Reklama

Močení jako erotická aktivita

Návštěvník (Út, 5. 11. 2002 - 00:11)

Chtěla bych přidat svůj názor a svoji zkušenost.Jednou mě můj milovaný partner požádl,že by mě chtěl "utřít" po močení.Připadalo mi to jako pěkně uhozená úchylka,ale nakonec se mu podařilo mě přesvědčit a můžu říct,že mě to neobyčejně vzrušilo!jak něžně mě přikládal toaleťák k mé ...Ale tím tohle neskončilo.stále častěji mi dával najevo,jak se mu líbí močení,a snažil se mě pozorovat při každé příležitosti.Přestávalo mi to vadit,a vyvrcholením všeho snažení bylo,když jsem při styku dosáhla vyvrcholení a jek jsem byla neuvěřitelně uvolněná,při tom jsem se i počůrala na partnera.Docela jsem se styděla,ale on byl v sedmém nebi a zlobil se na mě jen pro to,že jsem se mu za to omlouvala.Milovala jsem ho za to,vůbec jsem to nebrala jako úchylku,ale jako krásné zpestření našeho milování....

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2002 - 05:08)

můj probém je, že i kdybych to chtěla pro parnera sebevíc udělat, tak když jsem vzrušená nemohu čůrat. Ale on říka, že když mám hodně silný orgasmus, tak si vždycky trochu cvrknu, jak ty svaly asi nevý co by štěstím dřív... nevím, v tu chvíli se nekontoluji, v tu chvíli nevín o světě. Ale perverzní mi to rozhodně nepřipadá. pokud nikdo u toho netrpí žádnou psychickou ani fyzickou újmou - ať už jeden z aktérů nebo někdo jiný.

Návštěvník (Út, 6. 8. 2002 - 08:08)

Myslim ze to zavisi na prvnim erotickem prozitku, napr. ve snu. Ja jsem dost na prsa a profil.

Návštěvník (Pá, 2. 8. 2002 - 19:08)

Můj partner po mně chtěl, abych před ním močila ve stoje. Myslím (doufám), že není úchyl, ale tohle mi připadalo už moc "ulítlý". Doteď mě děsí představa, jak by to asi vypadalo a jak bych se přitom styděla.

Návštěvník (Po, 29. 7. 2002 - 10:07)

Mal som tú možnosť, že partnerka mi chcela pomáhať pri močení. Chytila ho do ruky a ja som močil. Nakoniec mi krásne zotrela všetky kvapky, ale to už mi stál. Bol to nádherný pocit a je to fakt ve?mi vzrušujúce.

Frankovka (St, 12. 6. 2002 - 19:06)

Jo,je to všechno moc pěkný,ale já se prostě na povel nevyčurám.Partnerovi se to líbí a chce to po mě.Já nejsem proti,ale je mi ho líto když v nejlepším mě prosí ať ho počurám a já se ne a ne vyjádřit.Pak tam tak chudák leží a čeká co z toho bude.Nemáte nějaký fígl?Fakt bych to chtěla zkusit,ale nejlíp mi to prostě jde jen o samotě.

dodo (Út, 11. 6. 2002 - 12:06)

a ještě je to super když se to spojí s autoerotikou a když se blíží vyvrcholení mi partner pustí svůj proud do té oblasti a zaměří se s ním na to nejcitlivější místo - ten orgasmus při tom se nedá popsat ....no a co - pak se vykoupeme - nejlepší je to někde v přírodě, u vody ....

Návštěvník (Ne, 31. 3. 2002 - 16:03)

Je to prostě úplně normální.Je to příjemné i normální, ať už vás při tom někdo vidí, nebo ne.Nevím, proč člověk má takový stud přitom, když musí jít na záchod čůrat a snad by to proBoha bylo slyšet,je to jen výplod naší společnosti, tím víc, když jsou spolu dva manželé a ženě je i po 20 letech trapné nechat se slyšet jak čůrá.Je tím lepší, když se to dá využít jako předehra atd.Je to prostě vzrušující.Tak to je.Je zvláštní, že fena od psa, se klidně vyčůrá před psem.Určitě se mu to líbí.Myslím, že je to přirozené a hraje v tom velkou roli, období života.Přece ještě v 18.století, kdyby někdo viděl, jak to bude vypadat v roce 2002 s oblékáním žen,myslím, že by ho z toho klepla pepka.A co, je tak jak je.Mě osobně je 22 a klidně se budu dívat jak partner močí,klidně mus jeho penis podržím, je fakt, že mám ráda tvrdší sex, ale tohle mě opravdu vzrušuje.

Návštěvník (St, 20. 3. 2002 - 15:03)

Diskuse o tom, co je spravné a co ne, nepatří podle mého názoru do této rubriky.Se svojí ženou, jíž jsem miloval, jsem to zkusil a mohu říci, že to bylo fantastické obohacení sexuálního života,aspoň pro mě ano. Bohužel, ona,ačkoli to někdy i sama vyprovokovala a bylo to vzrušující a nádherné v jakékoliv formě, dnes, poté, co ode mne odešla, to prezentuje jako úchylku - moji. Myslím si, že pokud se partneři mají rádi, něco k sobě cítí, že toto intimno je v pořádku a obohatí to i jejich vztah, třeba i tajemstvím, které je určeno jen jim. Přál bych si poznat ženu, s níž bych mohl ještě prožívat něco podobného. Kdo to nezkusil, nepoznal rozkoš naplno, to je muj nazor.Najde-li se žena, která by to chtěla zkusit, při zachování všech hygienických pravidel a necítila by v tom jen momentální "úlet",samozřejmě při vzájemných sympatiích, uvítám její odpověď.Adr: tokrk"seznam.cz

Návštěvník (St, 20. 3. 2002 - 15:03)

Diskuse o tom, co je spravné a co ne nepatří podle mého názoru do této rubriky.Se svojí ženou, jíž jsem miloval, jsem to zkusil a mohu říci, že to bylo fantastické obohacení sexuálního života,aspoň pro mě ano. Bohužel, ona,ačkoli to někdy i sam vyprovokovala a bylo to vzrušující a nádherné v jakékoliv formě, dnes, poté, co ode mne odešla, to prezentuje jako úchylku - moji. Myslím si, že pokud se partneři mají rádi, něco k sobě cítí, že toto intimno je v pořádku a obohatí to i jejich vztah, třeba i tajemstvím, které je určeno jen jim. Přál bych si poznat ženu, s níž bych mohl ještě prožívat něco podobného. Kdo to nezkusil, nepoznal rozkoš naplno, to je muj nazor.Najde-li se žena, která by to chtěla zkusit, při zachování všech hygienických pravidel a necítila by v tom jen momentální "úlet",samozřejmě při vzájemných sympatiích, uvítám její odpověď.Adr: tokrk"seznam.cz

Betka (So, 9. 2. 2002 - 13:02)

Neni na tom nic zleho.

Návštěvník (Po, 26. 11. 2001 - 01:11)

Je mi 30 let a jsem rozvedená. Před mým partnerem jsem zatím ještě v přírodě nemočila, ale když chodíme do lesa s mým desetiletým synem, nikdy se před sebou navzájem neschováváme, když na nás přijde potřeba močit. Nevadí mi když přitom stojí metr přede mnou a dívá se na moje obnažené tělo jak močím. Chci tím říci že v tom nevidím nic zvláštního a naopak bych se cítila nenormálně, kdybych synovi rozkazovala aby se otočil apod. Akorát nevím, zda můj syn až dospěje, nebude mít v tomto směru nějaké nároky na svou budoucí partnerku. :-))

Návštěvník (So, 24. 11. 2001 - 11:11)

Tak to je moc dobrá otázka. Mě ten zvuk moc nevzrušuje, ale rád bych se podíval...

Návštěvník (Pá, 23. 11. 2001 - 20:11)

Nevím jestli se nejedná o moji úchylku, ale velmi mne vzrušuje když partnerka na WC močí a je slyšet přitom takové syčení nebo crčení. Nechci se jí na to ptát, ale vy ženy a dívky mohli byste mi zde díky totální anonymitě popsat/vysvětlit jak, kdy a proč tento pro mě tak vzrušující zvuk vzniká? Zdá se mi, že podobný zvuk někdy vydává vodovodní kohoutek se špatným těsněním.

Návštěvník (Čt, 11. 10. 2001 - 22:10)

Me ho partnerka pri moceni dokonce i nekdy pridrzi a je to fakt dobry, jak se nekdy netrefi. MOc se u toho zasmejeme!

Návštěvník (Po, 17. 9. 2001 - 10:09)

...NEVIM JESTLI VZRUSUJICI JE TO PRAVE SLOVO, ALE ROZHODNE SE MI TO JEVI PRIROZENE A LIBI SE MI TO...SOUHLASIM, ZE BY BYLO TEMER TRAPNE TUTO AKTIVITU PRED PARTNEREM SCHOVAVAT. V MEM VZTAHO MA ULOHU JAKESI HRY...NEPRIMO SEXUALNI, ALE S EROTICKYM PODTEXTEM ROZHODNE...

Návštěvník (Ne, 16. 9. 2001 - 23:09)

Já na tom nevidím nic nenormálního. Beru jako naprosto přirozené, když jsme s přítelem v přírodě a já před ním obnažím své hustě chlupaté pohlaví dospělé ženy a silným proudem se vyčůrám. Přítel by se možná i urazil, kdybych se před ním při této činnosti schovávala. Sám přiznal, že je to pro něj vzrušující, ale jako sexuální aktivitu bychom to asi neprovozovali.

Návštěvník (Čt, 19. 7. 2001 - 21:07)

Já myslím, že je to malý zázrak, to ženské močení a sem rád, že nám ženský v tomhle nekdy vyjdou vstríc, i když se ptají co na tom vidíme a neumej to pochopit. A já mám tu svoji i pro tohle velice rád.

Návštěvník (So, 7. 7. 2001 - 00:07)

Močení jako erotická aktivita, wattersports, pee-pants, wetting, squirting, pissing atd. Je mnoho způsobů, jak obohatit sex tím nejpřirozenějším, co děláme už od mala všichni bez rozdílu.Jak na to, jak překonat stud, jak to říct partnerovi? Asi nejlepším začátkem je tzv. manuál od Hartleye, najdete jej na www.geocities.com/SouthBeach/Sands/6430.

Návštěvník (St, 4. 7. 2001 - 22:07)

No. Všechno, co je tajemné, člověka přitahuje. Některé možná popudím, ale mrkněte se na http://tantra.home.sk/manu.htm Já s tímto článkem moc nesouhlasím, ale podívaní se mě moc přitahuje.

Reklama

Přidat komentář