Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 00:06)

Tak si představ jak chlapi ve sprše okomentují tvůj vyprázdněný šourek . Vykulčený chlap už není chlap ! Je to degradace , jednomu takovému u nás říkají teploušská děvka a není mu z toho psychicky dobře .

Psychiatr (Út, 15. 6. 2021 - 07:06)

Pane bože, to jsou bláboly. Vždyť tomu sám nevěříš, co píšeš. Za prvé má jedinec po kastraci z důvodu rakoviny prostaty možnost silikonových náhrad z estetického důvodu, které nepochybně většina pacientů využije. Co se oslovení teploušská děvka týče, dost pochybuji o tom, že by se našel až tak duševně zaostalý jedinec, který by někoho takto urážel, protože prodělal rakovinu prostaty. Za třetí, i kdyby si někdo nenechal implantovat náhrady, pochybuji, že by šel do společných sprch. Chápu, že chceš od kastrace odradit toho pitomečka, co se tu veřejně ponižuje, protože ho to zřejmě vzrušuje, ale příště by to chtělo lepší pohádku.

Návštěvník (So, 26. 6. 2021 - 11:06)

Pracoval přesčas a tak už ve sprchách byl sám , ale uklízečka si v tichosti všimla jeho prázdného šourku a samozřejmě se svým zjištěním pochlubila .

Návštěvník (Čt, 17. 6. 2021 - 00:06)

Já bych to neřešila . O jednoho pitomce bez koulí míň je v pořádku . Nabídka spermatu exponenciálně převyšuje poptávku . Takže žádná škoda !

Návštěvník (Čt, 17. 6. 2021 - 09:06)

Pravda , všichni dementi chcípáci a zločinci by měli být vykleštěni !!!

Návštěvník (Čt, 17. 6. 2021 - 00:06)

Já bych to neřešila . O jednoho pitomce bez koulí míň je v pořádku . Nabídka spermatu exponenciálně převyšuje poptávku . Takže žádná škoda !

Návštěvník (Út, 15. 6. 2021 - 09:06)

Oni někteří lidé dokáží být pořádně zlý . A proti hlouposti se většinou nedá nic dělat . Komu není rady , tomu není pomoci .

Karel (So, 12. 6. 2021 - 09:06)

Ja uz se nesprchuji.v praci.Mam novou a tam nevedi co mam mezi nohama nastesti.A vy mate v praci vykastrovaneho? Kde mu to delali a proč?

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Měl rakovinu prostaty a tak mu přitom vyřízly i kulky .

poslusnychlape… (So, 5. 6. 2021 - 00:06)

Příjemný den přeji. Popravdě, nedaří se mi najít silně dominantní paní, která by ráda vlastnila mužskou čubku. Jsem silně submisivní masochista, který rád své paní působí rozkoš a celkově je po vůli. Počítám s případným ocejchováním či otrockou tetáží, piercingy i extrémního charakteru, pásem cudnosti či zbavení mužství. Prosím jen vážné a smysluplné odpovědi na email [email protected]

poslusnychlape… (So, 5. 6. 2021 - 00:06)

Příjemný den přeji. Popravdě, nedaří se mi najít silně dominantní paní, která by ráda vlastnila mužskou čubku. Jsem silně submisivní masochista, který rád své paní působí rozkoš a celkově je po vůli. Počítám s případným ocejchováním či otrockou tetáží, piercingy i extrémního charakteru, pásem cudnosti či zbavení mužství. Prosím jen vážné a smysluplné odpovědi.

Karel (Čt, 3. 6. 2021 - 08:06)

Ano Všechno ovlada mozek,ale souvisí s tim hormony.Po kastraci jde extremne dolu testosteron,a myslim ze vyleti nahoru estrogen,prolaktin atd.Kastraci se nadrzenosti zcela urcite zbavim

Toužím být eun… (Út, 1. 6. 2021 - 19:06)

Jsem starší děti odrostle a toužím se nechat kastrovat od přísné MADAM ČR to není možné jen načerno ale mám domluveno na příští týden částečnou kastraci MADAM My rozrizne šourek vyjme kulky a opět je vrátí a zašije spet vše natočí a nafoti druhá MADAM tak se těším na tento zákrok když to bude vzrušující tak si pak třeba za půl roku nechám odstranit jedno varle a za další půlrok druhé varle ať mám stoho krásný požitek a stanu se pro Svoji prekrásnou Bohyni eunuchem a nebudu muset nosit pás cudnosti tím se My splní velký sen a budu nesmírně šťastný a Má překrásná Bohyně My bude provokativně ukazovat Mý koule naložené v lihu.

Alda (Po, 24. 7. 2023 - 14:07)

Ahoj posli prosim kontatk na madam.děkuji email [email protected]

Karel (Čt, 3. 6. 2021 - 08:06)

Můžu vědět ktera madam.Okamzite se objednam taky.

Eunuchem pro MADAM. (Čt, 3. 6. 2021 - 22:06)

Obě Dominy jsou z Prahy a jedna pracuje ve zdravotnictví na zákrok se velice těším a na to az uvidím na videu az My ze šourku vyndaji obě kulky a opět zašiji spet a vihoni čuráka a za půl roku My odstraní aspoň jedno varle a pak se uvidí a za další půlrok druhé a stanu se eunuchem což bude samí vrchol všeho a nebudu muset nosit pás cudnosti.

Karel (Pá, 4. 6. 2021 - 21:06)

To je super.Dej pak vědět jak to dopadlo.Taky bych se nechal vykastrovat.Sex mit nemuzu a jsem z toho na dne a vecne nadrzeny,porad mi stoji.Po kastraci bych mel klid.

Eunuch pro Bohyni. (So, 5. 6. 2021 - 00:06)

Karel po kastraci se Ti také postaví a vihoniš si ho akorát Ti nebude stříkat mrdka ale poteče jen takoví sliz a nebude možná už tak tvrdý a vihonit si ho bude trvat déle nebo se to občas ani nepodaří já toužím potom vidět Své kulky naložené v lihu a nemusel nosit pás cudnosti v kterém jsem uzamčený už tři roky a když Me Má překrásná Bohyně milostivě dovolí si honit svého chcipáka před MADAM a mi ma koulema nalozenýma v lihu pevně doufám že se My to do roka splní byl bych nesmírně šťastný a nadmíru spokojený ze se My Me touzebne přání splnilo a stanu se eunuchem pro Svojí prekrásnou Bohyni.

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 04:06)

Ty nemáš kulky, ale ani mozek

Karel (Po, 31. 5. 2021 - 16:05)

Ja bych se nenutil,ale zbavil bych se te vecne nadrzenosti.Zadna zena me nechce.Jenom honim.Kdybych byl kastrovaný mel bych klid.

Reklama

Přidat komentář