Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Pavkol (Út, 16. 11. 2021 - 05:11)

rád bych zažil malou i velkou potřebu třeba v rytmu techno nebo kvapíku

Elen (Po, 15. 11. 2021 - 21:11)

Takže já jsem taky napíšu už dlouho jsem chtěla vyzkoušet nějaké to pokakaní a jedna dobrá kamarádka mi poradila sehranou nehodu na lyžích. A protože jsme teď na ledovci tak jsem to zkusila a řeknu vám že z toho mám takové smíšené pocity. Ale abych začla včera ani dneska jsem nešla na záchod takže toho ve mě bylo dost. Ráno jsme v pohodě lyžovali pak jsme šli na oběd a po obědě jsme si řekli že ještě půjdeme lyžovat tak na hodinku no a to už začlo být horší jeli jsme lanovkou na horu a to už jsem opravdu začla potřebovat a začla jsem se kroutit a máma s tátou si toho všimli a řekli ať si nahoře skočím do lesa, v tu chvíli už ani mě nepřišlo jako dobrý nápad se pokakat a už jsem jen počítala vteřiny kdy dojedeme na horu jenže když už jsme byly před výstupem tak jsem to nevydržela a šlo to že mě ven byl to takový skoro průjem a ještě jsem se do toho počůrala nešlo to zastavit takže to kalhotky vůbec nepodrželi a měla jsem to úplně všude v termu. Máma s tátou mě sprdli že jsem jako mimino že si neumím říct dřív. No a potom přišlo to nejhorší že jsme se museli dostat k našemu ubytování takže jsme sjeli jednu sjezdovky pak jsme museli na vleku na horu což bylo hrozné když jsem semrděla a musela jsem stát ve frontě a pak ještě si nechat dát tu pomu pod zadek no hrůza, a ještě k tomu poslouchat ty poznámky. No pak už jsme jen sjeli dolů k našemu apartmánu a já začala zase potřebovat na záchod asi to co ve mě zbylo máma řekla že teď už je to jedno a ať to pustím že v tomhle stavu na záchod stejně nemůžu a to mě přiznám se docela vzrušilo pak jsem se tedy musela umít a máma a táta mi řekli že mi s tím pomáhat nebudou že nejsem mimino. Ale nakonec když o tom tak přemýšlím jsem vlastně ráda že jsem to udělala protože ty lidi stejně už asi nepotkám a navíc jsem konečně rodičům ukázala že nejsem ta dokonalá holka za kterou mě mají. A navíc ten pocit toho že jsem jako malé dítě mi přišel vzrušující a ráda bych to zkusila znova jenže před rodiči nemůžu oni by mě pak hnali po doktorech a nutili by mě nosit plenky, já bych se sice ráda zkusila pokakat do plenky ale mít ji pořád to nevím. I když ve snu jsem si představovala že žiju ten život to co tu psala Bára ale na to bych asi neměla odvahu a nakonec se ukázalo že i Bára byla nějaký podvod.

Návštěvník (Po, 15. 11. 2021 - 23:11)

Ty asi chodíš ještě na základku viď?

Elen (Út, 16. 11. 2021 - 00:11)

Proč?

Návštěvník (Po, 15. 11. 2021 - 23:11)

Já osobně bych v tom pokračoval před rodiči a uviděl co se stane třeba ti začne nový super Život

Pavkol (Ne, 14. 11. 2021 - 15:11)

myslím že po výkonu českých hokejistů na Karjale to čeká každého zarytého fanouška

Návštěvník (Po, 15. 11. 2021 - 17:11)

Hah

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 06:11)

jo a pak se podepíšu i pod politickou debatu a budu popotahovanej za to co jsem si dovolil říct občas je lepší nechat identitu skrytou

Pavkol (Pá, 5. 11. 2021 - 05:11)

já taky jsem včera potkal náhodou ve Stromovce dívku a ta měla obě potřeby a jelikož neřešila nic měl jsem po létech fantastický pohled jak jí z mindy proudí zlatý déšť a ze zadu vychází dlouhé nadělení

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 11:11)

aha rozumím kakáš do plenky protože si to užíváš takže záchod si naposledy použila buhví kdy dávno. kdyby v tom zůstaly pevné šišky abych ti mohl spočítat kolik si toho vykakala tak by mi to asi taky bylo jedno kam kakáš ake když se to rozmaže v jednolitý celek a ta šiška není znát tak bych z toho asi takovej požitek měl to že bych chtěl holku vidět čůrat nebo kakat stále platí akorát že po tom mém úterním počůrání jsem trochu zkrotl protože to nebyla žádná lahoda jet v tom v trase smíchov -dvorce - budějovická - a pak metrem a ještě jedním autobusem

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 09:11)

kiki krásěn si to napsala napiš mi prosím některý ze svých posledních záchodových kakacích úspěchů nebo zážitků

Kikina (Čt, 4. 11. 2021 - 09:11)

Pavle to zase jenom někdo zkopíroval můj starý příspěvek ale to je jedno. Někdy bych mohla zase přispět na ty naše stránky a něco tam k tomu napsat. I když po pravdě to schvalování mě dost štve.

Pavel (Čt, 4. 11. 2021 - 10:11)

proto se tě ptám na tu otázku abys mě potěšila aspoň tady já jsem taky naštvaný a zklamaný kvůli tomu schvaálvání takže mi nezbyde než vyzvídat touto textovou formou i když je mi jasný žče kromě tebe a ivy o tom žádná chtít psát nebude takže prosím odpověz ještě jednou kakáš vždycky tak jak si zvyklá nebo si někdy v poslední době kakala i do záchodu a pokud ano zkus si prosím vzpomenout jak to proíhalo a napiš mi o tom. Naléhat a lpět na tom nebudu ale jak se zdá si má poslední naděje v tomhle smyslu.

Veronika (St, 3. 11. 2021 - 21:11)

Asi se na to vykašlu protože přece jenom ta ostuda by byla asi moc, jinak děkuju za vaše rady.

Pavkol (Čt, 4. 11. 2021 - 08:11)

Máš recht veru lepší je se vykakat normálně do záchodu

Pavkol (St, 3. 11. 2021 - 20:11)

v tomhle musím s návštěvníkem souhlasit apropo víte díky čemu jsem se na čas zbavil svých úchylných představ a tužeb? když po mě V PN bohnice chtěli vzorek stolice takže jsem sám musel s pinzetou do záchodu a dát ho do zkumavky brrr na to když si vzpomenu tak se mi z těch čistících věcí líbí jen čůrání a po včerejší inkontinenci už ani to ne proto jsem nevím jestli tady nebo na jiném vlákně psal že už zbývá jen šmírování ženy ve sprše a to už se mi vlastně splnilo v roce 1995 18 srpna procházel jsem kolem plenty a zrcadla za plentou byla vana a tam se sprchovala zdravotní sestra tzv. Mrákotínského pobytu a já tudíž viděl její záda a prdýlku protože byla otočená zády nemohla mě vidět a já mohl v tichosti odejít ale já blbec řekl:"Ahoj"

Pavkol (St, 3. 11. 2021 - 19:11)

u tohohle nechápu jak se to může někomu líbit (myslím přímo tomu komu se to stane já se včera počůral na smíchovském nádraží ale byla to taková niagara že to nešlo zastavit a cítil jsem se dost trapně

Wendy (St, 3. 11. 2021 - 13:11)

Tak já napíšu už o tom pondělku. Včera jsem neměla čas ale dneska nemám školu, protože jsem byla na očkování proti covidu, ale z toho jsem se nepokakala :) V pondělí to proběhlo vesměs podle plánu. Vzala jsem si na sebe tmavé džíny abych venku nebyla tak nápadná, ale pod ně bílý kalhotky aby to na nich vyniklo až to prosákne. Ráno se mi ještě nechtělo, ale dala jsem si pořádný oběd a ten to nastartoval. Na kroužku jsem už ke konci cítila že se mi začíná chtít. Skončili jsme o hodinu dřív než obvykle takže bylo ještě světlo tak jsem se chvíli ještě toulala ulicemi. To už to přicházelo. Dostala jsem se na jedno místo odkud to mám domů asi půl hodiny už se stmívalo tak jsem se rozhodla, že to tam pustím. Trochu jsem zatlačila poměrně dost jsem si uprdla a už jsem cítila jak se to hrne do kalhotek. Super pocit jako vždycky. Větší pevný bobek a k němu trochu měkkého a mazlavého co jsem cítila že už to asi prosakuje přes kalhotky. No musela jsem dojít ještě domů. Nespěchala jsem, ale zároveň jsem se snažila jít aspoň tak aby to nevypadalo na první pohled že mám v kalhotách. No vlivem té chůze se to teda rozmazalo docela pěkně. Když jsem došla domů tak jsem se snažila sestře jakože vyhýbat a zmizet z jejího dosahu, ale asi mě smrad prozradil, protože se ségra hned zeptala jestli nejsem pokakaná. Tak jsem se ještě chvíli vykrucovala, ale nakonec jsem se přiznala že to na mě jako přišlo po cestě a nebylo si kam odskočit. Kdo ví jak je rušná ulice kde bydlíme tak tomu uvěří. Každopádně ségra se mnou šla do koupelny nevím jestli byla zvědavá já hrála divadlo jak se stydím a že ty kalhoty nikdy nevyperu a máma se o tom dozví. No a ségra se sama nabídla že mi ty kalhoty vypere mezi tím co se budu sprchovat tak jsem souhlasila. No viděla mě taky pokakanou jako já ji. Když jsem se před ní svlékala tak mi neuniklo že vzadu jsou ty kalhotky opravdu hodně plný a zřízený. Já dala dohromady sebe a ségra moje kalhoty nutno uznat že se je povedlo vrátit do původního stavu. Jenom kalhotky šly do igelitky a do kontejneru. Před mámou vše utajeno takže máme se sestrou oboustranný tajemství. No a ten pocit když jsem se před ní svlékala takový specifický. Jako stud tam byl přeci jenom nejsem malý děcko, ale zároveň to bylo takový příjemně vzrušující až jsem si večer při vzpomínce na to udělala dobře :) No a Veroniko pokud nejsi další kluk který se vydává za holku a myslíš to vážně tak já nejsem nijak zkušená. Začala jsem to dělat na konci léta nicméně jak to bylo v pondělí se ségrou takové intimní a příjemné že to bylo jen mezi námi a venku si toho snad nikdo nevšiml tak pokakat se ve škole před všemi spolužáky to bych asi nedala i když jestli už pak do té školy už nikdy nebudeš chodit tak je to asi jedno, ale sama nevím tak radši nebudu nic radit.

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 09:11)

krásně popsáno ten průběch včetně toho uprdnutí

Scatter (St, 3. 11. 2021 - 19:11)

Po přečtení tveho posledního příspěvku jsem si skoro naprosto téměř 100% jistý, že nehody tve sestry atd. nejsou náhoda, že spíš využila situace která se jí naskytla, aby mohla na něco svést svoji zálibu a nedat tak nic najevo a nerušeně si užívat defakto kdykoli a jak to říct ,,legálně´´. Věř tomu, že sem do tohoto tematu zainteresovaný spoustu let a pochybuji, že se mýlím, tvá sestra si to užívá a u tebe je to otázka, jestli tě to láká natolik, jestli to v sobě máš nebo ne. Každopádně dokonale včetně tebe všechny zmátla a nejspíš i doktory, tvá sestra je prostě regulérní čokoládová princezna a jistě ji tohle tvoje představení udělalo velkou radost a možná teď je ta správná šance pohovořit s ní na tohle tema, mohla by teď po tomhle být sdílnější, otevřenější, možná ti prozradit nějaké své tajemství a nebo se i přiznat k tomu, že to není žádná náhoda, ale že to dělá protože to MILUJE a věř že takových lidí není málo. Já jsem čokoládový princ, prát po holkách pokakané svršky by byly pro mě hezkým zpříjemněním všedního dne, ale představit si že peru pokakané věci třeba mího bráchu, bože muj to je hnus, něco nepředstavitelného, proto i z toho usuzuji a ještě když se sama nabídla, že je to prostě regulérní čokoprincezna a defakto si jí svou nehodou nahrála na smeč. Byli byste užasné čokoládové duo, věřím, že nebude trvat dlouho a pravda vyjde na povrch a při troše štěstíčka si to zamiluješ i ty a byly byste dokonalý segry, ooo bože muj ukaž mi dvě dokonaly sestry co se pocuravají a pokakavají, to by byla dokonalost naprostá.

Reklama

Přidat komentář