Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

$##@%# (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Alí mám

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 11:11)

A stále kvoká, stále kvoká....

ty (So, 27. 11. 2021 - 11:11)

jsi ten Hukvaldy,nebo tu jen tak oxiduješ?

Hukvaldy (Po, 29. 11. 2021 - 11:11)

Jo. Hukvaldy. A už mne s kravinama od Peťuly apod. neser!!!

Koren (Po, 29. 11. 2021 - 22:11)

Co prosím?Ty vole,já jsem chlap a žádná Peťula.Že ti nevadilo celou dobu co se tady diskutuje,celé roky,vůbec jsi se tady o to nezajímal,a najednou hysterčíš?

Hukvaldy (Út, 30. 11. 2021 - 12:11)

Vadilo, ale nebylo toho ještě moc. Dnes už je to přespříliš...

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 06:11)

Onanista si právě udělal další jméno. Údajně Radek :-)

Koren (So, 27. 11. 2021 - 09:11)

Tak určitě,každý je tu onanista viď?Když jsem zde poprvé psal před téměř 3 lety pod tímto svým nickem,počítal jsem už předem tehdy s tím,že se za téměř 3 roky potom takto moudře ozveš,abych ti mohl odpovědět.Jsi Ignorant,do veřejné diskuze vůbec podle tebe nikdo jiný nechodí?

Radek (So, 27. 11. 2021 - 04:11)

Ten člověk píše, že tuto diskuzi založil. Tak to pěkně kecá. Semtam tady zabrousím a jak jsem se teď ještě díval, Peťula sem píše asi přes dva roky. Vždycky jenom pod svým jménem, je dobře znát její styl. A tomu člověku to tak dlouhou dobu nevadilo? Toto vůbec nesledoval, když je to jeho dílo a až teď se ozývá a háže všechny přispívající do jednoho pytle? To mu tak budu věřit.

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 06:11)

Souhlasím.kecy

Jirka (Pá, 26. 11. 2021 - 19:11)

Mně jako malému jednou stoupla plnou vahou teta na ruku...

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 16:11)

Protože Peťula nakonec s těmi nesmysly zůstala sama, tak si ten honič vymyslel Lucku a nyní onanuje a píše si sám se sebou. A ještě jako další přicmrndávač. Poznám stejný rukopis. Tuto diskusi jsem před lety založil já, a nelíbí se mi, když ji někdo plevelí něčím, co patří někam jinam.

Koren (St, 24. 11. 2021 - 17:11)

Jednak pochybuji,že jsi to byl ty,kdo tuto diskuzi založil,protože by jsi nemohl tak blbě psát.A jednak Peťule jistě nepotřebuje zůstávat v ničem sama,diskutuje vždy pod stejným jménem,a už roky.Nemyslíš si,vzato tvojí logikou když už si ji to přiřknul,že by si odpovídala hned,a ne až po téměř 3 letech co tu začla psát?Chlap který si honí nad příspěvky nebude psát jako 2 holky s obrovským časovým odstupem.Logika není nejspíše tvoje silná stránka,co?

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 20:11)

Tuto diskusi jsem založil a trvám na tom, že hovadiny ala Peťula a Lucka sem nepatří.

Koren (Pá, 26. 11. 2021 - 21:11)

Striktně vzato,spousta příspěvků zde neodpovídá původnímu tématu,ale zapškle trvat na tom,že jen to a ono tu může být je hloupost.Kdyby jsi nebyl dutá hlava,tak by jsi přišel na to,že žádná Peťula ala Lucka zde nepíše.Najdi si to v historii,vedli jsme tady dlouhé debaty,a Peťula je jen jedna,má svůj styl,je to několik let staré,myslím ty začátky.Zato slečna Lucka tu poprvé napsala zhruba před týdnem a sama přiznala,že o takové debatě ani nevěděla že existuje,je mladší než Peťula a píše jinak.Jak můžeš na něčem trvat,když jsi neměl ani snahu se podivat na starší diskuzi,co se psalo.

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 22:11)

Tak si z této diskuse udělal jeden úchyl honitbu nebo spíš samohoňku. Peťula, Lucka i Koren je jeden a ten sám onanista. Končím zde...

J (St, 24. 11. 2021 - 16:11)

To jsou hrozné povahy, které do všeho musí vrtat. Když ho to nebaví, tak ať to nečte. Co je mu do toho, co kdo píše. Já Peťule věřím, že si takhle s bráchou hrají. My jsme se s bráchou v mládí taky podobně škádlili. Přesto, že jsme se měli rádi. Lucka se přidala nedávno, možná ji to inspirovalo. V jejím psaní vidím trochu sadismu bráškovi ublížit, ale třeba to jen tak píše, a ve skutečnosti to dělá něžně. Jen holky pište dál, a nenechejte se otrávit podobnými nepřejícími individui.

Návštěvník (St, 24. 11. 2021 - 14:11)

jsou

Peťula (St, 24. 11. 2021 - 06:11)

Píši vždy jen sama za sebe. Vím, že to není o tématu, tedy šlapání po klukovi, ale myslím, že jsem to zmínila již asi před dvěma lety. Chtěla jsem se s ostatními podělit o něčem podobném, na čem jsem, jak se říká, ulítlá, co se mi líbí. Takže toto jen na vysvětlení.

Lucka (St, 24. 11. 2021 - 15:11)

I já se chtěla podělit o svoje zkušenosti a líbí se mi co dělá Peťula, nevím, co tady řeší... Kdyby tu byla možnost psát individuálně jednotlivým osobám, tak by to bylo lepší a nic by tu nečetl. Pak napiš Peťulo, jak ti to šlo.

Reklama

Přidat komentář