Reklama

Močení jako erotická aktivita

Realista (Čt, 18. 11. 2021 - 16:11)

Tak!

Návštěvník (So, 13. 11. 2021 - 15:11)

Viděl jsem na ČT2, dokument o Hitlerově sexualitě. Vyžadoval od svých milenek, aby ho počůraly. Bylo to tam popisováno jako největší zvrhlost. Snad ještě horší, než vyvražďování národů.

Návštěvník (So, 13. 11. 2021 - 18:11)

Sexuální aktivity jsou vždy vyobrazeny jako to nejhorší na světě a palba z kulometu do davu civilistů a nebo shození atomovky na město jako to nejlepší na světě a ti magoři z toho mají obrovský orgáč.

petr (So, 13. 11. 2021 - 11:11)

ja se zase rád pomočuju třeba do plenkových kalhotek velice mě to vzrušuje je někdo také se stejnou zálibou sms na 731850575 je mi 37 let

Pavel (So, 13. 11. 2021 - 13:11)

Jedině do riflí, s přítelkyní si tak ulevujeme každou chvíli a poté následuje divoký sex.

! (So, 13. 11. 2021 - 11:11)

No vidíte ženy, jaké jste...jsem muz, ale nemas pravdu. Zeny za leta evoluce nas predstihly ve vice vecech. Nebo ne, ale my jako muzi jsme ustrnuli ve vyvoji.

Návštěvník (Ne, 7. 11. 2021 - 03:11)

Psychopaty i když přistihneš při činu, tak to popřou, případně použijí proti vám.

milan (Čt, 4. 11. 2021 - 17:11)

Taky mě překvapuje, jak je možné, že kundička je takhle chutná. Důfam, že holkam chutí fajčení tak ano nam.

Honimir Mrdan (St, 3. 11. 2021 - 10:11)

Chcanky patří do hajzlu!

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 11:10)

takže na tom záchodě nečůráš svlečená? to je škoda čůrání nebo žbluňkání do záchodu je jeden z nejhezčích zvuků pro toho kdo nemůže dělat voyeura a poslouchá to tedy alespoň za dveřmi

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 17:10)

Že jde takhle udělat orgáč u chlapa mě tedy překvapilo. Žena to ale miluje a má mokrý orgasmus.

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 13:10)

Kdysi jsem měl ženskou, co se při orgáči pokakala. Když se to párkrát opakovalo, rychle jsem prchal.

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 19:10)

Té mojí se to stalo jen jednou, asi byla v takovém rozpoložení, že to z ní vyskočilo.

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 19:11)

jestli to bylo při souloži tak je možné že tlak ve předu vyvolal tlak v zadu já jsem jedné ze svých bývalek hladil mj prsa a břicho a asi jak ho měla nafouklé (ne že by odjídla ale vážila 108 kg tak se těsně po pohlazení břicha docela slušně uprdla naštěstí ležela na zádech takže nebylo prakticky nic cítit

Hovnoslav Kund (St, 3. 11. 2021 - 22:11)

Prcat přes 100 kg vážící raketu kámo?Gratuluju ti k takové oběti a zároveň ti musím popřát upřímnou soustrast.

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 17:10)

Čurání do pusy jako milostné vypíjení je neuvěřitelně úžasné.Jen pak tři dni musí človek být hodně v klidu a nic nepodepisovat a tak, protože ty hladiny hormonů jsou tak vysoko, že zamilování je proti tomu slaboučké.

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 17:10)

to nechápu jak mu to může být příjemné když je pak tímm cítit

Kaja (Čt, 28. 10. 2021 - 17:10)

Jo, i to se může stát. Ukočírovat a správně načasovat ejakulaci je těžké, ale je to sranda proti správnému načasování vymočení se ztopořeným penisem do pochvy, nebo i jinam při vzrušení. Jde to, ale ne tak na povel, jako běžné vyčůrání a čůrat do pochvy bez vzrušení, (jakože zůstat duchem někde jinde, aby to čůralo lehčeji), by bylo asi stejný, jako když si to tam pustíš hadicí od sprchy. Jestli se mu to nepovedlo, tak se zamyslete bez výsměchu nad tím proč, příště to lépe připravte a načasujte a uvidíš, že se to jednou určitě povede. Jednou když jsme se před mnoha lety vraceli z plesu, já střízlivý řidič, ona ovíněná spolujezdec a udělali jsme si zastávku na příjemnou chvilku mi snula s hlavou v klíně a penisem v puse. Chtěl jsem jí vzbudit, (nebo vytrestat?) drobným ustříknutím moči, ale jen ta představa byla natolik vzrušivá, že jsem bez jakéhokoliv dráždivého pohybu neustřík, ale nekontrolovaně vystřík a moč to nebyla. Pro kalhoty to bylo samozřejmě horší, než kdybych si pořádně učůrnul, ale nešlo s tím nic udělat. První pokusy o močení do pochvy dopadají podobně - vzrušení vítězí nad ovládáním svěrače a jak už někdo psal v nějakém příspěvku, od přírody je to zařízeno tak aby to nešlo, takže se ta příroda musí tak trochu podvést.

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 17:10)

Při pohlavním vzrušení (erekci) močit nelze, protože moč je kyselina, která by zahubila spermie. Proto také z penisu teče preejakulační sekret, který moč neutralizuje a vytlačí z močovodu.

Ho ho ho (Ne, 24. 10. 2021 - 21:10)

Jako jaké prosim-tě?!Že se ob den vrací zválený ze škarpy,posírá se v peřinách,zvrací po bytě a v dopravních prostředcích,nepřítomně zírá doma dopředu a brindá jídlo na stole a má ráno klepatici,než si naleje první sklenku a pak tvrdí,že nemůže vůbec jíst,protože alkohol ho léčí a jídlo jeho tělo vyčerpává a zatěžuje trávení a je mu po něm zle a zvrací?!

Reklama

Přidat komentář