Reklama

Močení jako erotická aktivita

Návštěvník (St, 31. 1. 2001 - 03:01)

Jo ještě jsem nedodola odpověd na tvoji otázku jestli bych příteli vyhověla, tak já se před ním klidně vyčurám když musím, ale brát to jako erotickou aktivitu to bych si rozmyslela asi bych před ním do vany čurat nešla ani na něj jak to dnes některé páry praktikují, ale třeba bych změnila názor, zatím se přikláním k tomu spíš ne zatím mi tyto praktiky nic neříkají.

Návštěvník (St, 31. 1. 2001 - 03:01)

Milý Jaroslave už jsem o tom dost přemýšlela protože jsem už o tomto způsobu, že to některé muže vzrušuje četla a porovnávala názory žen a mužů na toto téma na internetu. Doktor Uzel se k tomu vyjádřil, že skoro každému chlapovi se to líbí ale jen většinou když se na to dívá v reálu by to chtěl zkusit, ale pak už se k tomu pravděpodobně k tomu většina mužů nebude vracet jde o to jen si to zkusit, já třeba v přírodě čurám před přítelem normálně, když nemám možnost někam jít na záchod, můj přítel to bere jen jako že dělám nutnou potřebu, jeho bych řekla že to nijak nevzrušuje a nebo by to třeba zatím nepřiznal, no každý má na to jiný názor, pokud Vám to vyhovuje tak to praktikujte není to přece trestné. S pozdravem Sona

Návštěvník (St, 31. 1. 2001 - 01:01)

Moc mne vzrušuje, když mohu videt pritelkyni čurat.Po dlouhem premlouvani se mi podarilo docilit, že topro mne udelá. Samozrejme, pri dodrženi hygieny ve vane, pripadne venku v prirode. Zajimali by mne nazory jinych žen, jestli by byli ochotné vyhovet svemu partnerovi, a vubec, co si o tom myslí.

Reklama

Přidat komentář