Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Monstro-damus (St, 27. 4. 2005 - 08:04)

Navrhuji ještě každý rok v den výročí napsání příspěvku půst, tvrdé lože a místo mattoniho minerální vody šaratici.

Mravní hlídka (Út, 26. 4. 2005 - 21:04)

* FRANTA * Zasloužíš býti zbičován do bezvědomí a poté topen v septiku za davového volání Halelujááá. Čiň pokání a zažeň své necudné myšlenky. Pij Mattoniho kysibelku a surfuj po www.katolik.cz :-))

Kissy (Út, 26. 4. 2005 - 20:04)

Samozřejmě vadí a moc !Je to naprosté narušení soukromí !Tělesná potřeba nemá nic společného se sexem.

Monstro-damus (Út, 26. 4. 2005 - 18:04)

Jendo, já vím o čem píšu. Je to o míře toho, co většina považuje za normální. Někomu se může zdát normální exhibicionizmus, bude ale rozhodně v menšině. Stejné je to u čurání děvčat. Tvoje míra je kde?

Kóré (Út, 26. 4. 2005 - 13:04)

To by mi teda určitě vadilo. Samozřejmě mi to nevadí u mého partnera, ale u kohokoliv cizího rozhodně ano, je to hrozně nepříjemná představa.

jenda (Út, 26. 4. 2005 - 11:04)

Monstro..., víš vůbec o čem mluvíš?

Zuzana (Út, 26. 4. 2005 - 10:04)

Vadí!!!

Monstro-damus (Po, 25. 4. 2005 - 21:04)

Franto, ty máš kliku, že tě neodchytila mravní hlídka. Ta už by ti ty sodomie vyhnala z hlavy.

holka (Po, 25. 4. 2005 - 21:04)

Pro mě je to naprosto nepřijatelná představa.

uma (Po, 25. 4. 2005 - 21:04)

Tak samozřejmě snad rychle vypadnout,ne?A potom se omluvit-ale to ví snad každé čtyřleté dítě.

FRANTA (Po, 25. 4. 2005 - 17:04)

Musím se přiznat , že rád pozoruji holky a ženy při močení.Proto by mě zajímalo , jestli vám to milé dívky a ženy vadí. Zajímal by mě váš názor a taky jak se má muž chovat, uvidí li ženu při tak choulostivé situaci. FRANTA

Eva (Pá, 19. 11. 2021 - 18:11)

Nevadí, představ si, že i ženská se potřebuje vyčůrat. Bohužel na to nejsou u nás muži zvyklí, tak je to vzrušuje a uvádí do rozpaků. Co dělat, neobtěžovat ji, aby se mohla v klidu vyčurat, osušit a upravit.

Pavkol (Út, 26. 10. 2021 - 12:10)

asi by to vadilo každé ale pak jsou tu tací které láká tzv. "zakázané ovoce" ale pak je tu problém že se musí smířit nejen s případnou nevraživostí dotyčné ale i těch kterým to ta dotyčná vyzvoní

Šárka (Út, 26. 10. 2021 - 14:10)

Ovoce právě proto, že je zakázané, tak láká. Je to trochu znepokojující představa, že by mě někdo viděl čurat, když mám navíc své dny. Když si přitom vyměňuju vložku, nebo předtím vytahuju za šňůrku krvavý tampón. O to pečlivěji si pak musím píču vytřít, než si tam zavedu nový. Kdyby mě přitom někdo sledoval, tak budu ráda, že má jen takové touhy a ne třeba mě znásilnit a nebo povalit na zem a zmlátit. Proč bych pak někomu vytrubovala, že jsem byla tak nepozorná a nevšimla si ho? Jen bych tím koledovala o jeho nevraživost. Já dávám přednost pohodě a neřešila bych to.

Pavkol (Út, 26. 10. 2021 - 18:10)

to se neboj v té době bych to nedělal kdyby mi třeba nějaká kamarádka slíbila nebo hecovala že mi to ukáže tak bych to chtěl samozřejmě vidět v normálním stavu ne v době kdy jí navštíví (jak říkala jedna má kamarádka) tetička s AMeriky. zas až takový prase zase nejsem to mám soudnost.

Šárka (St, 27. 10. 2021 - 00:10)

Já teda nevím, jestli je větší prase ten, komu se líbí kadění nebo ten, komu by se líbil pohled na krev z kundy. Obojí je lidské, ale z mého pohledu je kadění je mnohem intimnější záležitost, protože je provázeno zápachem, se kterým se holky nechtějí chlubit. Raději bych si v nouzi před klukem vyměnila vložku, než se před ním s odpuštěním vysrat.

Pavkol (St, 27. 10. 2021 - 18:10)

pokud jde o stud kvůlli zápachu nebo hrozbu že by mohlo případnému voyeurovi z toho všeho bříško protestovat obráceně máš asi pravdu šári asi pokud se mi nějaká na to že jí voyeurství vadit nebude nabídne zůstanu raději jen u malé strany. Čím to je že ty na mě působíš tak že dokážu své unáhlené žvásty zvážit a přehodnotit?

Šárka (Čt, 28. 10. 2021 - 00:10)

Každá holka chce být milována a obdivována. Ráda uvěří, že se ti líbí její obličej, postava, oči, úsměv, vlasy. Musíš jí to naznačit chováním, očním kontaktem, svým vtipem a rozhodně přátelským chováním, nebo jí to přímo říct. Bude samozřejmě počítat s tím, že budeš usilovat o nějaké intimnosti, od líbání po sáhnutí si na kundu. Když se ti podaří ji přesvědčit, že ti její kunda voní a že je to nádherná studánka rozkoše, tak už je to jen krůček k tomu, aby ti dovolila chválit její čurání. Může ti dovolit ji i vysušit. Ale musíš na to pomalu, chce to vybudovat důvěru. Ne, že jí vytřeš píču kapesníkem a pak dáš čuchat kamarádům.

Pavkol (Čt, 28. 10. 2021 - 08:10)

stejně si fajn že si mi dala šanci dokázat ti že představy jsou jedna věc a jestli bych je vůbec dokázal realizovat druhá. Když si na začátku toho našeho dialogu tvrdila že proti vyčůrání před mnou by si nic neměla (pokud to za tebe nepsal nějakej fejk) tak jsme si zapoměli říct odkud jsme (kdyby to bylo až zas bude hezky realizovatelné) já jsem z Prahy odkud jsi ty nemusíš konkrétní město stačí daný samosprávný kraj Šárko

Šárka (Čt, 28. 10. 2021 - 09:10)

Jsem taky z Prahy, ale ta, co ti slíbila jednou se vyčurat před tebou v reálu, jsem nebyla já. Naděje si nedělej.

Reklama

Přidat komentář