 - 19:01)

:-))

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 18:01)

A v kolikátým že se tohle stalo? Jinak kurz na odstřelovače, to cením :))

-Aleš- (So, 15. 1. 2022 - 16:01)

Takový štěstí já mít nikdy nebudu, mě jenom trefil brácha před 35lety prakem do ksichtu. A jak se to tak stalo, že po tobě stříleli jak po Rambovi?

Reklama

Přidat komentář