Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kamča (Čt, 2. 12. 2021 - 12:12)

U alkoholu je ale ten problém, že tělo ho pak odbourává, spánek není kvalitní a hlavně pak přicházíš o možnost naplno všemi smysly tu ostudu prožít. Čili z tohoto pohledu je lepší tvůj lék :D Podle mě jsi tedy naopak ta největší frajerka, když to dokážeš bez alkoholu a užívat si tu ostudu plnými doušky. Navíc po alkoholu už to někdo může brát, jako že je to tvoje chyba, neměl jsi tolik pít. Zatímco o léku nikdo neví a když řekneš, že ses počůrávala jako dítě a občas se ti to stane i teď, tak tě nejspíš nikdo neodsoudí. U mě jsi prostě fantastická, tím jak se nebojíš si svá přání plnit v podobě reálných nehod. U mě pořád převažuje strach z ostudy, jak na ní bude reagovat okolí. Mužům se tohle přece "nestává".

Maťa (Čt, 2. 12. 2021 - 14:12)

Stopercentne súhlasím s tým čo píšeš, lebo je to tak. Alkohol síce je spoľahlivejší, ale znehodnocuje zážitok. Presne preto, lebo je to nehoda z vlastnej blbosti a to sa mi na tom nepáči, okrem toho aj otupuje zmysly a to je tiež nič-moc. I keď na tej opekačke som si to parádne užila, no už sa do toho nehrniem a aj napriek tomu, že by som to rada ešte raz zažila s kamoškami, z toho stále vycúvam. Veľmi intenzívne a veľmi rada si užívam takúto hanbu a už strácam zábrany ísť do akejkoľvek uveriteľnej nehody, no ono to nie je tým, že mám mega veľkú guráž a ani frajerka nie som, ono to je hlavne tým, že doposiaľ som mala šťastie na ľudí a to ma posmelilo. Naozaj som ešte nezažila negatívnu reakciu, no mnohokrát som zažila až neuveriteľne chápavý, milý prístup a srdečnú, takmer bezhraničnú snahu pomôcť. Uvedomujem si, že nám babám je asi viac tolerované, odpustené, ale verím, že pred priateľmi, by si si to mohol užiť aj ty. Veď priateľov si vyberáš, preto iste nemáš za priateľov blbcov.

Lorki (St, 1. 12. 2021 - 00:12)

No tak já jsem se přátelé posrala právě dneska a je to teda děsnej zážitek. Pracuju v open office a je nás tam 16, teď tedy díky Covidu míň, jsmě na dvě party. Měli jsme dneska poradu, měla bejt hodinová a nakonec to bylo skoro tříhodinový, šéfka ale nesnáší, když někdo v průběhu porady odchází i fakt jen na tři minuty na záchod. Už jsem byla celá zelená, křeče v břiše a zvedla se, že už fakt ale musim, tak po mně hodila pohled, že kam jako jdu, pět minut a končíme, to snad vydržíš, ne? Sedla jsem si zpátky, ale do minutky mě to chytilo znova, nestačila jsem se ani zvednout... měla jsem na sobě silonky, šaty a lodičky, plný kalhotky, teklo to ven, všecko komplet zesraný, i kancelářská židle, všichni začali ječet, šéfka taky a já brečet a jak jsem byla fakt ve stresu, ještě jsem se poblila, nepřála bych tohleto nikomu. Židli i koberec vyčistí, prej mi to dají k úhradě, já byla hotová, šla jsem domů a jak z toho mám ještě teď nervy, tak chodím na záchod furt a nevim, jestli budu schopná jít do práce.

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 10:12)

Nebudeš a přijdeš o místo před Vánocemi.

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 06:11)

6 krát

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 19:11)

Supr

Pulec (Po, 29. 11. 2021 - 13:11)

Krásný a co pak jak se máš a uprdla

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 13:11)

Aha dobře i tak děkuju.

Natka (Ne, 28. 11. 2021 - 23:11)

Tak jsem se jí zeptala kde mají záchody a ona řekla že je nemají a že chodí vedle do obchodu ale že teď má zavřeno a paní se vrátí tak za 5 minut tak ať tu zatím počkám s ní. Tak jsme si chvilku povídali jenže pak přišla křeč a velký tlak do břicha, paní si toho určitě všimla a hned mi začla říkat že to zvládnu. Tak jsem to ještě udržela ale jak jsem si tak povídala s tou paní tak jsem si řekla že to před ní prostě musím pustit takže když přišla druhá křeč tak jsem se chytla za břicho a nechala tomu volný průběh, slečna hned věděla co se stalo a začla mě utěšovat já si jen sáhla na zadek a skontrolovala situaci tam vzadu a to byla katastrofa měla jsem úplně plně kalhotky a teklo mi to po stehnech měla jsem modré rifle takže to bylo hodně vidět. Ale paní hned byla ochotná pomoci a nabídla mi ať jedu k ní domů tak jsem řekla že to nepůjde, že nemám co pod zadek do auta a taky bych ji to všude zašpinila ale ona byla neoblomná tak jsem nakonec řekla že tedy ano, ona mě vzala k sobě do auta dala po de mě nějaký igelit co měla v obchodě a jeli jsme k ní domů, hrozně jsem se styděla a zároveň si to užívala když jsme přijeli k ní domů, byl to takový pěkný útulný domek, tak mi dala tašku a poslala mě do sprchy ať se tam dám do pořádku a to oblečení vyhodím že mi dá svoje protože máme podobnou velikost. Tak jsem se tedy dala do pořádku ona mě přinesla to oblečení a ručník a vůbec mi nevadilo stát proti ní nahá vlastně jsem si to užívala ona mě ještě pozvala na kafe, takže jsem samozřejmě neodmítla popovídali jsme si a říkala ať se kdykoliv stavím. Takže jsem si užila nehodu a ještě mám novou kamarádku. Máťa měla pravdu má to něco do sebe. A jinak ve dvou zprávách je to proto že jsem omylem při psaní zmáčkla odeslat.

Natka (Ne, 28. 11. 2021 - 23:11)

Tak já trochu po vzoru máti jsem zkusila udělat nehodu a řeknu vám že číst si to je něco ale udělat to je opravdu úplně úžasný pocit. No nic abych začala, dva dny jsem nebyla na záchodě občas se mi to stává že prostě pár dní nepotřebuji, takže jsem už byla docela přeplněná no šla jsem si kupovat oblečení do jednoho obchodu a začla jsem docela potřebovat, byla tam taková simpaticka slečna

Elen (Po, 29. 11. 2021 - 16:11)

No tak to je krása to bych chtěla taky zažít ale nikdy se k tomu neodhodlám ale co se týče tebe tak jsis t kaši hodně užila.

Filda filomon (Ne, 28. 11. 2021 - 16:11)

Kdyby nějaká chtěla mohu poskytnout prostory, v mém bytě mohou ženy čůrat a kakat naprosto kdekoli.

Scatter (Ne, 28. 11. 2021 - 13:11)

Tak to je teda něco Maťo, jste obě moc šikovné dívky, nemohu se dočkat od vás nových příhod plných čůrání a kakání, je to nádhera.

Lassy (Ne, 28. 11. 2021 - 13:11)

Scaťáku, jak bylo s Míšou ve středu? Hovínka hustý?

Pavkol (Pá, 26. 11. 2021 - 14:11)

To je teda žrááááááádlo

pepa (St, 29. 12. 2021 - 23:12)

Tak dnes ráno jsem to nestih, než jsem došel na záchod, tak mi to teklo z nohavice. Celý jsem se musel osprhovat i s tím pyžamem. Doufám, že už to bude dobré.

Maťa (Pá, 26. 11. 2021 - 12:11)

Ak to náhodou niekoho zaujíma, tak nemýlila som sa, kamoška ma spoznala. Prečítala si môj príspevok a nevedela sa dočkať, kedy sa porozprávame, tak prišla na dva dni i keď to nemala v pláne. Bola som rada, že prišla, prekecali sme celý deň a noc a tešili sme sa na víkend, lebo zajtra sa má vrátiť, ale keďže je lockdown, tak to asi nepôjde. Dozvedela som sa, vďaka ktorým príspevkom nadobudla istotu, že som to ja a hlavne už viem, čo na tom miluje, čo ju vzrušuje. Sme veľmi podobne trafené, i keď ona si to užíva, ako väčšina z vás, aj keď to urobí osamote a ju vzrušujú aj nehody iných. No ten pravý pôžitok tiež má vtedy, keď to urobí pred niekým. Začala s tým v jedenástich rokoch v letnom tábore. Jej kamoška, spolubývajúca sa v noci pocikala a ju to tak vzalo, že to túžila zažiť. Skúsila to a už s tým nedokázala prestať. Celé tie roky sa hlavne pocikávala. Doma sa začala v noci pomočovať viac-menej pravidelne. Nerobila to často, raz, maximálne dvakrát mesačne, niekedy aj viac ako mesiac nič, no napriek tomu s ňou išli rodičia k lekárovi. Absolvovala vyšetrenia, všetko bolo samozrejme v poriadku a lekárka sa rozhodla, že liekmi to liečiť nebude, keďže sa jej to stáva zriedka. Odporúčala len dodržiavať enuretický režim. Nepreháňala to, udržiavala to v takom rámci, aby sa tým lekári nezaoberali, a aby to rodičia veľmi neriešili, aby z toho neboli priveľmi smutní, že ich dcéra sa takto trápi. Má skvelých rodičov, takže jej to nevyčítali a nijak to nehrotili. Dodnes to berú tak, že proste sa jej to sem-tam prihodí. Pocity po nehode však chcela prežívať stále častejšie, a tak to robila kdekade. Potom ako bola svedkom mojej nehody, túžila sa aj pokakať. Ju vraj veľmi vzrušilo aj to, že ma videla pokakanú. Odvtedy sa niekoľkokrát pokakala osamote, raz pred rodičmi a už dvakrát predo mnou. Respektíve raz, lebo raz som videla len nohavičky a nohavice, svedkom priebehu nehody som nebola. Vyrozprávali sme si množstvo zážitkov a čo sa týka pocikávania, zažila toho oveľa viac ako ja, no v pokakávaní na mňa nemá. :-) Má prichystaných milión scenárov. Keď som si ich vypočula, zistila som, že moja fantázia je mizerná. Niektoré si asi požičiam. Priamo a úprimne mi povedala, že veľmi rada by sa pocikala cez víkend u nás na chate. Že chce to zažiť pred mojou mamou a sestrou. Rozmýšľa, že sa pociká do postele, ale má zábrany, lebo sa cíti hlúpo, že nám zničí matrac, preto chce moje zvolenie. Zároveň mi povedala, že by bola rada, keby som sa pocikala do postele aj ja u nich. :-) Alebo sa pociká do nohavíc, no v tom prípade zas chce, aby som sa najprv mamy opýtala, či náhodou nemá niečo na močový mechúr, aby si mama so sestrou mysleli, že ju začalo páliť pri močení a potom o pár hodín, by sa niekde pocikala. Najradšej by to urobila na prechádzke, alebo cestou z obchodu, alebo niekde mimo chaty, niekde, kde budeme bez auta. Vraj mám porozmýšľať a potom jej poradiť, do čoho má ísť. Asi jej poradím, nech sa rozhodne sama. :-) Ja by som do takej dennej nehody nešla, lebo všade okolo má prírodu, takže sa môže vycikať kdekoľvek a nemyslím si, že zato, že ju páli pri močení, sa musí pocikať až po členky. Keby išla do toho s tým, že jej stačí sa trochu pripocikať, aby mala len fľak v rozkroku, to by bolo v pohode. Úplne sa však pocikať, keď ma neobmedzené možnosti si odskočiť, to asi bude divné, no nechám to na ňu. Okrem toho, už je zima na takúto nehodu na prechádzke. V tejto zime je určite lepšie sa pokakať. Možno bude mať dosť času na rozmyslenie, keďže je tu lockdown a zrejme nám urobí škrt cez rozpočet. Som zvedavá či zajtra príde.

Kamča (So, 27. 11. 2021 - 00:11)

Díky, že jsi napsala, jak to dopadlo a hlavně, že jste si padly do noty a můžete se podporovat. U mě funguje chladné počasí jako skvělý močopudný spouštěč. Ale souhlasím, že kompletně se počůrat v přírodě je těžko uvěřitelné. Nějak to bude muset kamarádka vymyslet. A moc se mi líbí nápad se vzájemným počůráním se do postele :D I se hezky doplňujete a můžete se inspirovat, když se lišíte v počtech obou nehod. A děkuji za hezké popsání její historie, jak se k tomu dostala. Máš na tom taky zásluhu, to je fajn. A oceňuji u ní, že se dokázala ovládnout a počůrávat se jen 2x měsíčně. To muselo být asi hodně těžké to vydržet, aby to nedělala častěji.

Maťa (So, 27. 11. 2021 - 16:11)

Tá ponuka, že sa mám pocikať aj ja u nich sa mi tiež páči, no súčasne neviem ako sa k tomu postaviť, lebo mám z toho nejaké divné pocity. Celkom rada by som do toho išla, no zároveň si to neviem predstaviť a príde mi to celé divné. Keby mi pred časom niekto povedal, že pri takej ponuke budem váhať, mu neuverím, lebo myslela som si, že som dosť veľká frajerka na akúkoľvek nehodu, no zisťujem, že to nie je pravda, nie som až taká frajerka. Neviem či vôbec dokážem, si u nich dať liečik a naliať sa tekutinami, a ak to urobím, bojím sa, že budem si ľahať do postele a nadávať si, čo som to urobila. Neviem kvôli čomu mám tento pocit, lebo jej rodičov poznám, dokonca si s nimi tykám a sú ku mne veľmi priateľskí, preto netuším, prečo mám takýto blok. U tej mnohokrát spomínanej Poľky, som to urobila v pohode, nemala som s tým výraznejší problém, aj keď vtedy som ešte nevedela, že sa dodnes v noci pomočuje. Ono je to asi iné, keď to človek urobí u kamošky a keď to urobí u kamoškiných rodičov. Pritom u nich, by mi to nemuselo robiť takýto problém, keď viem, že k nehodám svojej dcéry pristupujú rozumne a láskavo. Neviem ako opísať tie pocity, ktoré v súvislosti s tým mám, lebo prebieha vo mne pocitový boj. Chcem - nechcem, urobím - neurobím, proste zmätok. Ona to má u nás ľahšie, lebo moju mamu vníma skôr ako staršiu kamošku a nie ako mamu kamošiek. Okrem toho, tiež si uvedomuje, že mama so sestrou k mojím nehodám pristupujú veľmi milo a chápavo. Pritom predpokladám, že tiež jej to nie je celkom jedno, keď čaká na moje odobrenie, či má do toho ísť.

Kamča (St, 1. 12. 2021 - 12:12)

To jsi mě překvapila, že najednou váháš :) Napadá mě, jestli tam není třeba blok proto, že ta kamarádka to o tobě ví, jak to s tebou doopravdy je a udělat to před ní už není pro tebe ta pravá ostuda. Každopádně jsem zvědav, jak to vyřešíš a jestli do toho půjdeš. Mně ta ostuda, ať už moje či někoho jiného, taky vzrušuje. Měl bych ale problém s tím, kdyby někdo v mém okolí věděl, že to dělám schválně. Daleko raději bych, pokud by k tomu došlo, aby to okolí bralo jako nehodu. Což není takový problém. Stačí mi dát si o malinko víc alkoholu, před spaním se dostatečně napít vody a nehoda je zaručena i bez léku.

Reklama

Přidat komentář