Reklama

Vzrušuje mě máma

FF (Út, 1. 3. 2022 - 11:03)

45 let zralá prsatá panička pracuje v kanclu a podle toho se také obléká, když spolu někam jdeme tak se za ní chlapy otáčejí. Je to hrozné ale kdyby to opravdu šlo tak bych do toho šel bez váhání.

Zazy (Čt, 24. 2. 2022 - 19:02)

Téma, vzrušeje mě máma, co na to pomáhá a jak se zbavit té sexuálně neodolatelné představy sexu s vlastní matkou?

David (Pá, 25. 2. 2022 - 16:02)

Až se ráno vysere, tak si dojdi čuchnout, až se ti postaví, tak si vzpomeň na ten smrad.

Návštěvník (Pá, 4. 3. 2022 - 07:03)

není třeba zacházet až tak daleko třeba se někomu líbí slyšet to žbluňkání pak samozřejmě může dojít k zvědavosti a touze vlézt dovnitř ale to spíš u partnerky než u matky

Návštěvník (Čt, 24. 2. 2022 - 23:02)

Těžko říct, podle mě to je láskou kterou k sobě máte a touhou po ní jako po ženě, také sem dělal věci které raději prehlizela nebo tolerovala, smirovat sem jí půjčovat si její kalhotky, rád sem strikal na peřinu tak aby to viděla, nedovedu si představit kdyby mě za to třeba dala facku nebo začla nadávat. V pozdějším věku sem se sní o některých věcech začal sám bavit. Podle mě je normální myslet na sex se svojí mamkou nikomu tím neublizujes a třeba se ti to jednou splní

Návštěvník (St, 23. 2. 2022 - 10:02)

Ty vole! Tady je to samej velkej prcač dlaňák.

Pavkol (St, 23. 2. 2022 - 08:02)

tak ahoj Žanet tak právě stávám a v 9 odhíždím do práce tak si holt odpověď přečtu až večer

Návštěvník (St, 23. 2. 2022 - 20:02)

oprava: odjíždím to se mi povedl koukám vtipnej překlep

Pavkol (St, 23. 2. 2022 - 07:02)

jo a prdýlku bych taky hladil

Návštěvník (St, 23. 2. 2022 - 20:02)

Běž se vyhonit a neotravuj, a příště se nevydávej za ženskou

Pavkol (St, 23. 2. 2022 - 21:02)

kde si sebral že se vydávám za ženskou moje pravé občanské jméno je Pavel

Pavkol (St, 23. 2. 2022 - 07:02)

čůrat už jsem ženskou totiž viděl před 13 lety a tak mě láká představa jak bych reagoval já a jak ona kdybych jí viděl při tom druhém

Pavkol (St, 23. 2. 2022 - 07:02)

klidně a dneska už si byla a pokud ne tak kdy naposledy?

Iveta (Út, 22. 2. 2022 - 19:02)

Když vás vzrušeje sex s vlastní maminkou tak si s tou představou vyhoňte ty své nadržené ptáčky a ono vás to pak zase na chvilku přejde. Nic jiného vám ani vlastně nezbývá, protože myslet si nebo dokonce opravdu doufat v to že by vám to vaše maminka opravdu umožnila je absolutní blbost. Masturbaci zdar...

Vašek (Pá, 18. 2. 2022 - 23:02)

Já mojí mámu dosti často musím namasírovat, někdy je v kalhotkách někdy úplně nahá. Je pravda, že pokud ji masíruji záda a boky tak se dotýkám prsou i bradavek nebo pokud masíruji hýždě, tak sjíždím ke kundičce, tak se mi již několikrát postavil, ale dělal jsem jako že nic. Většinou u toho bývá také táta, ale máma chce masírovat mnou. Také jsem jednou byl nějaký rozlámaný a máma, že mi též namasíruje. Měl jsem slipy a když začala, tak se mi postavil, že slipy odstávaly a máma říká co to, já se jen červenal a máma jen řekla až budeš s nějakou holkou, tak s tím ostudu mít nebudeš.
S žádnou holkou jsem ještě nic neměl, ale máma je pěkná ženská. S tátou se máma miluje dosti často, já to většinou poznám, že je v koši vyhozený prezervativ nebo krabička od nich.

Žanet (So, 19. 2. 2022 - 06:02)

Asi to sem nepatří, ale já zase dopřeju pubertálnímu synovi potěšení tím, že se od něj nechám po koupeli natřít tělovým regeneračním krémem. Jsem v kalhotkách a podprsence a kromě těchto míst se mě může dotýkat kdekoliv. Kalhotky mám miniaturní, takže vidí toho opravdu hodně. Poznám, jak je vzrušenej, jak je úplně mimo. I mě to vzrušuje, hlavně když si představím, co pak se sebou v posteli provádí. Ráno, na druhý den, pak toho semene v jeho posteli či spíš prádle nacházím požehnaně.

Pavkol (St, 23. 2. 2022 - 07:02)

takže např. na zádech? to bych chtěl taky být tvým synem : )

Návštěvník (St, 23. 2. 2022 - 07:02)

ale aby sis nemyslela že mi jde jen o to kdybys nebyla máma ale vrstevnice tak bych ti nejen hladil ty záda ale chytal tě za prsa dráždil bradavky dokud neztvrdnou a pokud si dole chlupatá tak ti hladil i chloupky holku nebo resp. ženskou která to má dole holý jsem snad ještě neměl

Návštěvník (St, 23. 2. 2022 - 07:02)

ale aby sis nemyslela že mi jde jen o to kdybys nebyla máma ale vrstevnice tak bych ti nejen hladil ty záda ale chytal tě za prsa dráždil bradavky dokud neztvrdnou a pokud si dole chlupatá tak ti hladil i chloupky holku nebo resp. ženskou která to má dole holý jsem snad ještě neměl

Žanet (St, 23. 2. 2022 - 07:02)

A chtěl bys mě vidět i jak kadim ?

Reklama

Přidat komentář