Reklama

Močení jako erotická aktivita

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 21:10)

Byli jsme na pivě na zahrádce. Bylo vedro, žízeň veliká. Přisedly si k nám mladý holky. Pily jak duhy. Nejdřív běhaly na dost vzdálený záchod, ale pak si sundaly kalhotky a močily pod sebe. My jsme se na to koukali a bylo nám fajn. Pak jsme se nechali inspirovat, vyndali jsme penisy a čůrali s nimi jako o závod. Pod námi teklo Labe a holky nám ždímaly penisy. Pohoda.

Martina,Pa (So, 23. 10. 2021 - 21:10)

Když čůrám na chlapa, tak mě to moc vzrušuje. Chlapi také milují, když jim čůrám do pusy, dráždím bradavky a honím péro.

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 16:10)

nic méně sebe i svého předřečníka bych chtěl upozornit že takové debaty spíš patří na cinkali byste znovu klíčema. protože s tímhle tématem to asi moc společného nemá

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 16:10)

hele kdyby bývali vyhráli Pirstani tvrrdil bych to samé o Bartošovi nebo Rakušanovi. AB nám sice přidal do peněženky za tři roky skoro 2 a půl tisíce ale to ještě není důvod abychom mu líbali tváře (ovšem zadní) a pokládali ho za boha to ať dělají lidi ve věku našich rodičů ale my 40níci a 50níci jsme po takovéhle změně dlouho volali

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 14:10)

zrovna tomu? vždyť to vypadá že je to po dlouhé době člověk který naši zemi stabilizuje Fiala forever

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 15:10)

Stejně ta jejich vláda nakonec skončí skandálem, korupcema, podvodama, a předčasnýma volbama, jako vždycky, když vládlo ODS. Žádná jejich vláda to nikdy nedotáhla do konce. Lidi jsou nepoučitelní. A Fialovi patří do huby nas.at.

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 14:10)

Vypadá to, že si pěkně vyčůranej.

Honimir Mrdan (Ne, 10. 10. 2021 - 14:10)

Rád bych se vychcal Fialovi do huby!

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 08:10)

tak i když na jiných vláknech píšu jak si v nekovnenčnostech libuju tak nevím jestli by se mi z tohoto způsobu námluv nezvedl kufr ale jinak je to orientální teda pardon originální

kachtík (So, 9. 10. 2021 - 10:10)

Hledam holku,ktera se rada počurava. Je to nadherne citit to teplo.

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 08:10)

Se ženou jsme chodili souložit do lesíka za náš dům.Jednou,kdzž jsem ležel na zádech a čekal,až nasedne na koníčka se to stalo.Místo toho,aby ssi nasedla na mého čůráka,začala mi chcát na pytel a ztopořenýho ptáka.Můj čůrák reagoal rychle.Ztvrdnul a začal chcani opětovat.Pochcal jsem jí píču.Pak si mne udobřila tím,že mi nastavila píču ze zadu.Na pejska jsem jí naplnil píču semenem.

Host (So, 2. 10. 2021 - 02:10)

Močení není sexuální aktivita. Je to jen lidská potřeba, ale může být prostředkem seznámení, vábení, sblížení, a i předmětem erotických hrátek. V momentě spáření nehraje žádnou roli. Kanály se přepnou na jiný program.

g (So, 2. 10. 2021 - 02:10)

Jsem taky dominantní a líbí se mi čůrat chlapovi do pusy a na tělo.A za odněnu mi jí musí vylízat.

h (Čt, 23. 9. 2021 - 09:09)

Proč do pusy? To vám ta moč nesmrdí?

Návštěvník (Út, 21. 9. 2021 - 08:09)

Muj klik mi porad chce curat do pusy. Rad mne ovlada a dela mi to rad do pusy hodne hrube a hluboko az se kuckam a davim a stejne mi ho porad dava az dozadu do krku. Slintam z toho a davim se a on porad zajizdi hluboko a nakonec se vystrika a ja to musim polykat. Dela mi to vetsinou takhle do pusy a jen obcas se se mnou miluje pohlavnim stykem. Orgasmus jsem jeste nemela.

Karel (Út, 21. 9. 2021 - 13:09)

A už jsi u toho někdy zvracela? Jestli ne, tak to někdy vyzkoušej a pozvracej mu ptáka. Uvidíš, jestli se mu to bude líbit.

Jirka (St, 22. 9. 2021 - 13:09)

Jestli je Japonec, tak bude štěstím a radostí bez sebe, oni zvracení milují.

Karel (St, 22. 9. 2021 - 13:09)

Jo, taky jsem slyšel, že některé chlapy vzrušuje, když ženská zvrací. Ale nevěděl jsem, že se to zvlášť líbí zrovna japoncům.

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 08:10)

Když jsme u těch hnusáren. Stalo se..... Na jednom mejdanu holka přebrala, svlíkla se do naha. Nejdří padla na zem zakrvácená vložka, pak moč a nakonec se na to vysrala. Pak spadla na záda, to hromadu hnusu měla mezi nohama a dožadovala se mrdání. Dohadovali jsme se co s tím. Jedna navrhla, že dá přednostně tomu, kdo to uklidí. Protože se mi líbila, šel jsem do toho. Pachatelku jsem odtáhl do koupelny a pustil na ní studenou sprchu. Pak jsem vzal její dílo na lopatku a spláchl to do záchodu. Vložka šla do popelnice a pak jsem ještě vytřel. Než jsem to udělal, někdo využil situace a ve sprše už se šukalo. Holky mi tleskaly, ale ta přislíbená se moc do soulože nehrnula. Ostatní jí svlélkli a podrželi. Když jsem do ní vešel svým penisem, hned prosila abych nepřestával. To už byla moje. Pak jsme spolu nějaký čas chodili, než jí nahradila jiná z této povedené společnosti.

Návštěvník (Út, 21. 9. 2021 - 13:09)

Ale asi se ti ta praktika líbí, když tak držíš.

Reklama

Přidat komentář