Reklama

spodní prádlo u chlapců

Zitka (Út, 21. 12. 2021 - 08:12)

Mám taky videokamerku a už víc jak rok sleduji dospívajícího syna. Je v pokojíčku umístěna tak, že na to nemůže přijít. Obraz sice není nic moc, ale stojí za to vidět ho při tom. Jinak nosí většinou slipy, zvykl si na ně a zatím nic jiného nechce.

David (Út, 21. 12. 2021 - 14:12)

Mohla by stě mi napsat na [email protected] nechce se mi to řešit tady, chci udělat to samé, tak bych si rád nechal poradit

A. K (Ne, 19. 12. 2021 - 14:12)

Jako vedlejší účinek obřízky je snížení honění si.

Před půl rokem jsme museli nechat obřezat kluka (12) a od té nejsou na spoďárech fleky

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 22:12)

Já dávám klukovi boxerky , a nato bodyčko, nedostanese snadno k pimpasovy , a tak nehoní, na noc má chlupatý overal na pleně , a tak ráno taky nemá přístup k hračce .

Prd (So, 18. 12. 2021 - 07:12)

No, můžeme být rádi, že spolek šílených matek svoje syny rovnou nedává obřezat nebo vykastrovat.

I když rvát klukovi pampersky a kalhotky je hodně zvrácené.

Linda (St, 15. 12. 2021 - 15:12)

Když chce mít kluka v kalhotkách, tak ji nechte. Nemusí mít každý boxerky. Bikinky jsou taky dobré a nadčasové prádlo i pro chlapce.

Vlasta (St, 15. 12. 2021 - 13:12)

Naše holka dává jedenáctiletému vnukovi výhradně slipy, takové miniaturní bikini. Kluk se stále dloube v zadnici, protože mu to tam zalézá. A vypadá to u kluka nedůstojně. Všechny boxerky, co jsem mu koupila, dcera okamžitě vyhodí. Co s tím, jak ji mám přesvědčit o změně klukova prádelníku, aby držel krok s dobou?

Lukáš (Čt, 23. 12. 2021 - 15:12)

Já jsem prožil celý dětství a dospívání narvanej v těsných slipech, které lezli do zadku. Matka patří k těm, které si myslí, že to kluka zklidní, když má péro zmrzačené ve slipech.

Petr (Čt, 23. 12. 2021 - 19:12)

A ja prožil zase dětství v hnusnejch velkejch trenkach a všichni se mi smáli protože všichni nosili pěkné - treba bílé slipy a ja jen tiše záviděl. Věř ale bylo to tak.

Návštěvník (Út, 14. 12. 2021 - 20:12)

Mi ho holka hladila přes džíny a já ji a oba jsme měli mokré fleky a nijak nám nevadili. Přece nebudu nosit vložky.

mirka130 (Po, 13. 12. 2021 - 23:12)

Dobrý den, jsem uživatelka látkových vložek a dcerka 6 let je moc obdivuje šli by ušít nějaké menší?,,

! (Út, 14. 12. 2021 - 18:12)

Jistě by se daly ušít, jste ovšem mimo téma chlapeckého prádla!

Prd (Po, 13. 12. 2021 - 16:12)

Dávat klukům vložky, to opravdu může napadnout jen....

Natálie (Ne, 12. 12. 2021 - 13:12)

Používáte u puberťáků do slipů pánské intimky Tena level 0 ? Známá mi je doporučuje na ty chlapecké výtoky. Má někdo zkušenost ?

Návštěvník (Ne, 12. 12. 2021 - 17:12)

Ahoj , mám zkušenost už dva roky je nosí můj mladej / 12 let / od té doby co jsem mu je ..... naordinovala je vše ok , zezačátku jsem mu párkrát dala plenu ale to se neobešlo bez vzteku atd ... tak jsem zašla do lekárny a dala si poradit .Tyhle tena vložky pro kluky jsou fajn , náš má velikost 2 což je tak akorát , ale na ven si bere trojky , prý je mu v ni teď v zimě pěkně teplo a ohledě výtoku případného semene / vzhledem k tomu že opravdu hodně často masturbuje / fungují skvěle , mají dobrou savost.Určitě doporučuji.

Inka (Po, 13. 12. 2021 - 10:12)

Můj syn by je teď taky potřeboval naordinovat, ale jak to udělat, když je mu patnáct? Se vším, co se po něm žádá, ze zásady nesouhlasí. Už jsem na to v lékárně koukala, nosí boxerky, krásně by se mu tam vešli a nic by nebylo poznat. Ale jak to zařídit?

Nina (Po, 13. 12. 2021 - 12:12)

A má to cenu vůbec řešit? Já to klukovi radši vyperu, než mu tam cpát vložky. To je zas nová módní vlna, nebo co?

Návštěvník (Út, 14. 12. 2021 - 20:12)

Ano, nová móda, z kluků se dělají holčičky. Nechápu, co se neustále řeší za kraviny.

Jiří (St, 15. 12. 2021 - 16:12)

V Dánsku prodavají dětské vložky do slipů nebo kalhotek (jsou unisex). Je to něco šíleného, co se dá všechno koupit na trápení dětí! Devítiletý synovec má púl šuplíku s prádlem zaplněnou plenkovýma kalhotkama pod pyžamo a v druhé má slipky s přilepenou vložkou, moje přítelkyně to ségře pomáhala přilepovat, tak mi to vyprávěla. Devítiletý kluk má v prádelníku dokonce dvoje tanga, což byl teda šok i pro přítelkyni, která je jinak z vložek pro děti nadšená.

Markéta (Pá, 17. 12. 2021 - 15:12)

Jestliže je kluk ještě v devíti počůránek, tak je to dobré řešení. A taky to brání předčasné onanii, moje kamarádka dává osmileté holce plenku na noc hlavně kvůli tomu, aby neobjevila možnost hrát si s kačenkou. A tanga na takovém klučinovi musí být sladká! Tak podle mého-proč ne?

Reklama

Přidat komentář