Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Návštěvník (St, 5. 3. 2008 - 09:03)

Já když někde čůrám, a je ta možnost, tak se na mě moje partnerka moc ráda dívá a naopak. A když je třeba zrovna ve vaně tak se jdu vyčůrat na ní. Pak se můžeme vyměnit. a pak...

Hanka. (St, 5. 3. 2008 - 01:03)

Ne,líbí se mi,když to má trochu vulgární příchuť-třeba,když čurám v přírodě a schválně se na bobku co nejvíc rozkročím a snažím se vytvořít co nejprudší střik...a vidím,jak ho to zajímá.

Petra Koutská (Út, 4. 3. 2008 - 22:03)

Rádi vám poradíme na vaše otázky odpovíme na vaseporadna.sex"email.cz

Hennyville (St, 31. 10. 2007 - 02:10)

ženám by to vůbec nemělo vadit..u ženy je to vzrušující,ale já (klučina Henny) bych se celkem styděl čůrat před dívkou..

Johny (So, 27. 10. 2007 - 21:10)

No ja nevim, ale me staci, kdy trebasem s nejakou kamoskou nebo cizi divkou a chce se mi na zachod, je mi strasne trapne. Sice jej staci trosku vyndat, ale ja se citim trapne. Je na druhou stranu pravda, ze bych to nekdy chtel zkusit s nejakou divkou, ale jen protoze jak se rika, zkusit by se melo ledacos, a clovek je od prirody tvor zvedavy.

Jana (St, 15. 8. 2007 - 12:08)

Radku, v čem spočívá tvé štěstí, močit při erekci? Co by na to řekla tvoje partnerka, kdyby jsi do ní urinoval? Byla by taky tak šťastná jak ty? Jakou barvu má vaše vana?

Jirulka (Po, 13. 8. 2007 - 11:08)

Noo,tak zkusila jsem to a je to vzrušující.Bohužel s tim nemám moc zkušeností a jak to tak vypadá,tak už ani žádné nebudou,ale pro mě to není nic fuj,je to vzrušující!I koukat jak čůrá kluk:-)

jejky (Čt, 9. 8. 2007 - 21:08)

hahaha vy ste ale skvela banda :-)

Ála (Ne, 3. 6. 2007 - 21:06)

fůůůj...

Pavel (So, 2. 6. 2007 - 14:06)

Milá Jano, také bych rád poznal ženu, které se to líbí jako tobě.

Radek (So, 2. 6. 2007 - 12:06)

Jano, to by mě nevadilo, já patřím mezi ty šťastné muže, kteří močí bez problémů i s erekcí, akorát že mi to jde do výšky jako vodotrysk a nejde se trefit do WC. Je to jako neřízená střela. Když mi stojí, musím jít čůrat do vany. Tvůj chlap se s tebou nenudí.

jana (So, 2. 6. 2007 - 12:06)

Patřím mezi ženy, kterým to nevadí. Ba co více. Strašně se mi líbí, když se potkáme v koupelně a já ho nechám začít s čůráním. Potom se k němu zezadu přitisknu a sáhnu mu na něj. Mu se stopoří a přestane čůrat. To nějak chlapům nejde. Je to fajn vzrušení ho takhle trápit.

Muž (Pá, 1. 6. 2007 - 09:06)

Vidět ženu čůrat je velmi vzrušující pocit.

petr (St, 28. 3. 2007 - 08:03)

copak když se dívá jeden na druhýho to ješte jde ale jsou i tací co to polykají to je síla....

Lena (Út, 27. 3. 2007 - 10:03)

Nevadi mi to, proc by melo?

Drsňák (Út, 27. 3. 2007 - 03:03)

Ty vole, lidská úchylnost nemá hranic :-)

pipi (Čt, 23. 11. 2006 - 21:11)

no když on čurá na zachodě, tak musím jít oto do vany...a ho to vzrušuje....chlapi jsou ujetí.....ale nevadí

Tana (Čt, 23. 11. 2006 - 12:11)

na zacatku sem se stydela-jinak se nestydim skoro vubec...ale ted curam pred pitelem normalne-jako kdyz sme v jedny mistnosti on se myje ja curam nebo tak..u nej mi to nevadilo nikdy slo spise o stud nez o hnus..beru tyto veci naprosto prirozene vubec mi to nevadi a ani mi nevadi kdyz kluk(muj) prdi-u lidi na ulici a tak pod. mi to samo vadi-je to imtimni vec...ale mezi mnou a pritelem neni vubec zadna bariara ve studu

sona (Po, 20. 11. 2006 - 10:11)

No...tak...me na zacatku vztahu to hodne vadi. Ted jsem s pritelem rok a pul. Zijeme spolu v jednom byte. Me osobne, kdyz vidim, ze muj pritel to bere normalne, tak mi to nevadi. A ani me nedela hnus koukat se. Ne, teda ze bych ho pozorovala...:) Ale zkratka kdyz on jde na malou a ja si u zrcadla cesu vlasy...proste mi to nevadi.

xxcd (Po, 24. 7. 2006 - 22:07)

Ty jsi Luke totální debil ... Píča je krásný orgán !!!

Reklama

Přidat komentář