Reklama

spodní prádlo u chlapců

Návštěvník (So, 1. 1. 2022 - 22:01)

https://www.google.com/search?q=síťované+kalhotky&client=opera&hs=PF&sxsrf=AOaemvJVNUTZkZ5OD1Nsjush1p5WQcvZNw:1641071844655&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjgyeeCvZH1AhUyhv0HHUi6CAAQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1335&bih=624&dpr=1.35#imgrc=puTaRVEkNeUZYM

Patrik (So, 1. 1. 2022 - 17:01)

Čau, no tak jsem zhodnotil že ty síťovaný kalhotky jak já jim řikám nejsou až tak blbý jsou docela příjemný docela si na ně zvykám a trochu mě zalejzají mezi půlky ale nevadí to , spíš naopak je to docela příjemný . Mamka mi pořád řiká že mi moc slušej , mám i takový co jsou jako tangy a ty mám mezi půlkama fakt hodně že mám zadek uplně holej a vepředu jsou dost úzký ale kašpárka mám trochu přikrytýho vybral jsem zatím čtvery který budu nosit určitě protože se v nich cítím v pohodě ale některý asi jenom občas protože jsou docela malí a trochu mě tlačí mezi půlkama . Ale všecky mě strašně vzrušujou a hned mám stojáka a hned musím do koupelny , potom už je to dobrý.

Michael (Ne, 2. 1. 2022 - 19:01)

Do měsíce si zvykneš a budeš si zařezávat bez jakéhokoliv vzrušení, uvidíš!

Andrea (So, 1. 1. 2022 - 19:01)

Prozradíš nám, Patri, značku těch síťovaných kalhotek a tang?

Patrik (So, 1. 1. 2022 - 22:01)

Na dvou je napsáno miboer další aijolen a další maji napsáno cilem , a taky tiaobug a taky mesh a fankazi a ještě taustiem a tanga jsou lasaxa a brave a person, ale je jich ještě víc ale na některých není nic napsaný

Dejv (Ne, 2. 1. 2022 - 18:01)

Čus Patriku co že ti nemůžu napsat. Kolik si dostal těch síťovanejch slipů. Mě máma koupi prý další tangace, když jsem si je teď celkem oblíbil, prý ať jich mám stejně jako slipů. Jo a když se bude někdo ptát, tak trenky jsme měl jedny, ale ty jsem vyhodil, nelíbili se mi a nebyli pohodlný

Patrik (Ne, 2. 1. 2022 - 19:01)

Čau, to nevim v mejlu nic neni no kolik jsem jich dostal , je jich asi 25 a pár těch tangáčů , ale jako že dobrý , jsou docela příjemný je mi v nich dobře . Akorát to stání mám pořád , ale to řešim jako vždycky . Mamka když vidí že už mi stojí dlouho tak mě někdy pošle do koupelny a nebo mi podá ubrousky abych neudělal na sedačce fleky.

Dejv (Po, 3. 1. 2022 - 21:01)

Tak to ti koupila pěknou zásobu. Mě už taky přikoupila, takže čekáme než přijdou. Ty v těch slipech spíš?

Patrik (Út, 4. 1. 2022 - 12:01)

Né to ani náhodou , jsem naučenej spát nahatej mamka mě tak naučila.

OndřejC (Po, 10. 1. 2022 - 13:01)

Mohl by jsi Mě prosím napsat na [email protected] chtěl by jsem se Tě na něco zeptat. Díky.

Ondřej Černý (Út, 4. 1. 2022 - 12:01)

Zdar, to spíš naostro celoročně, jo??

Patrik (Út, 4. 1. 2022 - 17:01)

To ne , občas si beru tričko když mi je zima

Návštěvník (So, 1. 1. 2022 - 20:01)

jj to by mě taky zajímalo

Robin (So, 1. 1. 2022 - 12:01)

Dejv, Patrik:

že vám mámy nadělily tangoše, je fakt hustý...

ale větší mazec bude, až je jednou dostanete od svý holky;-)

Návštěvník (Ne, 2. 1. 2022 - 16:01)

Tak k vánocům mi holka koupila tanga, jedny pánský a jedny dámský. Mám odzkoušet, který jsou lepší, aby věděla do budoucna, který má kupovat. Jsou to oboje takové to nic se šňůrkami. Teď pro které se rozhodnout, každé mají něco lepšího než ty druhé a naopak. Jí jsem koupil oteřená, kdo se má neustále odhrnovat se šňůrkou při sexu a nebo ji je svlíkat a k tomu hodně krátké tričko, takže nahoře nemusím taky nic odhrnovat, kozičky vykouknou samy.

Ert (So, 1. 1. 2022 - 15:01)

Ano priatelka mi na vianoce kupila tanga ale damske vraj sa jej vic pacia.

Patrik (Čt, 30. 12. 2021 - 20:12)

Čau kluci, neuhodnete co jsem dostal od mamky pod stromek - teda mimo dalších uplně zbytečných věcí mě máma obdařila celou sadou síťovaných slipů a hned taky chtěla abych se jí v nich ukázal .Fakt mami řekl jsem , jo chci tě v nich vidět víc máma na to , je pravda že se před mamkou nestydím ale tohle bylo jiný a navíc když už jsem si je dny na sebe oblíknul tak jsem hned cítil jak se mi postavil kašpárek , mamka moje oblíkání sledovala se zájmem a tak jsem si toho mojeho postavenýho přikryl rukou a otočil se k mamce aby teda zhodnotila jak řikala jak mě padnou .No docela trapas ale tak to proběhlo uplně u všech protože všechny jsou ůplně průsvitný a jsem v nich jako uplně nahatej . Nevím co jí to napadlo fakt nechápu, možná že si vzpoměla na léto když jsme spolu byly u známích mojí mamky a jejich syn Lukáš měl na sobě tanga a navíc takle síťovaný vubec se s nima netajil a chodil před náma jenom v nich . Ale on je mladší než já je mu 11 a mě už bude třenáct .Navíc mamka řekla že ostatní slipy vyhodí a že je budu od teďka nosit pořád . Jako doma mi je to jedno ale když budu někde třeba v létě s klukama u vody tak teda nevím , do teďka jsem se koupal na písáku běžně ve slipech . Doufám že mi aspoň na koupání koupí plavky a nebo mi dovolí slipy normální.

JA (Čt, 30. 12. 2021 - 22:12)

Ahoj Patrik. Ja osobne byt Tebou tak by som vsetky tie priehladne slipy pred matkou rozstrihal. A ak by s tym mala problem zasiel by som este dalej. Asi nebude kompletna ale vypatlana uchylacka!!!

Návštěvník (Čt, 30. 12. 2021 - 21:12)

proti gustu.....
Mě se v těch síťkách zachytává předkožka a řeže mě ji a bolí to.

Nina (St, 29. 12. 2021 - 17:12)

Souhlasím s tímto příspěvkem, ale doba a móda je taková, jaká je. Ale jinak asi každá maminka se do prádla podívá, když to dává do pračky.

Reklama

Přidat komentář