Reklama

spodní prádlo u chlapců

Ert (So, 1. 1. 2022 - 15:01)

Ano priatelka mi na vianoce kupila tanga ale damske vraj sa jej vic pacia.

Patrik (Čt, 30. 12. 2021 - 20:12)

Čau kluci, neuhodnete co jsem dostal od mamky pod stromek - teda mimo dalších uplně zbytečných věcí mě máma obdařila celou sadou síťovaných slipů a hned taky chtěla abych se jí v nich ukázal .Fakt mami řekl jsem , jo chci tě v nich vidět víc máma na to , je pravda že se před mamkou nestydím ale tohle bylo jiný a navíc když už jsem si je dny na sebe oblíknul tak jsem hned cítil jak se mi postavil kašpárek , mamka moje oblíkání sledovala se zájmem a tak jsem si toho mojeho postavenýho přikryl rukou a otočil se k mamce aby teda zhodnotila jak řikala jak mě padnou .No docela trapas ale tak to proběhlo uplně u všech protože všechny jsou ůplně průsvitný a jsem v nich jako uplně nahatej . Nevím co jí to napadlo fakt nechápu, možná že si vzpoměla na léto když jsme spolu byly u známích mojí mamky a jejich syn Lukáš měl na sobě tanga a navíc takle síťovaný vubec se s nima netajil a chodil před náma jenom v nich . Ale on je mladší než já je mu 11 a mě už bude třenáct .Navíc mamka řekla že ostatní slipy vyhodí a že je budu od teďka nosit pořád . Jako doma mi je to jedno ale když budu někde třeba v létě s klukama u vody tak teda nevím , do teďka jsem se koupal na písáku běžně ve slipech . Doufám že mi aspoň na koupání koupí plavky a nebo mi dovolí slipy normální.

JA (Čt, 30. 12. 2021 - 22:12)

Ahoj Patrik. Ja osobne byt Tebou tak by som vsetky tie priehladne slipy pred matkou rozstrihal. A ak by s tym mala problem zasiel by som este dalej. Asi nebude kompletna ale vypatlana uchylacka!!!

Návštěvník (Čt, 30. 12. 2021 - 21:12)

proti gustu.....
Mě se v těch síťkách zachytává předkožka a řeže mě ji a bolí to.

Nina (St, 29. 12. 2021 - 17:12)

Souhlasím s tímto příspěvkem, ale doba a móda je taková, jaká je. Ale jinak asi každá maminka se do prádla podívá, když to dává do pračky.

Návštěvník (Čt, 23. 12. 2021 - 22:12)

já měla s bratrem krásné Vánoce , v overalech s Vánoční tématikou jsme na střídačku chodili k Vánočnímu stromku a roznášeli dárky . Pak jsme je rozbalovali a měli z každého radost, do 21.30 jsme si pak hráli s hračkama a když nás rodiče uspávali , těšili jsme se v posteli na to jak si s novíma hračkaka budeme ráno hrát , na boží hod nás pak nemohli rodiče donutit se přesvlíknout z apyžama jak jsme byly zabraní do hraček. Krásné dětství .

Návštěvník (Čt, 23. 12. 2021 - 22:12)

já měla s bratrem krásné Vánoce , v overalech s Vánoční tématikou jsme na střídačku chodili k Vánočnímu stromku a roznášeli dárky . Pak jsme je rozbalovali a měli z každého radost, do 21.30 jsme si pak hráli s hračkama a když nás rodiče uspávali , těšili jsme se v posteli na to jak si s novíma hračkaka budeme ráno hrát , na boží hod nás pak nemohli rodiče donutit se přesvlíknout z apyžama jak jsme byly zabraní do hraček. Krásné dětství .

Návštěvník (Po, 20. 12. 2021 - 17:12)

proč jim to zakazovat? je to přirozený ne

Káťa (Po, 20. 12. 2021 - 17:12)

Odvádět od toho pozornost neznamená zakazovat. Někteří předškoláci mohou být klidně nazí a ani si tam nesáhnou, jiní mu věnují i na veřejnosti tolik pozornosti, že je nutno jim ho znepřístupnit. Nejlépe spodním prádlem, plavkama nebo plenkou.

Tereza (Po, 20. 12. 2021 - 23:12)

naše dcera genitáliím věnuje hodně pozornosti večer když jde spát nebo ráno když se vzbudí, vím to protože to vidím na videochůvičce co má v pokojíčku ale neví o ní, proto jsme jí koupili pleny a těsnější overal aby jsme jí znepřistupnili oblast na hraní a mohla se víc soustředit na spánek.

Zitka (Út, 21. 12. 2021 - 08:12)

Mám taky videokamerku a už víc jak rok sleduji dospívajícího syna. Je v pokojíčku umístěna tak, že na to nemůže přijít. Obraz sice není nic moc, ale stojí za to vidět ho při tom. Jinak nosí většinou slipy, zvykl si na ně a zatím nic jiného nechce.

David (Út, 21. 12. 2021 - 14:12)

Mohla by stě mi napsat na [email protected] nechce se mi to řešit tady, chci udělat to samé, tak bych si rád nechal poradit

A. K (Ne, 19. 12. 2021 - 14:12)

Jako vedlejší účinek obřízky je snížení honění si.

Před půl rokem jsme museli nechat obřezat kluka (12) a od té nejsou na spoďárech fleky

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 22:12)

Já dávám klukovi boxerky , a nato bodyčko, nedostanese snadno k pimpasovy , a tak nehoní, na noc má chlupatý overal na pleně , a tak ráno taky nemá přístup k hračce .

Prd (So, 18. 12. 2021 - 07:12)

No, můžeme být rádi, že spolek šílených matek svoje syny rovnou nedává obřezat nebo vykastrovat.

I když rvát klukovi pampersky a kalhotky je hodně zvrácené.

Linda (St, 15. 12. 2021 - 15:12)

Když chce mít kluka v kalhotkách, tak ji nechte. Nemusí mít každý boxerky. Bikinky jsou taky dobré a nadčasové prádlo i pro chlapce.

Vlasta (St, 15. 12. 2021 - 13:12)

Naše holka dává jedenáctiletému vnukovi výhradně slipy, takové miniaturní bikini. Kluk se stále dloube v zadnici, protože mu to tam zalézá. A vypadá to u kluka nedůstojně. Všechny boxerky, co jsem mu koupila, dcera okamžitě vyhodí. Co s tím, jak ji mám přesvědčit o změně klukova prádelníku, aby držel krok s dobou?

Lukáš (Čt, 23. 12. 2021 - 15:12)

Já jsem prožil celý dětství a dospívání narvanej v těsných slipech, které lezli do zadku. Matka patří k těm, které si myslí, že to kluka zklidní, když má péro zmrzačené ve slipech.

Petr (Čt, 23. 12. 2021 - 19:12)

A ja prožil zase dětství v hnusnejch velkejch trenkach a všichni se mi smáli protože všichni nosili pěkné - treba bílé slipy a ja jen tiše záviděl. Věř ale bylo to tak.

Návštěvník (Út, 14. 12. 2021 - 20:12)

Mi ho holka hladila přes džíny a já ji a oba jsme měli mokré fleky a nijak nám nevadili. Přece nebudu nosit vložky.

Reklama

Přidat komentář