Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Miloš (Pá, 5. 10. 2012 - 08:10)

Já mám takový zážitek, který se mi předčasem přihodil. Jezdím hodně na kole, takže si vždycky když potřebuji dřepnu, nebo lehnu někde do trávy, nebo pod stromem a odpočívám. Jednou jsem takhle usnul a vzbudil mě takový šramot, kouknu a opodál zastavila docela pěkná pohledná mladá holka cyklistka. Jelikož jsem ležel za menšími keříky, tak si mě nevšimla. Stáhla si nejdříve krásné krajkové tangové kalhotky a světe div se, ona si náhle začala pomalinku vysunovat ven tampónek, hrozně moc mě to tehdy vzrušilo a já trapně čučel jak blázen. No a pak začala krásně čůrinkat a povím vám, byl to ale pořádný trysk. :-) Takže to byl takový můj hezký zážitek z přírody a můj první pohled na čůrající ženu.

Daniela (Pá, 5. 10. 2012 - 08:10)

Když čůrám před svým klukem tak mi to nevadí. Když jsme někde venku a potřebuju tak to pustím na nejbližším vhodném místě a můj kluk se rád na mně kouká jak to teče. Před cizíma lidma bych se styděla kdyby to nebylo kriticky nutný.

ČURALA PLENKOVI (Po, 22. 8. 2011 - 22:08)

TaK SI ČŮREJTE JAK CHCETE, VE STOJE ZKUSTE I STOJKU A KDYBSTE SE PŘI TOM PO-RALI, TAK SE NEZAPOMENTE UMÝT, TO JE NA TOM TO NEJDUŽITEJŠÍ, PROTOŽE PŘECE NEJSTE PRASATA A JSTE LIDE, ŽEJO... NEBO SE MÝLÍM?????

Eliška (So, 30. 7. 2011 - 18:07)

Většinou s manželem čůrame spolu ve stoje před chatou je to vzrušující.

Eva (Čt, 7. 7. 2011 - 23:07)

S manželem čůráme ve stoje na chatě oba najednou proti sobě a pak je z toho sex.

Tomasi (St, 4. 5. 2011 - 09:05)

Po mě chtěl ten můj, abych...Tiež by som čural ale nemá kto prebaliť.Dívať sa tiež nie je problém

Pavlína (Po, 11. 4. 2011 - 07:04)

čůrám

y (Ne, 10. 4. 2011 - 22:04)

Neberu to jako něco...Po mě chtěl ten můj, abych to také pouštěla do džín, prý je to pěkné, jak postupně tmavnou. Doma jsem se do nich naučila pomalu učůrávat až jsou pěkně mokré, venku to pouštím naplno. Potom to často skončí sexem. Jak dlouho v těch džínách vydržíš? Já v létě i několik hodin a stále je namáčím další nadílkou.

JohnKey (Ne, 10. 4. 2011 - 19:04)

Byme zajimalo, jaka by byla reakce, kdyby se partnerce po trosku popiti chtelo a ja bychji rekl, ze to vydrzi a zacal bychji drazdit.
Jinak toho partnera myslim si, ze jentak tenepodvede, resp.muzes tammit sanci jako ujakehokoli jinheho s tim rozdilem, ze tyhle zenske, kteym se tolibi moc neni, takze si te bude vazit o to vice.

karel (Ne, 10. 4. 2011 - 09:04)

Minulý týden jsme s partnerkou měli trochu popito a když řekla, že si musí odskočit, jen tak ze srandy jsem se zeptal, jestli můžu jít s ní. Ona bez váhání odpověděla ANO. Tak jsem šel. Moc se nám to zalíbilo, proto jsme to praktikovali již několikrát. Je nám příjemné se jen dívat, žádný piss!!!

Myslím že ano. (Ne, 10. 4. 2011 - 08:04)

Mně se stalo, že jsem...Není snadné jít s kůží na trh znovu a znovu. S tebou našel intimitu toho nejvyššího řádu, přiznal se k něčemu docela zvláštnímu a bylo mu vyhověno. Já, na jeho místě, bych byl navýsost spokojený.

Simona (Ne, 10. 4. 2011 - 07:04)

Mně se stalo, že jsem čůrala na chatě pod stromem a kolem šel neznámý mladý kluk a už to nešlo zastavit a on se tak díval a jen řekl, to je krásný, celá jsi krásná a šel dál. Já byla z toho zmatená, ale ne nepříjemně a ani mi kupodivu nebylo trapný, že mně viděl, jak tvořím loužičku. Pak jsme se potkali hned druhý den ve vsi a on se mi omlouval, že se díval, ale že je ze mně celej vedle. No a už jsme spolu přes čtyří roky a loni jsme se vzali. Jeho moje čůrání velmi rajcuje a tak mu to ráda splním, jinak je to ten nejlepší chlap na světě. Jen se trochu bojím, aby ho nelákaly jiný čůrající holky.On se jen směje a říká, že já jsem jediná. Mám mu věřit?

:-o (So, 9. 4. 2011 - 19:04)

Ukážu vám jak...Jasně Yossbábo, to bude velkolepá podívaná.

Marek (So, 9. 4. 2011 - 19:04)

Nevimcim toje, ale po vycuranima vagina vetsinou takovou zvlastni vuni ajedocela vzrusujici. Je pravda, ze sem tonikdy nezkousel po rannimoci, ta je pry izeslov holek dost citit, takze.
Ale jinak simyslim,kdyzholka hodnepije caj, kavu ci mineralku, tak neni problem to aniochutna.
Chlapy to rajcuje diky tomu,ze pochvu mame radiacokoli snije vzrusujici, tod mujnazro.

Yossarian (Pá, 8. 4. 2011 - 23:04)

Ukážu vám jak čůrám,zadarmo!!!Závidíte,co?Hihihi...prčáááááááááááááááááááááááááááááá

Adam (Pá, 8. 4. 2011 - 17:04)

petro, Ty chudinko, ani nevíš, o co přicházíš!!!

Petra (Pá, 8. 4. 2011 - 16:04)

Panebože, vy jste prasata, moč, ani sperma bych nevzala do úst ani za nic!

Jirka (Pá, 8. 4. 2011 - 08:04)

Asi nevadí, protože když jí lížu, tak kolikrát začne čůrat, že si prý nemůže pomoct. Mě to teda rozhodně nevadí a když jí mám na stole a já pod ní ji lížu, tak to krásně stéká po tričku až do klína a rozmáchá džíny, to jsem pak hotovej. Už si to jinak nedovedu představit. Má rád, když se při tom pěkně namočí oblečení.

Jana 2 (Pá, 8. 4. 2011 - 08:04)

Neberu to jako něco divného, při sexu se navzájem počůráme, ráno je to vůbec mohutné. Ten pěkný nával teplíčka. Jednou mě nechtěl pustit na záchod a po delším přetahování mu říkám, ýe to pustím do džínsů a on řekl, že by se mu to líbilo. Tak jsem to pustila a on byl pěkně rozrajcovaný. Mě se to také zalíbilo a dělám to běžně.

jana (Čt, 7. 4. 2011 - 21:04)

mně to nevadí, když čúrám před svým klukem a je to normálka. Jemu se to líbí a občas mně zlobí a dává mi na pipinu ruku a chce abych to udělala na jeho dlaň. Tak proč ne.

Reklama

Přidat komentář