Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Carmen (So, 8. 1. 2022 - 06:01)

Trochu jsem si nejdřív učůrla ale hned to povolilo celý proudem . Do vteřiny, dvou a šlo to

Eva (Út, 4. 1. 2022 - 16:01)

Ja se pocurala do legin

Pavel (Út, 4. 1. 2022 - 23:01)

Napiš o tom více. Jak jsis to užívala a jaké to bylo.

Rachel (Út, 4. 1. 2022 - 14:01)

V neděly

Tonda.wet (Út, 4. 1. 2022 - 15:01)

V čem se vám to stalo

Tonda.wet (Út, 4. 1. 2022 - 09:01)

Ahoj kdy se vám to stalo na posledy že jste se počůraly do oteplovacek nebo do zimní kombinézy

Tonda.wet (Po, 3. 1. 2022 - 12:01)

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli prosím čůrate do zimního oblečení do oteplovaček nebo do zimní kombinézy moc děkuji

Niki (Po, 3. 1. 2022 - 08:01)

Čůrám

Návštěvník (Po, 3. 1. 2022 - 12:01)

tak čůrej a kadit se ti nechce?

Návštěvník (Po, 3. 1. 2022 - 12:01)

tak čůrej a kadit se ti nechce?

Tonda.wet (Ne, 2. 1. 2022 - 11:01)

To jsem bohužel zažil taky že se mi smály že jsem se pocural ale mě totiž ve škole od 1az do devítky jsem měl problém že mě ve škole i mlátily byl jsem že třídy nejslabší

Tomáš (So, 1. 1. 2022 - 20:01)

Ahoj miluju čůrání v oblečení a do abdl pleny pokud jse najde holčina co se chce do plenky počůrat a pak přebalit tak písni na 775 630 498

Tonda.wet (So, 1. 1. 2022 - 11:01)

Ahoj chtěl bych se zeptat stalo se vám někdy že jste se počůraly do oteplovacek nebo zimní kombinezy stalo se mi to několikrát moc děkuji

Natka (So, 1. 1. 2022 - 21:01)

Ano stalo

Tonda.wet (Ne, 2. 1. 2022 - 10:01)

Ahoj vím že asi bude znít trochu trapně já jsem se pocural do oteplovacek když jsem byl malej a pak se mi to stalo na škole v přírodě a nějak se mi trochu víc zalibylo a já bohužel to dělám do dnes mám rád zimní kombinézu a oteplovacky když jsem byl malej tak jsem si vzal oteplovacky a vlezl v nich do vany byl to takový zvláštní pocit ale hodně příjemní jestli jste to taky zkusily moc děkuji

Marťas (So, 1. 1. 2022 - 02:01)

Hledal jsem na netu něco k tomuto tématu a narážím na toto... Takže se vám sveřím.
Vracel jsem se že silvestrovské oslavy, kde jsme toho trochu vypili. Měl jsem to domů asi 20 minut pěšky a během chůze se mi začalo chtít, ale nebylo si kde odskočit. Po nějaké době to začalo být kritické ale řekl jsem si, že to vydržím. Najednou, když jsem čekal na semaforu, jsem ucítil teplý proud v trenkách, až jsem pochopil, že jsem se počůral. Tak jsem se snažil hned skočit do křoví, ale byl jsem už počůraný, takže to nemělo význam. Doma jsme se převlékl, tak snad se mi to vícekrát nestane.

Rat (Út, 9. 5. 2023 - 14:05)

Jo, to taky znám. Šel jsem tuhle domu, chtělo se mi, měl jsem vyhlídlej keřík. Už mě dělil jen přechod. Jenže tam jsem musel zastavit. No a v tu chvíli jsem to úplně pustil. U keříku jsem pak už jen koukal, jak mám mokrý džíny.

Marťas (So, 1. 1. 2022 - 02:01)

Hledal jsem na netu něco k tomuto tématu a narážím na toto... Takže se vám sveřím.
Vracel jsem se že silvestrovské oslavy, kde jsme toho trochu vypili. Měl jsem to domů asi 20 minut pěšky a během chůze se mi začalo chtít, ale nebylo si kde odskočit. Po nějaké době to začalo být kritické ale řekl jsem si, že to vydržím. Najednou, když jsem čekal na semaforu, jsem ucítil teplý proud v trenkách, až jsem pochopil, že jsem se počůral. Tak jsem se snažil hned skočit do křoví, ale byl jsem už počůný, takže to nemělo význam. Doma jsme se převlékl, tak snad se mi to vícekrát nestane.

Marťas (So, 1. 1. 2022 - 02:01)

Hledal jsem na netu něco k tomuto tématu a narážím na toto... Takže se vám sveřím.
Vracel jsem se že silvestrovské oslavy, kde jsme toho trochu vypili. Měl jsem to domů asi 20 minut pěšky, ale nebylo si kde odskočit. Po nějaké době to začalo být kritické ale řekl jsem si, že to vydržím. Najednou, když jsou čekal na semaforu, jsem ucítil teplý proud v trenkách, až jsem pochopil, že jsem se počůral. Tak jsem se snažil hned skočit do křoví, ale byl jsem už počůný, takže to nemělo význam. Doma jsme se převlékl, tak snad se mi to vícekrát nestane.

Návštěvník (Čt, 30. 12. 2021 - 19:12)

Hezké

Reklama

Přidat komentář