Reklama

Vzrušuje mě máma

Vašek (Pá, 18. 2. 2022 - 23:02)

Já mojí mámu dosti často musím namasírovat, někdy je v kalhotkách někdy úplně nahá. Je pravda, že pokud ji masíruji záda a boky tak se dotýkám prsou i bradavek nebo pokud masíruji hýždě, tak sjíždím ke kundičce, tak se mi již několikrát postavil, ale dělal jsem jako že nic. Většinou u toho bývá také táta, ale máma chce masírovat mnou. Také jsem jednou byl nějaký rozlámaný a máma, že mi též namasíruje. Měl jsem slipy a když začala, tak se mi postavil, že slipy odstávaly a máma říká co to, já se jen červenal a máma jen řekla až budeš s nějakou holkou, tak s tím ostudu mít nebudeš.
S žádnou holkou jsem ještě nic neměl, ale máma je pěkná ženská. S tátou se máma miluje dosti často, já to většinou poznám, že je v koši vyhozený prezervativ nebo krabička od nich.

Žanet (So, 19. 2. 2022 - 06:02)

Asi to sem nepatří, ale já zase dopřeju pubertálnímu synovi potěšení tím, že se od něj nechám po koupeli natřít tělovým regeneračním krémem. Jsem v kalhotkách a podprsence a kromě těchto míst se mě může dotýkat kdekoliv. Kalhotky mám miniaturní, takže vidí toho opravdu hodně. Poznám, jak je vzrušenej, jak je úplně mimo. I mě to vzrušuje, hlavně když si představím, co pak se sebou v posteli provádí. Ráno, na druhý den, pak toho semene v jeho posteli či spíš prádle nacházím požehnaně.

Pavkol (St, 23. 2. 2022 - 07:02)

takže např. na zádech? to bych chtěl taky být tvým synem : )

Návštěvník (St, 23. 2. 2022 - 07:02)

ale aby sis nemyslela že mi jde jen o to kdybys nebyla máma ale vrstevnice tak bych ti nejen hladil ty záda ale chytal tě za prsa dráždil bradavky dokud neztvrdnou a pokud si dole chlupatá tak ti hladil i chloupky holku nebo resp. ženskou která to má dole holý jsem snad ještě neměl

Návštěvník (St, 23. 2. 2022 - 07:02)

ale aby sis nemyslela že mi jde jen o to kdybys nebyla máma ale vrstevnice tak bych ti nejen hladil ty záda ale chytal tě za prsa dráždil bradavky dokud neztvrdnou a pokud si dole chlupatá tak ti hladil i chloupky holku nebo resp. ženskou která to má dole holý jsem snad ještě neměl

Žanet (St, 23. 2. 2022 - 07:02)

A chtěl bys mě vidět i jak kadim ?

Návštěvník (Čt, 24. 2. 2022 - 07:02)

a dneska už si kadila žanet?

Nairam (So, 19. 2. 2022 - 03:02)

Neříkej že se nediváš když šukaji

Nairam (St, 16. 2. 2022 - 23:02)

Jak nechtít využít příležitosti , když slychavas jak matka řve při šukani. Tak prostě když je opilá tak ji ošukáš. Kdo nezkusil neví jaké to je.

Návštěvník (St, 16. 2. 2022 - 23:02)

Využívat její opilosti k šukání je drzost, ty bys ji klidně i znásilnil, jen abys uspokojil sám sebe

Nairam (Čt, 17. 2. 2022 - 20:02)

Podle sebe soudím Tebe ??

Petr (St, 16. 2. 2022 - 22:02)

No ty kráso! To jsou šluky!!! To jsi raději zapíchám s kaprem v bivaku.

Filip (St, 16. 2. 2022 - 12:02)

Mě také vzrušuje máma a také šukám mámu, téměř každý den, ona mi kouří, já ji lížu, ale musím vše uvést na pravou míru, je to máma našich dětí. S mojí mámou bych samozdřejně nic neměl mimo, že se máme rádi, ale jako rodiče a děti.

Ondra (St, 16. 2. 2022 - 12:02)

S mamkou nahotu ani dotyky neřešíme ale spíš ji vyhledavame spolu.
Jí se líbí jak mi trčí a ustrikavam slasni kdyz se nazí objímame

Nairam (St, 16. 2. 2022 - 12:02)

Nříkej že ji to neuděláš :-D

Návštěvník (St, 16. 2. 2022 - 07:02)

Mě teda nejvíc vzrušuje máma, když mi kontroluje přirození. Nejdříve jestli mám správně uložená varlátka, pak jestli mi správně funguje předkožka. I semeno ochutná. Pak mi ho umyje a jdu spát.

Petr (Út, 15. 2. 2022 - 17:02)

Mě moje máma vzrušuje pokud ji vidím v prádle nebo v noční košilce, když ji vidím v koupelně nahou, tak to mi tolik nevzrušuje, ale je to máma a v životě bych s ní nesouložil i pokud by chtěla, ale to je blbost. Pokud tady někdo píše, že měl s mámou poměr, tak je to magor a ta máma také není mormální pokud souloží se synem. Je to to samé, jako pokud zvrhlý táta souloží s dcerou ať chtějí nebo ne.

Danča (St, 16. 2. 2022 - 20:02)

Tvl. když tě vzrušuje tvá matka v prádle nebo noční košilce tak je jasné že na sex s mámou myslíš a neříkej že kdyby si tvoje mamča patřičně nalazená a sexu chtivá vylezla k tobě do postele, dala ti prstík na ústa a udělala na tebe pšš abys nemluvil a pak ti třeba rukou zajela do rozkroku na péro a chtěla by se s tebou pomilovat že bys ses tomu ubránil. To asi těžko né..

.... (So, 12. 2. 2022 - 18:02)

Já to taky tak cítím a i když mu to pořád kouká z očí a vím že by to moc chtěl tak raději ne. Jednou by nás to mohlo oba dva moc mrzet a pokazit jinak náš hezký vztah a to bych teda opravdu nechtěla.

Tábor (Pá, 11. 2. 2022 - 21:02)

Ještě jako svobodný, ale už mi bylo přes dvacet let, jsem bydlel s rodiči. Chtěl jsem se vykoupat ve vaně, ale zrovna jsem měl ruku v sádře. Matka se sama nabídla, že mne pomůže se umýt, řekla, že mne umyje stejně tak jako mne myla když jsem byl ještě klučík. Umyla mi záda, břicho a nakonec i šulína. Nevím jak je to možné, ale mně se postavil dost silně. Asi za dva týdny (a ještě i několikrát) se situace opakovala, opět mi stál docela hodně, takže mi ho myla velice důkladně a velmi jemně. Nevím, proč se mi mi tolik stavěl, matku jsem nikdy nepovažoval za sexuální objekt. Je pravda, že při tom mytí jsem měl příjemné pocity, což matka zřejmě vytušila, protože oproti prvnímu mytí ta další trvala čím dál déle a byla včetně stažení předkožky jemnější. Mezi matkou a mnou o tom nikdy nepadlo ani slůvko.

Reklama

Přidat komentář