Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Milda Zeman al… (Ne, 10. 10. 2021 - 13:10)

Ráno než přijel Bureš a pak už jsem byl v limbu

Zadek4 (Ne, 10. 10. 2021 - 13:10)

Tak přispěji já svým příjemným zážitkem z pátku. Již jsem dal fotky na hovno.sk, ale tam čekají ještě na schválení. Každopádně jsem si to moc užil. Chtělo se mi už dost na záchod (tedy respektive na plenu) na velkou. Tak jsem si ji natáhl a tentokrát jsem si tuto fázi (čistá plena na plném zadečku) rozhodl prodloužit. Tak jsem adi 10 minut chodil s plenou a užíval si její čistý hebký pocit a i to, jak mě hovínko tlačilo v břiše a těšil jsem se, jak ho vykakám. Plenka mě něžně hladila a cítil jsem, že je to opravdu ten nejlepší pelíšek pro hovínko, které do ní za chvíli půjde. Pak jsem jen malinko přidřepnul a ve stoje si příjemně ulevil. Rozteklo se v ní příjemné teplo, bříšku se krásně ulevilo a byla to boule o něco větší, než obvykle. Tak jsem si s tím lehl a asi hodinu si užíval příjemně vyprázdněných střev a teplého pocitu vzadu. Krásná pocta pro jídlo, že si ho umím užít krásně 2x. Poprvé na talíři a podruhé v plence, když ho strávím a už musí ven.

Filda filomon (Pá, 8. 10. 2021 - 05:10)

Nabizim 100tisic holce, která si semnou bude občas takto krásně užívat www.eroprofile.com/m/videos/view/IMG_1918

Scatter (Pá, 8. 10. 2021 - 05:10)

To teda nedokáže! Ale holky pište víc, potřebuju to! Jsem náruživý a nemohu žít bez vašeho kakání, jsem na něm závislý.

Milovnik (Čt, 7. 10. 2021 - 21:10)

Zajímavé, že já po takové ženě toužím celý život a nikdy jsem neměl to štěstí...

Lenka (Čt, 7. 10. 2021 - 20:10)

Báro ty si z toho děláš legraci ale fekální inkontinence není žádná sranda já sama jí trpím a ze začátku se mi to taky stávalo jen v noci ale pak časem se mi to začalo stávat i přes den a potom přišlo i nevihnutelné že jsem to pustila ve škole a to se pak člověk bojí vyjít z domu, to je teprve problém a né žádná zábava.

Bohouš (Čt, 7. 10. 2021 - 21:10)

Lenko můžu se zeptat na pár věcí? 1) Kdy se u tebe problém objevil? 2) Po jak dlouhé době se to zhoršilo až k té denní fázi? 3) V kolikáté třídě se stala ta nehoda ve škole a to prostě vůbec necítíš potřebu nebo cítíš, ale nestačíš to k záchodu?

Zadek4 (Čt, 7. 10. 2021 - 17:10)

Tak zase mohu přispět já. Právě si užívám se svojí nadílkou po 2 dnech nekakání. Už mě lechtala v zadečku a naskytla se mi příležitost se pokakat. Tak jsem si natáhl plenku Molicare a jak přinula, tak jsem začal tlačit. Byla to tužší kontistence a v průběhu mi to ještě doprovodil prd, který v plence zašustil. Tak si to ještě chvíli užiji. Pokakávání zdar. Z4

Bára (Út, 5. 10. 2021 - 22:10)

Takže konečně sem mám zase čím přispět, dnes jsme jeli s mámou na koloběžku a já už docela potřebovala jako stihla bych to ale řekla jsem si že budu dělat že to vyjelo samo , takže jsem to všechno pustila do plenky jenže jsme s mámou dojeli k lesu a ona řekla ať si sundám plenku vyhodím ji tam dala mi ubrousky na utření a řekla ať jedu na ostro jen v kalhotech tak jsme ještě tak třičtvrtě hodiny jeli a když jsme byly tak 5 minut od domu tak na mě přišla druhá dávka zase jsem tomu vůbec nebránila a pustila to, bylo to spíš takový řídký takže jak jsem byla na ostro tak mi to krásně teklo po stehnech. Jenom ta očista je bez plenek nic moc ale i tak to bylo příjemné.

Zadek4 (Čt, 7. 10. 2021 - 20:10)

Tak to byl docela blbý nápad. Plenka je dělaná tak, aby dokázala hovínko držet, když ji není možnost vyměnit. Jak si užíváš? Určitě napiš, i pokud jsi kakala do záchoda.

Pulec (St, 6. 10. 2021 - 04:10)

Krásné Barunko to muselo být a co nato řekla mamka když jste pak dojeli domů

Pulec (Út, 5. 10. 2021 - 14:10)

Tak co kdo pak se dneska pokakal buď do kalhotek nebo do plinecek to by bylo čištění ale spíše ve vaně

Pavkol (Út, 5. 10. 2021 - 11:10)

jo a pak se podepíšu i pod politickou debatu a budu popotahovanej za to co jsem si dovolil říct občas je lepší nechat identitu skrytou

Scatter (Út, 5. 10. 2021 - 10:10)

[email protected] piště mi děvčata, nemohu bez váš žít!

Emil (Po, 4. 10. 2021 - 14:10)

Tak já jsem dnes kakal již třikrát. Nejprve jsem sral ještě doma v půl šesté ráno, hned poté, co jsem vstal. Byl jsem rád, že jsem se neposral do kalhot. Ihned poté, co jsem dosedl na hajzl ze mne vyletěla obrovská várka sraček. Myslel jsem, že mne to roztrhne prdel. Včera jsem měl k večeři mraženou pizzu, pytlík brambůrků a šest Budvarů. Podruhé jsem sral v práci asi v 8:30 hodin. Bylo to dosrávání včerejší večeře. No a potřetí jsem sral v půl jedné odpoledne, asi hodinu poté, co jsem snědl dvě housky a vlašský salát.

Bohouš (Ne, 3. 10. 2021 - 17:10)

Psal jsem, že je to možná blbost. Může to být cítit i nemusí popravdě jsem to nezkoušel, ale pach té její stolice by mohl být silnější nebo může použít wc sprej. No byl to jen nápad a raději bych snad vysvětloval pálení milostných dopisů nebo kouření, což je v tom věku běžné než zálibu v plnění gatí.

Bohouš (Ne, 3. 10. 2021 - 15:10)

Já bych naopak stejně jako Báře doporučil se neukvapovat. S velkou pravděpodobností se nesetkáš s pochopením a může to skončit kdo ví jak. Začnou tě taky tahat po vyšetřeních, víc se na tebe zaměří...třeba se pletu, ale kdo by to chtěl riskovat? Neříkám nesvěřit se nikdy, ale hodně dobře bych to promyslel a do té doby si to nechal pro sebe nebo se svěřoval tady. Na záchodě když je nejhůř to udělat jde, ale jak tu bylo zmíněno musíš vyřešit větší spotřebu papíru a tím i riziko ucpání a opakované splachování také může vzbudit pozornost, že je ti například špatně. Je to možná blbost, ale část papíru by se možná dala nechat shořet nad mísou?

Zadek4 (Ne, 3. 10. 2021 - 16:10)

:D Shořet nad mísou? Pach po hoření určitě vzbudí větší pozornost.

Wendy (Ne, 3. 10. 2021 - 10:10)

No ségra to nebere tak že ta plínka je k tomu určená. Ona se za ty plínky stydí bere to jako že je velká a při tom musí na noc nosit plínky jak mimino. Jo je to od rozvodu rodičů tři roky zpátky. Ona je taková hodně citlivá byly tam hnusný věci o kterých se mi nechce psát. Prostě když měla 5x za týden mokrou postel tak to jinak nešlo. Má je jenom na noc přes den nosí normálně kalhotky a jako že občas akutně potřebuje a učitelky to vědí že má tyhle problémy a na záchod jí pouští. Ze školy přišla počůraná jenom jednou a už ani nevím jestli se ještě někdy pokakala asi když jsme byly ještě malé, ale to jak píše Bohouš asi aspoň jednou já taky. Pamatuji si že jsme byli na procházce se školkou. Už po cestě se mi nějak chtělo ale držela jsem to. Pak jsme přišli do jednoho parku kde jsme si hráli no a mě se to asi už nechtělo držet a pamatuji si jak jsem tam stála u jednoho stromu a plnily se mi kalhotky. Učitelce jsem se nepřiznala chtěla jsem se přiznat až mamce až mě vyzvedne, ale to bylo naivní samozřejmě že při návratu se na to přišlo a učitelka byla dost nepříjemná že jsem si měla říct a pak mě nechala asi ještě hodinu v těch pokakanych věcech než mě máma vyzvedlaprý za trest abych si to pamatovala. Nevím proč z toho dělala takovou tragédii bylo mi 5 let. Ségru jsem při té nehodě utišila, že se to může stát každému já na tý pouti málem taky skončila komplet pokakaná. Tu plínku jsme vyhodily a mámě nic neřekly. Je to takový naše malý tajemství. Právě proto bych si teď chtěla ty role vyměnit a mít pro změnu nehodu před ségrou. Hrozně mě ta představa vzrušuje.

Zadek4 (Ne, 3. 10. 2021 - 14:10)

Ahoj, tak určitě je od tebe hezké, že v tom ségru nechceš nechat. Mám takový nápad se zkusit před ní pokakat do její plínky :D co k tomu pak řekneš je na tobě.

Reklama

Přidat komentář