Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Návštěvník (Čt, 17. 6. 2021 - 00:06)

Já bych to neřešila . O jednoho pitomce bez koulí míň je v pořádku . Nabídka spermatu exponenciálně převyšuje poptávku . Takže žádná škoda !

Návštěvník (Čt, 17. 6. 2021 - 09:06)

Pravda , všichni dementi chcípáci a zločinci by měli být vykleštěni !!!

Návštěvník (Čt, 17. 6. 2021 - 00:06)

Já bych to neřešila . O jednoho pitomce bez koulí míň je v pořádku . Nabídka spermatu exponenciálně převyšuje poptávku . Takže žádná škoda !

Návštěvník (Út, 15. 6. 2021 - 09:06)

Oni někteří lidé dokáží být pořádně zlý . A proti hlouposti se většinou nedá nic dělat . Komu není rady , tomu není pomoci .

Karel (So, 12. 6. 2021 - 09:06)

Ja uz se nesprchuji.v praci.Mam novou a tam nevedi co mam mezi nohama nastesti.A vy mate v praci vykastrovaneho? Kde mu to delali a proč?

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 23:06)

Měl rakovinu prostaty a tak mu přitom vyřízly i kulky .

poslusnychlape… (So, 5. 6. 2021 - 00:06)

Příjemný den přeji. Popravdě, nedaří se mi najít silně dominantní paní, která by ráda vlastnila mužskou čubku. Jsem silně submisivní masochista, který rád své paní působí rozkoš a celkově je po vůli. Počítám s případným ocejchováním či otrockou tetáží, piercingy i extrémního charakteru, pásem cudnosti či zbavení mužství. Prosím jen vážné a smysluplné odpovědi na email [email protected]

poslusnychlape… (So, 5. 6. 2021 - 00:06)

Příjemný den přeji. Popravdě, nedaří se mi najít silně dominantní paní, která by ráda vlastnila mužskou čubku. Jsem silně submisivní masochista, který rád své paní působí rozkoš a celkově je po vůli. Počítám s případným ocejchováním či otrockou tetáží, piercingy i extrémního charakteru, pásem cudnosti či zbavení mužství. Prosím jen vážné a smysluplné odpovědi.

Karel (Čt, 3. 6. 2021 - 08:06)

Ano Všechno ovlada mozek,ale souvisí s tim hormony.Po kastraci jde extremne dolu testosteron,a myslim ze vyleti nahoru estrogen,prolaktin atd.Kastraci se nadrzenosti zcela urcite zbavim

Toužím být eun… (Út, 1. 6. 2021 - 19:06)

Jsem starší děti odrostle a toužím se nechat kastrovat od přísné MADAM ČR to není možné jen načerno ale mám domluveno na příští týden částečnou kastraci MADAM My rozrizne šourek vyjme kulky a opět je vrátí a zašije spet vše natočí a nafoti druhá MADAM tak se těším na tento zákrok když to bude vzrušující tak si pak třeba za půl roku nechám odstranit jedno varle a za další půlrok druhé varle ať mám stoho krásný požitek a stanu se pro Svoji prekrásnou Bohyni eunuchem a nebudu muset nosit pás cudnosti tím se My splní velký sen a budu nesmírně šťastný a Má překrásná Bohyně My bude provokativně ukazovat Mý koule naložené v lihu.

Alda (Po, 24. 7. 2023 - 14:07)

Ahoj posli prosim kontatk na madam.děkuji email [email protected]

Karel (Čt, 3. 6. 2021 - 08:06)

Můžu vědět ktera madam.Okamzite se objednam taky.

Eunuchem pro MADAM. (Čt, 3. 6. 2021 - 22:06)

Obě Dominy jsou z Prahy a jedna pracuje ve zdravotnictví na zákrok se velice těším a na to az uvidím na videu az My ze šourku vyndaji obě kulky a opět zašiji spet a vihoni čuráka a za půl roku My odstraní aspoň jedno varle a pak se uvidí a za další půlrok druhé a stanu se eunuchem což bude samí vrchol všeho a nebudu muset nosit pás cudnosti.

Karel (Pá, 4. 6. 2021 - 21:06)

To je super.Dej pak vědět jak to dopadlo.Taky bych se nechal vykastrovat.Sex mit nemuzu a jsem z toho na dne a vecne nadrzeny,porad mi stoji.Po kastraci bych mel klid.

Eunuch pro Bohyni. (So, 5. 6. 2021 - 00:06)

Karel po kastraci se Ti také postaví a vihoniš si ho akorát Ti nebude stříkat mrdka ale poteče jen takoví sliz a nebude možná už tak tvrdý a vihonit si ho bude trvat déle nebo se to občas ani nepodaří já toužím potom vidět Své kulky naložené v lihu a nemusel nosit pás cudnosti v kterém jsem uzamčený už tři roky a když Me Má překrásná Bohyně milostivě dovolí si honit svého chcipáka před MADAM a mi ma koulema nalozenýma v lihu pevně doufám že se My to do roka splní byl bych nesmírně šťastný a nadmíru spokojený ze se My Me touzebne přání splnilo a stanu se eunuchem pro Svojí prekrásnou Bohyni.

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 04:06)

Ty nemáš kulky, ale ani mozek

Karel (Po, 31. 5. 2021 - 16:05)

Ja bych se nenutil,ale zbavil bych se te vecne nadrzenosti.Zadna zena me nechce.Jenom honim.Kdybych byl kastrovaný mel bych klid.

lukon4485 (Út, 3. 8. 2021 - 06:08)

Jenže když se necháš vykleštit, může se taky stát, že se tu bude chtít i nadále, jen ti nebude stát. A to je horší, než když ti stojí a chce se ti. Ta touha je v hlavě, ne v koulích, ty jsou jen nástroj. A pokud ho máš malého a vadí ti to, tak proč si ho nenecháš chirurgicky prodloužit nebo si nekoupis Pro-extender? V Číně stojí stokoruny (aliexpres). Navíc pokud je mi dobře známo tak většině žen vadí naopak veliký penis, nikoliv malý. Navíc sex není jen o přímočarém vratném pohybu po vytyčené trase.
Takže chybu bych hledal jen v tvém sebevědomí.

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 22:06)

Nadrženosti se vykulčením nezbavíš ! Sexualita je v mozku , ne v koulích .

Karel (Ne, 30. 5. 2021 - 21:05)

Jenom chci vedet jestli nejde o zert.Msm penis 9cm v erekci.Jsem velmi sub Davno premislim i kastraci.Ale musela by to delat zena a zkusena.Nestal bych o zdravotni komplikace.

Reklama

Přidat komentář