Reklama

Vzrušuje mě máma

Petr (St, 16. 2. 2022 - 22:02)

No ty kráso! To jsou šluky!!! To jsi raději zapíchám s kaprem v bivaku.

Filip (St, 16. 2. 2022 - 12:02)

Mě také vzrušuje máma a také šukám mámu, téměř každý den, ona mi kouří, já ji lížu, ale musím vše uvést na pravou míru, je to máma našich dětí. S mojí mámou bych samozdřejně nic neměl mimo, že se máme rádi, ale jako rodiče a děti.

Ondra (St, 16. 2. 2022 - 12:02)

S mamkou nahotu ani dotyky neřešíme ale spíš ji vyhledavame spolu.
Jí se líbí jak mi trčí a ustrikavam slasni kdyz se nazí objímame

Nairam (St, 16. 2. 2022 - 12:02)

Nříkej že ji to neuděláš :-D

Návštěvník (St, 16. 2. 2022 - 07:02)

Mě teda nejvíc vzrušuje máma, když mi kontroluje přirození. Nejdříve jestli mám správně uložená varlátka, pak jestli mi správně funguje předkožka. I semeno ochutná. Pak mi ho umyje a jdu spát.

Petr (Út, 15. 2. 2022 - 17:02)

Mě moje máma vzrušuje pokud ji vidím v prádle nebo v noční košilce, když ji vidím v koupelně nahou, tak to mi tolik nevzrušuje, ale je to máma a v životě bych s ní nesouložil i pokud by chtěla, ale to je blbost. Pokud tady někdo píše, že měl s mámou poměr, tak je to magor a ta máma také není mormální pokud souloží se synem. Je to to samé, jako pokud zvrhlý táta souloží s dcerou ať chtějí nebo ne.

Danča (St, 16. 2. 2022 - 20:02)

Tvl. když tě vzrušuje tvá matka v prádle nebo noční košilce tak je jasné že na sex s mámou myslíš a neříkej že kdyby si tvoje mamča patřičně nalazená a sexu chtivá vylezla k tobě do postele, dala ti prstík na ústa a udělala na tebe pšš abys nemluvil a pak ti třeba rukou zajela do rozkroku na péro a chtěla by se s tebou pomilovat že bys ses tomu ubránil. To asi těžko né..

.... (So, 12. 2. 2022 - 18:02)

Já to taky tak cítím a i když mu to pořád kouká z očí a vím že by to moc chtěl tak raději ne. Jednou by nás to mohlo oba dva moc mrzet a pokazit jinak náš hezký vztah a to bych teda opravdu nechtěla.

Tábor (Pá, 11. 2. 2022 - 21:02)

Ještě jako svobodný, ale už mi bylo přes dvacet let, jsem bydlel s rodiči. Chtěl jsem se vykoupat ve vaně, ale zrovna jsem měl ruku v sádře. Matka se sama nabídla, že mne pomůže se umýt, řekla, že mne umyje stejně tak jako mne myla když jsem byl ještě klučík. Umyla mi záda, břicho a nakonec i šulína. Nevím jak je to možné, ale mně se postavil dost silně. Asi za dva týdny (a ještě i několikrát) se situace opakovala, opět mi stál docela hodně, takže mi ho myla velice důkladně a velmi jemně. Nevím, proč se mi mi tolik stavěl, matku jsem nikdy nepovažoval za sexuální objekt. Je pravda, že při tom mytí jsem měl příjemné pocity, což matka zřejmě vytušila, protože oproti prvnímu mytí ta další trvala čím dál déle a byla včetně stažení předkožky jemnější. Mezi matkou a mnou o tom nikdy nepadlo ani slůvko.

Petr (Pá, 11. 2. 2022 - 15:02)

Já svoji mámu již nemám a tu novou co si táta vzal, tak je starší jen o devět roků. Je to velice hezká a sympatická ženská. Mi jsme i za mojí mámy chodili doma docela často nazí a nová máma se docela přizpůsobyla. Horší je to právě s tím, že mi děsně vzrušuje a ona to dobře ví. Stalo se právě to, co se asi stát nemělo, že když byl táta na montáži, tak jsem byl týden s ní doma sám. Hned první večer ji říkám, zda se ji nebude, když tam táta není stýskat a ona, že musím přijít k ní, že by se v ložnici bála, tak to bylo jasné. Souložili jsme každý večer, teď mám docela blbý svědomí, že jsem mu ji přefik, ale myslím, že ona musí být na tom hůř, že mu nasadila parohy se synem.

Magda (So, 12. 2. 2022 - 07:02)

Petře, oba jste na tom špatně. Vidíte se možná každý den, ona tě vzrušuje. Ona ví že jsi schopen ji uspokojit. Moc bych se divila kdybyste nehledali možnost být spolu. Já bych určitě neváhala..

Felix (Pá, 11. 2. 2022 - 12:02)

Občas vidím mámu nahou v koupelně nebo když se převléká. Od malička žiji jen s mámou, tátu neznám a máma říkala že ho také neznala já jsem se jí narodil, když jí bylo 17. Má sice přítele u kterého se občas zastaví, ale zatím spolu nežijí, myslím, že spolu souloží. Po bytě chodí normálně v prádle, ale má krásnou postavu a pěkná prsa. Vím, že má v ložnici toho Robertka, ten umělej čůrák a slyším večer, že si s ním to dělá. To se mi vždy postaví a musím si ho vyhonit. Ona sice také pozoruje, když se mi ve slipech postaví. Dřív, tak do patnácti když jsem se koupal, tak chodila a musel jsem si před ní přetahnout předkožku jestli si umývám žaluda. Teď již ne, ale když se sprchuji, tak klidně přijde do koupelny pro něco. Kdyby to nebyla moje máma se kterou má velice dobrý vztah, tak bych se klidně s tak pěknou ženskou vyspal.

Rosťa (Pá, 11. 2. 2022 - 22:02)

Když měla matka tebe, tak neříkej, že tátu neznala, nebo to je Panna Maria a počala neposkvrněná ?

david (Ne, 6. 2. 2022 - 07:02)

Moje máma má velké prsa pošli číslo jestli chces

Tomáš (So, 5. 2. 2022 - 23:02)

Moje máma když se osprchuje, tak dost často si ještě z koupelny nahá pro něco dojde. Jak ji vidí takto nahou, tak se mi postaví, ale nikdy bych s ní nechtěl mít. Mám přítelkyni a občas souložím s ní.

Návštěvník (So, 5. 2. 2022 - 23:02)

Ale bydlíš pořád a mamkou? Tomu rozumím měl sem to podobné

Návštěvník (So, 5. 2. 2022 - 09:02)

ukazes mě tvoje prsa maminko moje?

Návštěvník (Ne, 6. 2. 2022 - 01:02)

Ty se jdi léčit, jsi blázen

Návštěvník (Čt, 3. 2. 2022 - 03:02)

Často vídávám mamku nahou v koupelně i ona mě. Moc se mě líbí. Má pevné trojky prsa a dole je oholena. Často na ní myslím a honim si ho. Jednou jsem měl v obíváku erekci a mamka seděla. Měl jsem trenky na sobě a ta boule nešla přehlídnout. Mamka to zahlédla a řekla ať se du do koupelny vyhonit. Zeptal jsem se zda bych nemohl zůstat v obíváku sní a dívat se přitom na ní. Bylo to dost odvážné jí to říc, ale nakonec mamka souhlaaila. Sundal jsem přední trencle a začal se honit. Mamka si sedla blýž ke mě a sundala si kalhotky a tryko. Oba jsme ten moment byli nazí. Mamoa se začla hledit. Zeptal jsem se zda bych si mohl sáhnout na její prsa. Kupodivu měto dovolila. Přitom se pořád hladila mezi nohama a já si ho honil. Chtěl jsem více a tak jsem se zeptal zda bych mohl se dotknout špičkou penisu jjejí kundičky . Nijak nenamítala jen mě řekla že jen dotknout a že doní nesmím zasunout. A tak jsem špičkou žaludu se jí dotíkal na dirce a přitom si ho honil. Když jsem jen trochu doní vnikl tak mě odstrčila že to ne. Mohl jsem jen špičku žaluda a otírat se o její pysky. Bylo to moc příjemní a pak se mě dostavil orgazmus. Celelou dávku semene jsem vystříkal na její kundičku a nebylo toho málo. Pak mě poděkovala a odešli jsme spolu do koupelny. Opčas mě dovolý se přední vyhonit a postříkat jí semenem. Jen nesmím zasunout. Mamka se předemnou prstí a moc si to semnou užívá

Evka (Čt, 3. 2. 2022 - 07:02)

Vzrušující. Mám dvě dcery

Reklama

Přidat komentář