Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 15:11)

Hlavně to sperma klouže i když už holka nemaže. Šel sem jako sedmej, holka už měla dost, ležela jako by spala, ale klouzala úplně dokonale. Pak sem měl semenem zapatlaný nejen přirození, ale i břicho a nohy. Jedno bylo i moje. Moc velkej požitek sem z toho neměl. Když sme se jí pak ptali, pamatovala si jen první tři. Pak upadla do kómatu. No my jsme si užili, ale ona? Nevím jesli to mělo nějakej smysl, protože chlap je ženou hodnocenej podle orgasmu, ale když ho nemá? Bylo to jen bohapustý mrdání bezvládný holky. Většina si ho vlastně vyhonila v kundě.

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 23:11)

Je to lepší než v ruce !

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 23:11)

Ani ne.

Návštěvník (Ne, 7. 11. 2021 - 19:11)

Ale ano !

Návštěvník (Ne, 7. 11. 2021 - 19:11)

Je to jako masturbovat s umělou kundou, do které jiní napustili semeno a to, pak po tobě teče.

Návštěvník (Po, 8. 11. 2021 - 18:11)

Co kde teče je jedno, hlavně, že to klouže a udělám se do ní.

Návštěvník (Po, 8. 11. 2021 - 22:11)

To jsem taky udělal, ale s "živou" to nebylo. Moc radosti jsem z toho neměl.

Návštěvník (St, 17. 11. 2021 - 01:11)

A s jakou, kdyz ne s zivou? Co to bylo za akci? :D

Návštěvník (St, 17. 11. 2021 - 14:11)

Přišla do hospody před zavíračkou úplně opilá a že jí kluk dal kopačky a že chce šukat. Hostinská zamkla, zatáhla rolety a my se do ní dali. Asi po pěti orgasmech vytuhla. Jestli vyčerpáním ze sexu, nebo z opice, nebylo jasný. Pak už s ní nebyla žádná zábava. Hostinská už byla v letech, ale užívala si to až jsme nemohli. Domů jsme šli všichni až za svítání. Ke konci se holka probrala, ale mrdat už nechtěla. Jen se dívala jak nás hostinská ždíme do poslední kapky.

Návštěvník (Po, 8. 11. 2021 - 22:11)

K tomu přece každý směřuje .

Návštěvník (Ne, 7. 11. 2021 - 19:11)

Je to lepší než z umělou kundou . Pokud máš výdrž tak ji vyprovokuješ ke kontrakcím . Jednu nalitou kantorku jsem nabudil a její kunda pak táhla jak pumpa .

Eva (So, 6. 11. 2021 - 16:11)

Tak to byla hodně slabá. Asi málo tréningu. Nikdo z nás nebere a neřeší co má a nemá smysl. I když jsem už utahaná a mimo, tak si kluci odstříknou do mě, rozhodně lepší, než když si to budou dělat rukou sami. Kluci, co máme si to málo dělají sami rukou, většinou je některá z nás poblíž a udělá mu to. Kamarádka ráda pomůže. A nikdy neřešíme, která s kterým momentálně něco dělala. Na jedné zábavě za mnou přišla holka, jestli můžu i holku, když mám dva kluky, seděla jsem tomu mému na klíně a kamarád mi to dělal rukou. Tak ji říkám že v pohodě a nakonec jsme na to šli ve čtyřech a dala i oběma klukům. Jsem s ní stále v kontaktu, zavolá jestli mám čas a přijede si zašukat. Je potřeba si užívat na plno.

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 22:11)

Některé ženy mají tak silný a vyčerpávající orgasmus, že další už nezvládají. Jiné sází jeden za druhým a mohou hodně dlouho. Jsou i takové které žádný nemaji a buďto drží, nebo je to přestane bavit a cuknou.

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 23:11)

Taky jsem byla mimo , ale až to do mne pustil sedmnáctej . Potom už nevím kdo si ještě posloužil .

Eva (So, 6. 11. 2021 - 16:11)

Většinou mám dva, občas víc, ale při narozkách, na chatě a o Silvestru počet neřeším a nechávám kluky, ať si poslouží jak a kdy chtějí, nepočítám je. Můj kluk zase obslouží kolik holek zvládne. Sex kdo s kým a kolik nikdy neřešíme. Když dostanu chuť, tak svedu nějakého kluka v buse a za zastávkou se od něj nechám ošukat.

Návštěvník (Čt, 11. 11. 2021 - 12:11)

To zni jako pekne pestry zivot, Evo, super :) Kolikrat jsi uz takhle svedla nekoho uplne ciziho? A i cizi nechas, aby se do tebe vystrikali?

Eva (St, 17. 11. 2021 - 18:11)

Nepočítám je a většinou se nechám vystříkat. Když mám chuť, tak v busu večer si nějaké kluky vyberu a začnu je provokovat, někde vystoupíme a nechám je si se mnou užít bez jakýchkoli zábran a omezení. Je to skvělý pocit, jako by mě znásilňovali a nebrali na nic ohled, roztrhané oblečení je běžné. Střídají se, dokud mají co stříkat a někdy se domluvíme na zopakování. Můj kluk mi tohle toleruje a nijak mi v tom nebrání. Kolikrát se za ním naplněná stavím a on ještě doplní.

Návštěvník (Pá, 19. 11. 2021 - 10:11)

Nedivím se mu! Kdyby mi přišla holka domů a po stehnech by jí ještě stékalo sperma z takovéhle nečekané akce s cizíma, taky bych neodolal a vrazil bych ho hned do ní.

Eva (Pá, 19. 11. 2021 - 12:11)

Jo, je to pro něho prý strašný rajc. Když se nás sejde víc, tak čeká, až se do mě udělají jiní a potom teprve nastupuje on. Chtělo by to už vlastní bydlení, Takhle se scházíme, jak to kde jde a nedá se plně využít všech možností. V sexu máme oba naprostou volnost, jsme spolu už dost dlouho a asi jsme se našli, máme se moc rádi, ale se sexem lásku nespojujeme.

Návštěvník (Út, 23. 11. 2021 - 07:11)

Evo, a když jsi naplněná, tak tě přítel jen ošuká, nebo i vylíže? Já bych měl chuť na obojí, ale nevím, jestli bych lízání vycákané kundičky v reálu dal.
Jinak mám radost, že jste se tak pěkně našli. Ať vám láska i libido vydrží :)

Reklama

Přidat komentář