Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

KM (St, 22. 12. 2021 - 21:12)

Co?

KM (St, 22. 12. 2021 - 19:12)

Tohle praktikujeme, přítelkyně se nechá v práci na konci směny naplnit a domů dorazí pěkně načatá a já ji dodělám. Jako servírka má kupu možností. Miluji naplněnou kundičku od někoho jiného a pěkně do ní proniknout jako další v pořadí. Na víkend příjdou třeba i tři kolegové z práce a jde se na plnění její kundičky.

Návštěvník (Čt, 23. 12. 2021 - 23:12)

To je správný, není nad čerstvě vystříkanou a servírka je na to jako dělaná. A jen prošťuchuješ žaludem cizí mrdku v její kundičce, nebo si občas i lízneš? :)

MK (St, 22. 12. 2021 - 21:12)

Ona kecá

Návštěvník (St, 22. 12. 2021 - 15:12)

A co teprve nechat přítelkyni si užít venku s někým jiným, třeba úplně cizím, a pak si vychutnat její kundičku plnou cizího spermatu?

Pavel (Ne, 19. 12. 2021 - 16:12)

Taky se mi líbí, když nás je víc. Odhodit všechny předsudky a zábrany a naplno si užívat sexihrátek.

Jana (Čt, 18. 11. 2021 - 11:11)

Ten můj by to taky nedal. Ale když odpadne a semeno ze mě vytéká, tak bych si dala říct druhé kolo od jeho sympatického kamaráda. Takže odpověď zní ne, neměla jsem takhle dva po sobě. Další kolo mi musí udělat rukama a vibrátorem. Ale umí to, ví, kde přitlačit, takže mám chuť vřískat. Proto si nestěžuju.

Linda (Čt, 18. 11. 2021 - 05:11)

Ráda chodím ha nudapláž a provokuji. Aspon si mohu i prohlédnout jejich víbavičku. Když mě nákÿ kluci co tam jsou spolu zaujme, začnu je nenapadně provokovat. To si pak jdou ke mě sednou a začnem spolu kecat. Pak už je to jen o čase. Většinou do hodinky je mám v sobě. Nechávám je si vybrat kam chtěj zasunout a je mě jedno kam to zrovna nastříká. Jednou jsem narazila i na otce se synem kteří tam byli. Oba mě krásně vymrdali. Mâm přítele a jemu to neva, že šukám i zjinejma. I on má holky které mrdá. Často nenosím kalhotky a když je teplo nosím jen šati a podnima už nic. A tak když třeba jedu v metru a naproti si sednou náký pěkní kluci tak jemně roztáhnu nohy, aby vyděli mou pipku. To se jim pak postaví. Většinou pak spolu vystoupíme a venku zalezem někam do kroví kde mě vojedou. Ale dávám přednost i ženâm, dívkám. Když mě některá žena zahlédne že nemám kalhotky, jak sedím na proti ní, začne se na mě usmívat. Když má sukni či šaty, stanese že mírně dá nohy od sebe. Já pak vydím její kalhotky a také se opčas stane že vydím mokrý flíček na kalhotkách. To si pak sednu kní a dáme se do řeči. Nakonec pak spolu vystoupíme a někde v ústraní se začnem líbat a sahat si mezi nohy. Někdy skončim uní doma a uživáme si na plno. Opčas se přidá i její manžel a to je pak jízda. Už jsem šukala jak s pupertáky tak i se staršímy

Návštěvník (Čt, 18. 11. 2021 - 11:11)

Takže jsi bisexuálka a ani s věkem sexuálních partnerů nemáš problém . Ten tvůj kluk je buď velice tolerantní , nebo velký vůl .Pokud někdo píchá mojí holku při skupinovém sexu a jsem u toho taky zúčastněn , dobrá . Ale aby mi ji ojížděl kde kdo , jako auto s půjčovny , tak to bych tedy nedal !

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 19:03)

Žena začala chodit do bazénu a tak mne požádala o oholení píči.Neuvěřitelné.Chlupy na píče 10 cm.Pro porovnání -já mám na čůráku 8 cm.

Eva (Pá, 19. 11. 2021 - 12:11)

Sex je jen sex, nespojovat s láskou a vším, co k ní patří. Můj kluk mi také nebrání, aby mě šukali jiní a já jemu nebráním, aby zkusil i jiné holky. Kolikrát se hecujeme a vybíráme si protějšky a zkoušíme je sbalit a zašukat si s nimi. Na tom není nic strašného. Častokrát jsme i toho vybraného přivedli do trojky nebo čtyřky. A schválně před sebou šukáme s tím druhým, víc nás to vzruší. A sex holky s holkou je prostě o něčem jiném, to chlap nikdy nepochopí.

Návštěvník (Út, 23. 11. 2021 - 08:11)

Tady se ovšem naskýtá otázka: Co s holkama/kluky, které/kteří se po sexu zamilují? K čemuž dost často dochází.

Eva (So, 27. 11. 2021 - 19:11)

Většina je už spárovaná, takže ten sex bereme jako zábavu. Ale stalo se, že se do jedné z holek zamilovali dva kluci, ale oba byli sami a tak je prostě se dvěma. Třeba to odezní a když ne, tak se taky nic nestane. Dva kluci jsou pro holku v pohodě. Já jsem taky zamilovaná kromě do svého kluka i do jedné z kamarádek, ona má kluka a nikdo nic neřeší. Po těch letech bereme vše tak nějak na pohodu. Zatím žádná rvačka a hádka nebyla a kdo s kým je se dodržuje, nikdo nikomu žádnou nepřebral. Ona ta volnost kdykoli s kýmkoli je na něco dobrá, prostě si odskočíš a nic neřešíš. Časem ale třeba může nastat problém. Uvidíme.

Mirek (Ne, 7. 11. 2021 - 13:11)

Mi se líbí, když jsme na tu moji asoň ve dvou nebo ve třech a rád jdu až po nich a zasunu ho do naplněné kundičky mé holky a pěkně přidám. Často se zúčastní i její kamarádka a je hezké, jak tu moji vylíže a když je naplníme obě, tak jak se vylížou navzájem. Jsme z nich tak nadržení, že jedeme další kolo.

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 19:11)

Správná nádoba na sperma, bohužel z některých otvorů přetéká.

onanym (St, 3. 11. 2021 - 15:11)

Přijde mi škoda, že tu už dlouho nikdo nenasdílel žádné šťavnaté zkušenosti. To už tohle téma nikoho nezajímá? :(

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 15:11)

Tak něco napiš.

Jana (Čt, 23. 9. 2021 - 09:09)

Já bych si rozhodně dala říct, ale ten můj se netváří, že by to zkousl. Musel by to být dobrý společný kamarád, pak snad. V nejvhodnější okamžik si o to říkám. Nejvhodnější je ten, když je těsně před výstřikem, to už poznám. To je mu všechno jedno a má mysl otevřenou ke zpestření. Když se vycáká, tak dělá, jako by o tom řeč nešla a mě už je to pak taky blbý. Nechci o něj přijít kvůli své nemravnosti.

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 16:11)

Každý chlap to fakt nedá . Nemá cenu tlačit na pilu . Jeden na to přistoupil a když po akci viděl jak z jeho ženy vytéká sperma jiných mužů , tak se mohl podělat ! Musí to oba opravdu chtít !

Michal (Čt, 4. 11. 2021 - 14:11)

Ale to vytékající sperma, je ten nejkrásnější pohled. Já rád chodím jako poslední a pěkně ho do ní a do toho sperma strčím a přidám svoje. Přítelkyni je to jedno, že ji obdělává jiný, ta je spokojená a já taky. Je to lepší vzrušení a nemá problém mi zase podstrčit kamarádku. Nedávno musela přítelkyně odjet na týden kvůli práci a tak u mě byla celý týden i přes noc její kamarádka a stavoval se i můj kamarád. Dali jsme ji pěkně zabrat. Všechno tohle ale musí všichni brát jako skvělé hrátky a nic nevyčítat.

Reklama

Přidat komentář