Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Wendy (Út, 26. 10. 2021 - 15:10)

Já se nikam nepoděla, ale nemám čím přispívat. Navíc jsem byla trochu rozhozená když prasklo, že Bára je ve skutečnosti kluk, tak jsem si říkala jestli má smysl sem vůbec psát. Nic se nezměnilo plenky jsem si pořád neobjednala. Jsem holt srab a bojím se co by řekla máma nebo ségra kdyby mi na ty plenky přišly. Včera jsem měla kroužek místo školy jako každé pondělí tak jsem se těšila, že se před tím pokakám, protože týden před tím měla máma odpolední. Teď měla být na ranní. Schválně jsem přes víkend nešla a chtěla jsem to tentokrát pustit do kalhotek. Ráno když jsem vstala tak už se mi dost chtělo, ale k mému zklamání nešla máma do práce, protože jí bolel zub, tak jsem musela fofrem běžet na záchod a málem jsem to nestihla. Škoda příští týden má zase odpolední tak nejbližší příležitost za 14 dní. Začíná mi to docela chybět pořád myslím na to jak jsem minule chodila v té plné plence, sedala si do toho a tak. Asi risknu nějakou sehranou nehodu a holt mimo ségry o tom bude vědět i máma. Jednou to snad projde.

Honza (Pá, 29. 10. 2021 - 14:10)

Hele jestli ti mohu radit, tak to před mamkou raději nedělej. Uvědom si, že ona nejspíš není nadšená z faktu, že se tvoje ségra pochcává a ty jí do toho ještě přidáš posrání. A hlavně takhle doma pár kroků od záchodu. To nepůsobí moc věrohodně. Nutkání kadit by tě mělo probudit s dostatečnou rezervou, abys to stihla. Tvá ségra měla tenkrát průjem anebo fakt tak moc potřebovala? Pokud máš možnost to bezpečně provést někde venku a pak přijít ubrečená, že to na tebe přišlo, nebylo kam si odskočit a chtělo se ti tak moc, žes to nedala a proti své vůli se posrala do kalhot. To bude působit věrohodněji, protože to se fakt stává. Doma před ségrou bys to mohla udělat tak, že to udržíš do chvíle, kdy se ona usadí na záchodě. A pak tam jako můžeš přiletět, že tě to vzbudilo a že strašně nutně potřebuješ, že to máš na krajíčku a ať proboha dělá. Když pak uslyšíš spláchnutí tak povolit a nechat tomu volný průběh nebo i napomoci zatlačením. Pak už jen zahraješ divadélko jaká je to hrůza a co proboha budeš dělat. Bude zajímavé, zda ti taky bude chtít pomoci a vidět tě posratou. Psala jsi, že tě tahle představa vzrušuje. Budete mít to pokakané tajemství oboustranně. A třeba si o tom bude ségra potom chtít povídat.

Jana (St, 27. 10. 2021 - 08:10)

To je dobře že ses tady vrátila, já myslela, že už sem chodit nebudeš,to je škoda že jsi to ještě nestihla se pokakat před ségrou,ale jak říkáš zkus to normálně i před mamkou a uvidíš že ti to projde, jedenkrát když se ti to stane,tak ti hlavu nikdo neutrhne a třeba když se někdy pokusíš i v noci počůrat,tak třeba dojde i na ty plinky, aspoň v tom ségra nebude sama.chtěla jsem se tě ještě na něco zeptat,i když jsem se na to už jedenkrát ptala a neodpověděla,tak to zkusím ještě jednou.ptala jsem se jestli se ségra počůrává od malička,nebo od toho rozvodu a jak často se jí to stává?,pak jsem se ptala jestli si umí sama dát plenky,nebo ji v tom někdo pomáhá,mamka nebo ty?a ještě jsem se ptala,jaké má ségra plinky jestli jednorázové,nebo látkové,nebo jestli nosila látkové.ještě jsi psala že máš, těch historek více,tak sem s tím, díky

Pulec (Út, 26. 10. 2021 - 21:10)

Krásný a co pak jak se máš

Prdný (Ne, 24. 10. 2021 - 15:10)

Tak to včera dopadlo dobře. Ráno jsem nešel na záchod a dopoledne jsem se sešel na městě s tou kamarádkou se kterou jsem byl domluvený, řekla že také nebyla na záchodě, že už se ji chce, ale že se trochu stydí se pokakat. Tak jsem se pokálel první já a když jsem měl plné kalhoty tak se k tomu také odhodlala a pustila to, měla také džíny. Všiml jsem si že se i trochu počurala. Řekla že je to takové neobvyklé. Šli jsme se projít, asi půl hodiny jsme chodili v ulicích kde nechodí moc lidí a potom jsme se rozešli. Než jsme se rozešli ještě jsem se počural, ona pak šla domů a já jsem ještě chvíli chodil venku pokálený a počuraný. Dnes jsem ji zavolal jak je po včerejšku a jak na to vzpomíná, řekla že stálo za to to zkusit, že toho nelituje, ale že potom ta práce s umýváním a praním byla hrozná a proto už to nebude chtít zopakovat, že jednou to bylo akorát. Ale řekla že ji nebude vadit se občas sejít a nebude ji vadit když budu mít plné kalhoty nebo když se v její přítomnosti pokakám. Když mně tohle všechno řekla byl jsem trochu zklamaný že už nebude chtít příště, ale na druhou stranu jsem rád že ji nevadilo to alespoň jednou zkusit a že ji nevadí když se pokálím já.

Alois (So, 23. 10. 2021 - 20:10)

Já, zde čtu různě smyšlené příběhy, ale já bych si ji raději také příběh vymyslel, ale ono mi to potkalo v néjméně vhodnou dobu. Když jsem byl první den v zaměstnání, tak mi šéf provedl celým provozem a zavedl do mé kanceláře, kde jsem si měl udělat pořádek dle mého uvážení a odjel s tím, že až se vrátí, že budeme pokračovat v seznamování s provozem. To nejdůležitější, kde je záchod, jsem se nezeptal. To, že se mi chce na velkou dopoledne se nestane celý rok, ale tento den ano. Záchod jsem sice našel, ale byl zamčený a než jsem našel další bylo pozdě, byl jsem posranej. Co těď. Našel jsem sprchy, kde jsem se osprchoval v té sprše vymáchal ty špinavé trenky a kalhoty a mokré kalhoty vzal na sebe. Když přijel šéf a uviděl mi, tak co se stalo. Pak mi poslal domů se převléci a pokračovali jsme.

Scatter (So, 23. 10. 2021 - 01:10)

Jsem chlap ale posrávání mi a u kluků nic neříká, spíš se mi to hnusí, ale u holek bez toho nemohu být, posrané holky jsou můj život a nikdy jinak...nechápu kde ty kámošky berete, desítky let usilovného hledání a všechny bych napočítal na prstech rukou :( a většinou jen net, to je prostě nejvíc, dokud nebudu mít posranou slečnu nikdy nebudu absolutně šťastný.

Honza (Pá, 29. 10. 2021 - 14:10)

Jaký kde je pořád bereme? Kolik si myslíš, že jsem měl holek, co se pokakávaly? Tu jednu jedinou. A potkala nebo spíš byla nakontaktována ona mne než já na ní. Někdy k tomu třeba něco napíšu, až budu mít čas. A nedělám si iluze, že by se ještě někdy mohlo zadařit. Ona byla přítelkyně dost aktivní na různých fórech. A to i těch uzavřených, kde se musela s někým setkat, aby ověřil, že je fakt holka. Moc optimismu jsem z toho nenabral. Ne že by se nevyskytovaly. Naopak, jeden až zírá, co se najde ženských, které si rády zamatlají pěkně zadeček ve svých hovnech. A navíc rozhodně ne nějaká spodina společnosti. Mnohdy naopak. Dělají to ženské, do kterých by to nikdo neřekl. Jenže buďto o samotě a nebo je to v rovině ženská s ženskou. To se pak klidně navzájem přebalují, umývají, užívají si to, ale s chlapem by do toho nešly ani bohovy. Máme holt smolíka. Proto jsem to zkusil sám a nelituji. Den poté, co jsem sem dal ten příspěvek se podle očekávání zadařilo. A přímo ukázkově. Měl jsem to až na břicho. Naprosto boží.

Scatter (Pá, 29. 10. 2021 - 17:10)

Máš pravdu, znám velmi známou celebritu která si to užívá už roky si píšeme, pochopitelně nebudu zveřejňovat identitu, před pár dny se mi po letech ozvala stará, takže se dočkám konečně pořádných Scat hrátek, už jsem ani nedoufal a teď si zase můžu žít svůj sen, toto trvalo 5 let bez kakání, už mě to moc štvalo, teď se umrdám k smrti naopak.

Prdný (Čt, 21. 10. 2021 - 09:10)

Včera jsem se potkal s kamarádkou o které už jsem tady před časem psal, tehdy jsme byli v obchoďáku a zatímco ona šla na záchod, já jsem se zatím před záchodama pokálel. Když to viděla tak byla hodně překvapená a už se se mnou moc nebavila a šla domů. Včera jsme se opět potkali a byla vpohodě, řekla že chápe moji zálibu v pokakávání, že to není nic špatného. Zeptal jsem se ji jestli to také nechce zkusit, myslel jsem si že odmítne a dál se o tom nebude chtít bavit, ale překvapilo mně že souhlasila. V tu chvíli se ji ale nechtělo, tak jsme se domluvili že se sejdeme na městě v sobotu dopoledne a společně se pokálíme do kalhot, řekla že si vezme na sebe džíny. To je poprvé kdy jsem se s někým domluvil že se společně pokálíme. Docela se na to těším, doufám že to vyjde.

Kikina (Čt, 21. 10. 2021 - 11:10)

Tak držím palce! Ty jsi tady taková jediná stálice a jsi aspoň upřímný a nemáš potřebu si tu vymýšlet a psát za někoho jiného. Pokakat se s někým společně je takové specifické a o dost víc vzrušující než když to člověk dělá sám. Pak určitě napiš jak to dopadlo. Já mám taky občas v hlavě tu bláznivou myšlenku přemluvit svého přítele aby se někdy zkusil pokakat spolu se mnou ale to asi neklapne on mi to sice toleruje už jsem před ním byla pokakaná a ne jen jednou ale jemu to nic neříká. I tak je super že mám kluka kterému nevadí že se pokakávám a bere mě takovou jaká jsem. Jinak abych napsala i něco k tématu tak před chvílí jsem si příjemně ulevila do kalhotek ležím teď v postýlce a ta hromada pod zadečkem mě pěkně hřeje a vzrušuje. Jinak projela jsem trochu diskuzi a šlo to tady trochu do kopru. Kluci tu píšou za holky a jiní kluci si nad tím leští bambusy :0) vtipné.

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 07:10)

tak piš dál něco ze svého ať si můžu leštit ten bambus :)

Honza (Pá, 22. 10. 2021 - 17:10)

chvíli jsem váhal, ale tady mi to nedá nedat svou trošku do mlýna. S tím, jak si tu kluci hrají na holky ses Kiki trefila do černého. Z některých příspěvků to doslova čiší. Přitom moc nechápu důvod. Podobně jako Prdný nevidím důvod tajit, že jsem chlap, ještě nějaký čásek před třicítkou a mám už dva nebo tři roky zálibu v posrávání. Akorát ne takhle natvrdo do kalhot na veřejnosti jako on. To bych nedal. Já si to chci užívat a ne mít ostudu. Jak už jsem řekl, moc nechápu důvod, protože tu holku stejně nezahrají přesvědčivě a je z toho akorát trapárna, která žene diskusi do kytek.
Měl jsem svého času přítelkyni, která měla stejnou zálibu jako Ty. Taky potřebovala kluka, se kterým by mohla mít normální vztah, ale aby taky toleroval, že se občas potřebovala pořádně pokadit, povětšinou do plenek, pěkně si v tom užít a vypustit přetlak, jak říkávala. To jsem rád splňoval. Nějaký čas předtím jsem byl přítomen reálné nehodě, kdy holčina nedala frontu před záchody a pustila dost brutální nálož do kalhot. Naplno řečeno, krásně se posrala. A já si tenkrát uvědomil, že mě to velice ale fakt velice silně vzrušilo, nevím proč, ale vzrušilo. Ani to jak smrděla nevadilo. Nikdy jsem se přitom o tyhle věci ani myšlenkou nezavadil. Asi to někde ve mě dřímalo.
S přítelkyní se mi dokonce podařilo postupem času docílit toho, že jsem to mohl být já, kdo jí potom mohl opečovávat. To byly časy. Ale kde že před předloňské sněhy jsou. Bavili jsme se i o tomto, protože s tím taky měla z internetu zkušenosti. Říkala, že to skoro nikdy není přesvědčivé. Buďto jsou to jsem plytké kecy okoukané z diskusí anebo naopak fantazie ujeté od reality. Logicky, pocit, když se hovna mažou po prdeli může mít dejme tomu plus/mínus podobný kluk i holka. Ale kluk nikde nebude schopen popsat co cítí holka, když se jí hovna mažou přes kundu a holka zase nevystihne, co cítíme my chlapi, když se nám to matlá na koule a ptáka.
S tvým přítelem neházej flintu do žita a jemně na tom pracuj. Nemusí být, že mu to nic neříká, ale že to zatím jen nezažil. Spousta chlapů se k tomu dostala tak, že se jim povedlo mít malér a překvapeně zjistili, že se jim to posrání vlastně líbí a vzrušuje je to. Já to taky dřív nedělal. Pokakávala se přítelkyně a já si užíval, že jí potom mohu dávat do cajku. Jenže pak už přítelkyně nebyla a mě to začalo víc a víc chybět. A tak jsem najednou začal mít myšlenky, že bych sám ozkusil, jaký je to pro dospělého pocit být posraný. Nakonec jsem to zkusil a povedlo se dokonale. Zesral jsem se naprosto ukázkově, ale bylo to úplně boží. Ten pocit úlevy a uvolnění. Nádhera. A to vzrušení v tom. Tak nádherný a mohutný výstřik semene jsem snad nikdy nezažil. Brzy na to jsem si uvědomil, že mě nejvíc vzrušují vzpomínky právě na to, jak jsem se posral. Zkusil jsem to zase a tím jsem do toho spadl. Už jsem nedokázal přestat. A taky jsem si při umývání a přebalování přítelkyně říkal, že mne samotného to neláká, být takhle zamatlaný od vlastních hoven. A jak si to teď užívám. A zase budu. Už jsem skoro tři dny nebyl a je skoro jasné, že zítra po ránu už to neudržím. To zas bude nadílka.

Bára (Út, 12. 10. 2021 - 14:10)

Takže už jste mě prokoukli všechno jsem si vymýšlel jinak jsem kluk 15 let ale pokakávání mám taky rád ale jen v soukromí to co jsem psal o Báře byl takový můj život který bych si chtěl zkusit třeba na měsíc se prostě jen tak venku pokakávat a nikomu by to nevadilo.

Prdný (Po, 11. 10. 2021 - 22:10)

Před několika dny jsem se zastavil u stánku s burčákem, koupil jsem si litrovou lahev a venku u stolku jsem ho popíjel. Když jsem ho vypil, začalo se mně chtít čurat, tak jsem odešel s tím že si někde odskočím. Přišlo to ale rychle že už se mně chtělo hodně, tak jsem se počural. Brzy poté se mně začalo chtít na velkou, tak když už jsem byl počuraný tak už jsem to neřešil a vykálel jsem se do kalhot. Domů jsem šel počuraný a pokálený.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 19:10)

Je jasné, že další příspěvek bude o tom, že se to v té škole stalo. Otázkou je, kdy se objeví. Tipuji do týdne.

Pavkol (Po, 11. 10. 2021 - 17:10)

přesně tak jestli jsem to na ostatních čůracích prdících a a kakacích vláknech neprokoukl tady je to naprosto průhledné dfadfasi máš jedničku s hvězdičkou

Anonym (Ne, 10. 10. 2021 - 22:10)

Sorry, ale to už je fakt trapný.

Bára (Ne, 10. 10. 2021 - 20:10)

Jen jsem vám sem chtěla napsat proč už tady nepíšu, je to proto že z mého snu se stala noční můra. Už to tady nepíšu protože se mi to stává každý den třeba včera jsem seděla na gauči a vůbec jsem nepotřebovala a najednou prostě plná plenka a to se mi stává skoro každý den. Zítra mě bere máma na detailní vyšetření do Prahy tak snad na něco přijdou protože je to čím dál tím horší a nechci aby se mi to stalo ve škole.

dfadfas (Po, 11. 10. 2021 - 16:10)

Tomu má někdo věřit? To už jsi přehnal, honiči...

Reklama

Přidat komentář