Reklama

Močení jako erotická aktivita

Oliver Cromwell (Po, 24. 5. 2004 - 18:05)

No, to je skoda.Kdyz jsi to popisovala, tak se zdalo, ze jsi v nejlepsim a ono je to takhle...Co to, nic na nej nefunguje? Kazdy si muze rikat, co chce, jak to neni nejdulezitejsi atd. atd., ale kdyz je jeden z partneru sexualne neuspokojeny, je to desne.

ema (Ne, 23. 5. 2004 - 22:05)

fakt super nápad, nechceš si to dát patentovat ? Tohle neví ani Radim Uzel! :-))Jinak naše dnešní erotické aktivity se rovnají spíše nule, po těch letech....bohužel, takže už mi zbývá jenom moje představivost...

Oliver Cromwell (So, 22. 5. 2004 - 09:05)

Ema: To ano, pri plne erekci to mozne neni, ale po castecnem opadnuti ano.Kdyz mas rada, aby se do Tebe partner vymocil, tak at to udela az po milovani a spojite prijemne s uzitecnym. Tobe se to bude libit a on se Ti tim zaroven postara o antikoncepci :)

ema (Pá, 21. 5. 2004 - 18:05)

ještě pro Olivera: je to fakt možné, pravděpodobně erekce částečně opadla, ale zároveň byl ještě ve mně. Jinak já sama se moc ráda dívám, ale mám taky problém se před ním vyčůrat. Ty svaly se stáhnou a prostě to nejde...

Iva (Pá, 21. 5. 2004 - 13:05)

Můj přítel stále po mě vyžaduje, abych čůrala, ale mám v sobě blok, který mi to nedovolí. Mám někdy pocit jak by byl až z toho naštvaný, že to pro něj neudělám. Můžeš mi poradit jak se zbavit stydlivosti a jít do toho? Iva

Oliver Cromwell (Pá, 21. 5. 2004 - 00:05)

Predchozi prispevek je nesmysl, muz nemuze mocit, kdyz ma erekci

ema (Čt, 20. 5. 2004 - 18:05)

s partenrem jsem vykoušeli snad všechno na toto téma. Nejlepší to bylo ve vaně, kdy jsem ho poprosila, aby to do mě pustil. Sice mu to nejdřív moc nešlo ale nakonec se to povedlo. Dodneška mě to vzrušuje. Bylo to nádherně horké a krásně mě to masírovalo uvnitř.

Ignácius R. (Út, 16. 3. 2004 - 16:03)

Vaše příspěvky zde jsou urážkou dobrého vkusu, popřením mravnosti a geometrie :-) Čtěte Boëthiovu "Filozofie utěšitelkou".

ayam (Po, 15. 3. 2004 - 14:03)

Na zacatku jsme se smirovali a ted uz nam to ani jednomu nevadi. Pritel byl v tomhle horsi, vic se stydel, ja byla zvykla od predesleho partnera, ze jsme si nejlip popovidali, kdyz byl jeden ve vane a druhy na toaletce (ani nemusel nic plodit), ale tady jsme vzdycky vedli ty nejvaznejsi debaty. Dodneska mi zustalo, ze kdyz se chci vybrecet tak v koupelne na zavrenym zachodovym prkynku nebo oprena o pracku.

Martin (Ne, 14. 3. 2004 - 20:03)

Taky jsem si oddechl, zdá se, že jsem docela normální. Velmi mne vzrušuje, když se holka úplně v pohodové pozici vyčůrá, nebo dokonce už to nemůže vydržet a musí se vyčůrat (i nějak improvizovaně), to je ještě lepší. Ale já sám močit nemůžu, pokud jsem vzrušený. Bohužel se mi nepodařilo svou partnerku k tomu přemluvit. Jinak mám úplně normální sexuální život, dokonce ani neprovozuji anál.

Naďa (St, 14. 1. 2004 - 17:01)

Po mě partner také chtěl jestli bych to nezkusila ve stoje,ale mě se to moc nezdálo.Nevím jak do toho,přijde mi to takové divné.Můžeš mi poradit?

Michal (Čt, 24. 4. 2003 - 21:04)

Já k tomu nemám co dodat.mám přítelkyni s kterou provádíme piss oboustraně a vím že ona u toho má vždy orgasmus a ja se na ten pohled nemůžu vynadívat.

Vena (Út, 22. 4. 2003 - 22:04)

Klidně když ti to přítel říká, tak se vyčůrej. Nemysli na žádné povlečení a tak. Uvolni se, klidně vstoje, pokrč nohy, můžeš si i trošku roztáhnout pysky od sebe, a uvolni se a čůrej. Uvidíš, jak to partnera vzruší. Nebo jej popros ať ti na WC roztáhne pysky při čůrání a poté ať ti mušličku utře toaleťákem, uvidíš ten pocit. Jsem kluk a několikrát jsem to již s partnerkou zkoušel. Jestli chceš napiš mi SMS a já ti poradím pár kouzel. 604565410

iv (Čt, 17. 4. 2003 - 16:04)

No posledni dobou po tom tajne touzim, vzrusuje me predstava te velke intimnosti. Ten muj predemnou klidne cura ve sprse na zachode, ale ja se jeste porad nejak nemuzu uvolnit, i kdyz vim, ze mu by to rozhodne nevadilo. Dokonce, kdyz me drazdi prsty tak se mi casto chce curat a on vzdycky no tak curej, ale ja zase vidim to mokre povleceni a tak... vsak to znate. Ve sprse bych to, ale klidne udelala a udelam, zda se mi, ze je to ten nejintimejsi zazitek a velmi nezne perverzni..

franta (St, 16. 4. 2003 - 22:04)

Tahle rubrika mi přinesla docela úlevu. Před časem jsem pocítil silnou potřebu dívat se pěkně zblízka jak holka čúrá. Ukrutně jsem se za tu představu styděl, i když jsem měl současně dojem, že kdybych si o to řekl, tak mi přítelkyně vyhoví. Můj stud mi ale nedovolil požádat o to ani náhodou. Teď čtu, že vůbec nejsem nějaký originál či deviant. Tak vám všem dík.Asi budu už mít víc odvahy.

Eva (Út, 8. 4. 2003 - 05:04)

Pro Katku: manžel po mně také chtěl, abych před ním močila ve stoje, a mě už jenom ta představa taky děsila. Jednou po návratu z večírku domů mě přemuvil a já jsem to ve sprše vyzkoušela. Dopadlo to hrozně. Aniž bych chtěla zacházet do podrobností - stříkalo to všude a myslela jsem, že se zblázním. Manžela to ale vzrušilo jako nikdy a to co jsme pak prožili v posteli jsem nikdy předtím nezažila. Od té doby si to čas od času zopakujeme. Dokonce jsem se už trochu zdokonalila. Kdyby se to člověk pořádně naučil, mohlo by to být i praktické.

iva (Pá, 21. 3. 2003 - 12:03)

Vzhledem k tomu, ze mi byla doporucena tato rubrika, jsem se sem dostala. Je to zvlastni. Pri moceni se stydim, kdyz je "to" slyset z WC i ve vlastnim malem byte, kdyz mam navstevu i pripadne nekde na damskych zachodcich. Samozrejme vim, ze je to bezna a normalni lidska potreba. Ale stejne se za to stydim, protoze se mi to zda velice osobni a intimni. Kdyz bych mela jit na kybl, kde neni WC, radeji bych radeji zmrzla venku, nez bych ho pouzila.

Josef (Čt, 20. 3. 2003 - 03:03)

Mně je 35 a manželce 33 let, jednou, když byli děti na táboře a my jsme si dali na uvolnění pár veselých kelímků, jsem manželce řekl, ať se vyčůrá. Byli jsme ve vaně a ona si lehla na záda, roztáhla nohy a já nad ní onanoval. Když jsem však viděl ten gejzír, valící se z její vyholené kačenky, tak jsem stříkal jako blázen, jako ještě nikdy!!!!! A to potvrdila i ona!! Jinak jsme zcela normální...Od této chvíle vždy, když něco vypijeme, a děti nejsou doma, si tuto libůstku nenecháme ujít, alespoň já. Kdo to nezažil, tak neví o čem je řeč, rozhodně se nepovažuji za úchyla..

lucky (St, 12. 3. 2003 - 12:03)

Beo, ten zážitek bych si taky ráda prožila, jen nevím, jak o něco podobného partnera požádat. Vím, že ho vzrušuje dívat se, ale bližší kontakt při močení odmítá. Představa, že mě po močení utírá, mě při tvém popisu silně vzrušila.

Klára (Ne, 9. 3. 2003 - 12:03)

Ráda svému partnerovi v tomto smeru vyhovím. Moc ho to vzrušuje.

Reklama

Přidat komentář