Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Návštěvník (Ne, 7. 11. 2021 - 21:11)

Škoda že si doopravdy nesedla.

Návštěvník (Ne, 7. 11. 2021 - 21:11)

No škoda vravela že má len 50kg

Hungo (Po, 8. 11. 2021 - 12:11)

Proč jsi protestoval, když vážila jen 50 kg?

Návštěvník (Út, 9. 11. 2021 - 14:11)

Neviem ja som mal len cca 40kg a nemal som ešte žiadnu takú skúsenosť bol som malý bál som sa

Hungo (Út, 9. 11. 2021 - 15:11)

Vždyť vážila jen o 10 kg víc než ty

Návštěvník (Pá, 12. 11. 2021 - 23:11)

Neviem ten čas som to vnímal ináč ,ty by si na seba nechal sadnúť či stúpnuť?

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 09:11)

Asi keď som bol siestak tak som ležal na lavičke v telocvični a učiteľka naznačila že si na mňa sadne v tedy som ešte protestoval

Peťula (So, 16. 10. 2021 - 12:10)

Je to již více než rok, skoro dva, kdy jsem přispívala. Trápila a dodnes trápím brášku a nyní i on mě. Ale nikoliv stoupáním na břicho, jen mnohem jinými způsoby. Ff etc

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 14:10)

A koľko vaziš a koľko váži bráško?

Peťula (So, 16. 10. 2021 - 16:10)

Vážím necelých 65 a bráška je pořád takovej dětskej, má něco přes 50, nebo 53 kg. Tento rok má 15 let. Ale znovu říkám, v našem případě nejde o stoupání na hruď, ale o jiné praktiky, jež jsem dokonale popsala v předcházejících příspěvcích.

Lucka (Pá, 19. 11. 2021 - 21:11)

Ahoj Peťulo
Objevila jsem tu stránku náhodou ale to co tu píšeš je podobné tomu co dělám já :) Taky mám bráchu je mu 14 ,mně 16 a často ho mučím, nejradši mám položit ho na lopatky pevně zasednout nechat ho unavit a pak hezky válečky :). Zkoušela si mu je dávat? Jak si to dělala a jak ti to šlo? :)

Peťula (Ne, 21. 11. 2021 - 11:11)

Prakticky všechno jsem již v minulosti napsala, tedy to, co dělám, jakým způsobem, jak to brácha i já prožíváme. Jo, ty válečky to je něco. Koleny mu hnětu žebra až k podpaží a pěkně i přitvrdím. Prostě aby si to užil. Otravovaly mě ty jeho ruce jak se pořád bránil a já mu je musela neustále držet. Tak teď mu je úplně jednoduše svážu za zády a mám klid. Dlaněmi mu bráním v dýchání a koleny zpracovávám jeho tělo. Také nezapomínám na břicho, taky abych mu ztížila dýchání. Ke konci je už tak vláčnej, neschopen jakéhokoliv odporu, že si s ním dělám co chci. Nakonec přehnout přes koleno hlavou dolů a je úplně vyřízen a bez vlády.

Lucka (Ne, 21. 11. 2021 - 21:11)

Peťulo, to jsi dobrá a máš už asi víc zkušeností než já. Já naněm sedím a chvíli ho nechám cukat a kroutit a když už poleví, tak mu zakleknu ruce a dělám válečky, hezky mu kolenama a holeněma projíždím přes svaly sem a tam aby ho to bolelo, je to super a účinné :). Chvíli se snaží vysmeknout ale nejde mu to a pak to vzdá a jen leží, tak mu sevřu kolenama hlavu a svírám ji a povolím a tak to střídám. Taky mu ucpávám nos ale ještě lepší je dát mu čichat vnitřek balerínek :) můžeš zkusit, nelíbí se mu to a chce uhnout hlavou ale nemůže :).

Peťula (Po, 22. 11. 2021 - 09:11)

Lucko, taky to máš pěkně propracovaný. Pro mě je vrchol né ten konec, kdy jej bezvládného položím, ale dlouhé minuty před tím. Mám jej v mé moci a neustále stupňuji tlak. Ač se snaží jak chce, tak nemá naději se s mého sevření vymanit. Škube a trhá sebou, avšak má to marné. Postupně ho opouštějí síly a já rozumně přitvrzuju. Válečkuju ho, a to si užije bolesti. Teď je už starší a tak se taky nechám od něj potrápit. Sice bych jej přemohla, ale ráda si užiju v jeho sevření. Vyzkouším ty balerínky. Taky mu rozkrokem svírám hlavu.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 16:11)

Peťulo, určitě to zkus s těma balerínkama, bude se ti to líbit :). Ještě lepší jsou na to čichání možná jarmilky, znáš je? Ty jsou ohebnější. Mně se taky líbí jak ho mám hezky pod kontrolou a i když se snaží, nic s tím nenadělá. Zkus mu udělat válečky přes ty bicepsy a použij holeně, je to lepší než jen na žebra. Já měla na sobě jednou i silonky a zjistila jsem že to s nima víc pálí na holé ruce a pěkně mu taky můžeš třít uši :). Já zase zkusím to co jsi psala dříve, že mu dám chodidla na obličej a na pusu a nos ale budu mít silonky. Škoda že nemáš mail, tam by to bylo lepší a víc v soukromí než tady..

Peťula (Út, 23. 11. 2021 - 12:11)

Vyzkouším vše co jsem ještě nedělala. Čím víc bolesti si užije, tím lépe.

Lucka (Út, 23. 11. 2021 - 17:11)

Peťulo, tak ti přeju ať ti to všechno vyjde a ať se tito líbí :). Dej pak vědět co všechno jsi zkoušela a jak to šlo. Jsem zvědavá.

Peťa (Ne, 21. 11. 2021 - 22:11)

Skvělý

Koren (So, 20. 11. 2021 - 17:11)

Je fakt,že tak ho ovládneš nejlépe,zasednutí dokáže být velmi efektivní.

Koren (So, 16. 10. 2021 - 22:10)

Jo,moc dobře si vzpomínám.

Reklama

Přidat komentář