Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Lucka (Ne, 21. 11. 2021 - 21:11)

Peťulo, to jsi dobrá a máš už asi víc zkušeností než já. Já naněm sedím a chvíli ho nechám cukat a kroutit a když už poleví, tak mu zakleknu ruce a dělám válečky, hezky mu kolenama a holeněma projíždím přes svaly sem a tam aby ho to bolelo, je to super a účinné :). Chvíli se snaží vysmeknout ale nejde mu to a pak to vzdá a jen leží, tak mu sevřu kolenama hlavu a svírám ji a povolím a tak to střídám. Taky mu ucpávám nos ale ještě lepší je dát mu čichat vnitřek balerínek :) můžeš zkusit, nelíbí se mu to a chce uhnout hlavou ale nemůže :).

Peťula (Po, 22. 11. 2021 - 09:11)

Lucko, taky to máš pěkně propracovaný. Pro mě je vrchol né ten konec, kdy jej bezvládného položím, ale dlouhé minuty před tím. Mám jej v mé moci a neustále stupňuji tlak. Ač se snaží jak chce, tak nemá naději se s mého sevření vymanit. Škube a trhá sebou, avšak má to marné. Postupně ho opouštějí síly a já rozumně přitvrzuju. Válečkuju ho, a to si užije bolesti. Teď je už starší a tak se taky nechám od něj potrápit. Sice bych jej přemohla, ale ráda si užiju v jeho sevření. Vyzkouším ty balerínky. Taky mu rozkrokem svírám hlavu.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 16:11)

Peťulo, určitě to zkus s těma balerínkama, bude se ti to líbit :). Ještě lepší jsou na to čichání možná jarmilky, znáš je? Ty jsou ohebnější. Mně se taky líbí jak ho mám hezky pod kontrolou a i když se snaží, nic s tím nenadělá. Zkus mu udělat válečky přes ty bicepsy a použij holeně, je to lepší než jen na žebra. Já měla na sobě jednou i silonky a zjistila jsem že to s nima víc pálí na holé ruce a pěkně mu taky můžeš třít uši :). Já zase zkusím to co jsi psala dříve, že mu dám chodidla na obličej a na pusu a nos ale budu mít silonky. Škoda že nemáš mail, tam by to bylo lepší a víc v soukromí než tady..

Peťula (Út, 23. 11. 2021 - 12:11)

Vyzkouším vše co jsem ještě nedělala. Čím víc bolesti si užije, tím lépe.

Lucka (Út, 23. 11. 2021 - 17:11)

Peťulo, tak ti přeju ať ti to všechno vyjde a ať se tito líbí :). Dej pak vědět co všechno jsi zkoušela a jak to šlo. Jsem zvědavá.

Peťa (Ne, 21. 11. 2021 - 22:11)

Skvělý

Koren (So, 20. 11. 2021 - 17:11)

Je fakt,že tak ho ovládneš nejlépe,zasednutí dokáže být velmi efektivní.

Koren (So, 16. 10. 2021 - 22:10)

Jo,moc dobře si vzpomínám.

Mikes (So, 16. 10. 2021 - 11:10)

Spomínam si na to ako keď som chodil na základnú školu do Asi druhého tretieho ročníka už si nepamätám prečo som na schodoch ležal na zemi hrali sme sa tam asi a išli po schodoch starší žiaci deviataci a jedna žiačka dosť veľká si na mňa položila chodidlo a vravela že na mňa stupí a prejde no bol som o dosť menší ako ona nebolo mi všetko jedno bál som sa kdo vie čo bi sa so mnou stalo ale teraz už rád na to spomínam

Sarina (Po, 4. 10. 2021 - 17:10)

Nevím já jsem jednou zažila taky podobnou věc. Moje kamarádka otěhotněla a měla strach že ji rodiče kvůli tomu vyhodí z domu a potrat byl vyloučeny. Tak mě poprosila ať ji pošlapu po břiše. Tak jsem ji stoupla na břicho a šlapala tak dlouho až potratila. Ale nikomu to nepřeji chudák. Tak brečela bolestí ale byla to jediná možnost aby neskončila na ulici. Nechápu její rodiče.

Návštěvník (Po, 27. 9. 2021 - 21:09)

O to je to horší!!!

hun (Po, 27. 9. 2021 - 22:09)

O kolik je to horší? Můžeš to popsat podrobně?

Návštěvník (Út, 28. 9. 2021 - 07:09)

Vzrušovat se představou, jejíž součástí jsou děti, je pedofilie, a pokud se jim ubližuje, je to sadismus. Pedofilní sadisté patří za mříže.

Ratar (Po, 27. 9. 2021 - 19:09)

Jako já vás nechápu proč si necháváte šlapat po břiše? Vždyť to musí bolet a navíc když ty holky jsou těžké. Neuvažovali jste třeba nad tom že vás taková 80ti kilova holka může prošlapnout? Nebo vám šlape na žaludek a on může prasknout?

Návštěvník (Út, 28. 9. 2021 - 07:09)

Po mě kdysi vyjela skoro dvoumetrová, možná stodaceti kilová metresa. Udělala si to na koníčka a nechala mne žít. Ta kdyby se po mě proběhla, tak už nic nenapíšu.

hun (Po, 27. 9. 2021 - 21:09)

Tato diskuze je ale o tom že dospělá holka stoupne celou váhou na hrudník nebo na břicho malému klukovi a ne dospělému.

hubert (Út, 21. 9. 2021 - 06:09)

Jen tak kontrolní otázka. Umíte si představit, že ležíte na zádech a na hrudi vám stojí 200 kg? Pokud ano, tak si dovedete představit, jakou váhu cítí malý kluk, když mu na hrudníčku stojí dospělá žena.

David (Út, 21. 9. 2021 - 10:09)

To si trochu umím představit kdysi dávno jak jsem byl malý tak mi sestřenice šlapala po břiše a docela dlouho cítil jsem ty její nohy jak mi stlačovaly žaludek. Já jsem se kasal že mi to nevadí a ona nepřestávala. Potom už jsem měl dost tak toho nechala. Jako nic mi to nedělálo ale pak večer když odjížděli domů celá rodina. Tak mě potom začalo bolet břicho to byla neskutečna bolest chvíli jsem si myslel jestli mi tam něco nepraskla protože šlapala pořád do jednoho místa ale naštěstí to pak bylo v pohodě

Návštěvník (Út, 21. 9. 2021 - 11:09)

Kolik vážila sestřenice a kolik ty?

David (Út, 21. 9. 2021 - 14:09)

Byla taková boubelka mohla mít tak 50kg a já jsem mohl mít asi 40 ikdyž jsem byl starší. Ikdyž už je to hodně dávno tak ještě teď to vidím jak ty její vypasene nohy v bílých punčochách stlačovaly můj žaludek

Reklama

Přidat komentář