Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Návštěvník (Po, 18. 6. 2007 - 01:06)

Prvni prispevek samozrejme napsaul kandaulista...

nevěrná (Po, 18. 6. 2007 - 00:06)

měla a ne jednou. s milencem a pak s manželem. rozdíl žádnej nevidím. úplnej normál.

Návštěvník (Ne, 17. 6. 2007 - 22:06)

To já jsem se neumyla,druhý po prvním si vychutnal všechno,co ve mně nechal a pak-šťávy se pomíchaly..

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 13:09)

Není nad ulepená stehna, mokré flekaté kalhotky a rozpálenou, voňavou kundičku přítelkyně, když se nad ránem vrátí z párty, vykasá si minišaty, obkročmo si na mě sedne a začne vyprávět, co tam prováděla a kdo všechno se do ní udělal... Taky to máte rádi?

Default User Image
Oskarek (Po, 25. 9. 2023 - 13:09)

A co teprve nechat přítelkyni si užít venku s někým jiným, třeba úplně cizím, a pak si vychutnat její kundičku plnou cizího spermatu?

Default User Image
Roktoš (Po, 25. 9. 2023 - 13:09)

Každý chlap to fakt nedá . Nemá cenu tlačit na pilu . Jeden na to přistoupil a když po akci viděl jak z jeho ženy vytéká sperma jiných mužů , tak se mohl podělat ! Musí to oba opravdu chtít !

Default User Image
:-))) (Po, 25. 9. 2023 - 13:09)

Kuřačka nejsem...Žij a nech žít !... takže asi tak...:-))),sam

Erin (Ne, 17. 6. 2007 - 21:06)

Jo, jednou a bylo to dost rajcovní, tedy když jsem si s tím druhým představovala,jak je moje mušlička ještě horká od přítele(samo jsem se umyla).Bylo to fajn, ale jednou stačilo.

Návštěvník (Ne, 17. 6. 2007 - 19:06)

Mela. V noci s jednim, a rano s jeho bratrem. S nim jsem pak chodila neco pres dva roky, a myslim si, ze se to nikdy nedozvedel.

Anonym (Út, 26. 9. 2023 - 08:09)

A co teprve nechat přítelkyni si užít venku s někým jiným, třeba úplně cizím, a pak si vychutnat její kundičku plnou cizího spermatu?

jana-taky (Ne, 17. 6. 2007 - 18:06)

No je to jako když si dáš zmrzku,a najednou máš chuť ještě na jednu.Stane se i,že ani ta druhá ti nezažene chuť na tu další.

Default User Image
Petttee (Pá, 15. 9. 2023 - 07:09)

Sex seznamka - https://hespac.com/sexseznamka.htm Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.

Peter (Čt, 14. 6. 2007 - 18:06)

Ahoj, chtel bych se Vas slecny, pani :) zeptat na to jake je to pro Vas mit sex s 2 partnery po sobe, treba v jeden den po par hodinach? Ktery sex je pro Vas intenzivnejsi? Jak to prozivate s Vasi muslickou? Dovolite tomu druhemu uplne vsechno co chce Vam delat?
Ja jsem na koleji mel sex s kamaradkou a ta mne rekla, ze uz ji to udelal prede mnou jeji pritel. Byl to pro mne nejsilnejsi eroticky zazitek. Hodne mne to vzrusilo a delal sem ji uplne vsecko od lizani a nakonec sem ji vytrikal. Rikala, ze se ji to take libilo :). Mne by docela zajimalo, jake to je pro Vas mit tam po sobe jineho :).

Reklama

Přidat komentář