Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Tak,tak (Ne, 2. 5. 2021 - 19:05)

Kastrovaný manžel je super!! děti mě udělá milenec a můj muž je hodnej,pomáhá mi s výchovou dětí, s úklidem a tak...Milenec mě šuká, to umí vynikajíce!! Ale nic moc nedělá!!
Já po něm požaduji jen dokonalý sex bez kondomu vždy do mě....to si ho přidržím, aby necákal vedle pipenky! Jsem z toho nadšená a mám báječný život. Muži se nepostaví, za to milenec má péro jako kládu z lesa!! Vždy s ním mám několik orgasmů tak velkých, že nemůžu chodit!! Můj muž se dívá a říká jak se mu to líbí když mě milenec klátí!!!

Standa (Út, 11. 5. 2021 - 15:05)

To mohu potvrdit. Je hezké dívat se na souložící manželku,vnímat jak se páří a právě se stáváte potenciálním tatínkem a necítit žádnou žárlivost.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 21:05)

Opravdu tě miluje , není to žárlivý pitomec . Když nemůže sám , umožní ti uspokojení jiným mužem . Tak by to mělo být normálně .

Návštěvník (Po, 10. 5. 2021 - 23:05)

Rozumný člověk .

Návštěvník (St, 28. 4. 2021 - 15:04)

Ahoj všichni, náhodou se zavítal sem. Četl jsem názory na kastraci někteří ani netuší jaketo je a budou kecat bejkarny. Ty co chtějí těm přeju hodně zdaru. Já jsem bez kouli 2 roky. Byli jsme z přítelkyni na dovolené, a byli jsme v nějakém ER. Baru skrátka hřeb večera přivezli tam nahého může a kolem bylo spousta krásných bab. Pak přítelkyně že deme se kouknout mě se nechtělo koukat na chlapa ale zavydel semu ty roštěnky. Pak přišla v býlem žena která ho začala kastrovat. Přítelkyně mě chytla a koukala jak zjevená, a říká žetoje úžasný a pěkný a jesli bych do toho šel taky ja řek je ze jo že bysemeto líbilo ale nemyslelsem kastraci ale ty krásný kurvicky. Pak to akoncilo a ptalise jestli chce někdo další a přítelkyně ne strčila mezi ně bylo to tak rychlí že sem ležel hned na stole mezi kundama který mě krásně kouřil a jedna si i naskočil. Přítelkyně jen koukala a pak Fik. Tote přišla a řekla že jsem byl úžasný a na hotelu mého ještě vykkourila a řekla jestli bych si ji nechtěl vzít. Dovolená byla nezapomenutelné sice sex mě noc už nebere ale jsou jiné veci

Standa (Út, 11. 5. 2021 - 15:05)

Tak to jsi borec,že ses pak nechal vykouřit. Já na to teda po zákroku a pak ještě asi měsíc neměl ani pomyšlení. Zprvu jsem měl pampersky pak jen vložku. I když to nebolelo,byl to takový zvláštní pocit. Zkusil jsem to asi po měsíci,měl jsem i něco jako orgasmus,ale už to nebylo ono. Asi po půl roce již ani ťuk a od té doby se jen dívám. Ani nemasturbuji i když je to někdy manželčino přání. Už mi nestojí a je mnohem,mnohem menší.

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 22:05)

To jsi byl nalitej nebo zhulenej že ses nechal vykleštit a to ještě před diváky ?

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 08:05)

No je pravda že něco sme měli ale málo. Pohled na kostraci byl zážitek a naty holky taky a když mě strčila mezi ně že já taky , bylo to tak tak nádherný a brutální zážitek že tam bylo lidí to mě bylo jedno. Nelituji toho klidně bych to udal znovu. Že sem přišel o koule před diváky bylo v pohodě jen když rizla a vyndalaje tak sem měl Strach co bude a jaký to bude bez nich, přítelkyně zavolala neboj to bude v pohodě, pak už jen 2*štipnuti a taková úleva. Pár věcí se změnilo ale Nék špatnému

Lenka (Ne, 2. 5. 2021 - 15:05)

Ahoj to jsi borec žes do toho šel. Můj muž ten byto neudělal, já bych spíše špatně nešla že tě kouřili a že tě jedna osedlala ale každá sme jiná. Jak to máš teď ještě funguje nebo už ne co jiné rysi a povaha.

DDD (So, 13. 3. 2021 - 00:03)

Pro změnu nám vynechal medikaci náš Peter zo Slovenska, ktory tu je teraz ako Milan :DDD

Milan (Pá, 12. 3. 2021 - 11:03)

By ma zaujímal ten postup v tej posteli,a ako ti to spravili a čím?

Milan (Pá, 12. 3. 2021 - 11:03)

A ako by si ma krásne vykastrovala, dáš mi krásny postup ako ich dáš preč

Bába (St, 3. 3. 2021 - 18:03)

Pročetla jsem si celou diskusi a musím pokyvovat hlavou. Já sama jsem kdysi dávno vykastrovala svého syna, když mu bylo 20 a chtěl si začínat s ženskýma. Dnes je mu 50, bydlí pořád u mě a jsem jediná ženská, o kterou se stará.

Návštěvník (St, 3. 3. 2021 - 22:03)

Až ve 20 jo??? Tak to ti nevěřím. Ve 20 už mohl ošukat celou obec.

Bába (So, 6. 3. 2021 - 20:03)

Víte, zůstala jsem se synem sama a držela jsem ho hodně zkrátka. Až když se vyučil a začal chodit do práce jako odvážeč odpadu ze skladu, tak jsem ho občas pustila ven s kapesným, ale nejpozději ve 21:00 musel být doma. Moc se mu to nelíbilo, ale neměl odvahu vzdorovat. Pak se chytil nějakého kluka v práci, který mu nabulíkoval, že by si měl najít ženskou a odejít ode mě. To jsem mu napoprvé vytmavila a zakázala. Pak se ale jednou opil a když přišel domů, tak mi řekl, že si už nějakou ženskou hledá a že ode mě odejde a bude si žít svůj život.
Tohle řekl mámě, která se o něho od narození starala, přebalovala ho, učila na nočník, do školky a do školy vodila. A já jsem si řekla, že tohle teda ne. Žádná rajda mi ho neodvede. Když usnul, tak jsem šla na to. Byl ožralý, že nic necítil. Pochopitelně ráno se probudil a přišel na to, co se stalo, tak se chtěl trochu vztekat, ale zakřičela jsem na něj, že se svojí mámou takhle mluvit nebude a že mi ještě jednou poděkuje.
Teď jsem už několik let v invalidním důchodu, skoro nechodím, tak pořád bydlí u mě a stará se o mě. A sám uznal, když jsem se ho zeptala, že je mu tak lépe než kdyby odešel s nějakou ženskou. Sice ho občas jeden kamarád provokuje a ptá se ho, jestli už má babu, ale to mi nevadí. Hlavně, že zůstal můj.

DDD (Ne, 7. 3. 2021 - 10:03)

Naše Verunka už opět vynechala meditaci a oblažuje nás svým pokročilým debilismem :DDD

Návštěvník (Ne, 7. 3. 2021 - 08:03)

Koho můžou napadnout psát takový píčoviny

DDD (St, 3. 3. 2021 - 21:03)

Veronika nám vypráví další bajku. Řekl bych, že opět vynechala medikaci :-DDD

Návštěvník (St, 3. 3. 2021 - 17:03)

Příjemný den přeji madam. Trochu k mé osobě. Jsem submisivní, masochisticky zaměřený kluk, žiji sám, jsem bez závazků. Moc rád bych poznal silně dominantní ženu, která by ráda poslušného kluka. Rád dominantní ženě sloužím v čem si bude přát, velmi mne to baví. Když bych se Vám zamlouval, není problém mi nechat udělat otrocké tetování, cejch, piercing, uzamknout do pásu cudnosti, i trvale... popřípadě cvaknout kulky. Prakticky vše co si budete přát je dovoleno a rád se podřídím. Email na mne: [email protected]

Poslušný otrok (St, 3. 3. 2021 - 12:03)

Příjemný den přeji madam. Trochu k mé osobě. Jsem submisivní, masochisticky zaměřený kluk, žiji sám, jsem bez závazků. Moc rád bych poznal silně dominantní ženu, která by ráda poslušného kluka. Rád dominantní ženě sloužím v čem si bude přát, velmi mne to baví. Když bych se Vám zamlouval, není problém mi nechat udělat otrocké tetování, cejch, piercing, uzamknout do pásu cudnosti, i trvale... popřípadě cvaknout kulky. Prakticky vše co si budete přát je dovoleno a rád se podřídím. Email na mne: [email protected]

Reklama

Přidat komentář