Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

s (St, 17. 11. 2021 - 06:11)

miluju počůrávání tak se tim netrapte často si do jednych kalhotech čurám třeba dva dny vkuse i přes noc v posteli docela jsem cítit přes celý byt ale manžel mě plně toleruje a vzrušuje ho to taky :)

Návštěvník (St, 17. 11. 2021 - 05:11)

Já jsem se počůrala naposledy dnes ráno...hihi. Nějak mi při orgasmu povolily držáky....prčáááá

Kiki (St, 17. 11. 2021 - 05:11)

Včera večer když sme se s kámoškou venku v 11 koukali na horrory Tak sme to nezdrzili a chcaly do těch džín

Natka (Út, 16. 11. 2021 - 20:11)

Tu hanbu na kterou jsem se odhodlávala doma před rodiči se mi stala ale v daleko větším měřítku. Byly jsme v té restauraci a já potřebovala na záchod ale chtěla jsem si ještě objednat tak jsem počkala objednala si a šla jsem na záchod jenže tam bylo obsazeno a já už se začala kroutit v tu chvíli tam přišla máma která šla taky na záchod a viděla co se mnou je, tak mě utěšovala že to vydržím tak jsem držela co to šlo ruku jsem měla přitisknutou na kačeně úplně plnou silou, pak se konečně jedna kabinka uvolnila a já tam rychle šla jenže ve spěchu jak už se to tak stává se mi zasekl zip a prostě to nešlo, to už mi trochu vyteklo a udělal si mi takový menší flíček na kalhotách, tak jsem zase vyšla z kabinky a požádala mámu o pomoc, ta zprvu byla úplně zmrzlá ale po chvilce nabral dech a začla s tím zápasit ale taky ji to vůbec nešlo. A já už tušila že to nedopadne dobře. Když máma konečně na těch kalhotech ten zip rozepnula už bylo pozdě protože na kalhotech už byl ten pověstný koláč a začlo mi to téct po stehnech až do bot. Takže jsem začala brečet ale máma říkala že jsem sice měla smůlu ale taky bych měla chodit dřív. Takže musela projít celou restaurací a cítila jsem se jako na té svatbě před čtyřmi lety, hrozná ostuda protože v 18 letech být počůraná to je hrůza. Máma mě cestou domů dala ještě přednášku o včasném chození na záchod. Pak mě vysadila doma a jela zpátky za tátou a teď když jsem se dala do pořádku a píšu to sem tak nelituju. S traumatem mi to sice nepomohlo a kontroly taky určitě nepřestanou. Ale zase jsem zjistila že mi to je docela příjemné. Takže uvidíme co bude dál.

Petr (Út, 16. 11. 2021 - 22:11)

OÚ tak to je docela drsná nehoda ale jestli ti to bylo příjemné tak pro tebe mám zprávu že už pro tebe bude těžké bez toho žít. A jinak z mámi si nic nedělej ona to asi nemyslí zle.

Natka (Út, 16. 11. 2021 - 23:11)

Taky si říkám že to je takové divné protože když jsem večer šla na záchod tak mi bylo úplně líto to pustit do záchodu. A tak jsem si představovala že čůrám do legín a to mě docela vzrušovalo.

zan (St, 17. 11. 2021 - 07:11)

dobré ráno natko? jaká byla noc a jak se ti spinkalo? jinak máš teď v plánu něco spáchat nebo si budeš dávat o to větší pozor. jinak tvoje příhody jsou pěkné a pěkně se čtou. zatím pa

Natka (St, 17. 11. 2021 - 08:11)

Tak určitě bych chtěla něco zkusit ale nevím jak na to bude reagovat máma. Ale asi budu muset protože se bez toho cítím taková prázdná. Jenže musím před někým protože jsem zjistila že mi je příjemné když se to počurání spojí s tím že mnou všichni opovrhují a prostě si nemůžu pomoct, a hodil by se tip na nějakou nehodu protože mě nic nenapadá. A jinak se mi spalo dobře.

Petr (St, 17. 11. 2021 - 00:11)

To ty první dny bývá ale po pár nehodách už ti bude lépe

Natka (Út, 16. 11. 2021 - 18:11)

Tak s toho dneška asi nic nebude protože jdeme s rodiči do restaurace, tak třeba příště.

Natka (Út, 16. 11. 2021 - 10:11)

Jo a Jinak kdyby si někdo chtěl rýpnout jakto že to píšu ve škole, tak mi ve škole normálně můžeme mít mobily

Natka (Út, 16. 11. 2021 - 10:11)

Ne to neměla, ono to ještě nikdy když jsem byla venku snad neprosáklo tak aby to bylo vidět protože ono to ta vložka zastaví. Ale před máma to jo jeden příklad za všechny je asi tak měsíc a půl starý byly jsme na fotbale a už jsme odcházeli a někdo řekl něco vtipného a už ani nevím co, no a já si přitom jak se smála docela dost cvrnkla ale už jsem odcházela a navíc jsem měla černé tepláky takže to nikdo nemohl poznat no došla jsem domů jako normálně žádný rychlý zapadnutí do pokoje aby to nebylo nápadný a zrovna si máma usmyslí že mě zkontroluje, nejdříve se mě zeptala jestli jsem suchá a protože se mě někdy jen ptá a nechá mě jít tak jsem ji zalhala že jo, a ona ať se tedy svléknu to jsem ještě furt doufala že to třeba nepozná protože ty kalhotky byly černé a nebylo to na nich vidět, jenže máma a ani chvíli neváhala a sáhla mi na ně, a už cítila že jsou docela dost mokré a řekla že tohle fakt není normální to zapírat, ať se alespoň když jsem počůraná přiznám, já to najednu stranu chápu ale na druhou stranu postavit se v 18 letech před mámu a říct já se počůrala je hrůza. Ale na tohle mám prostě smůlu protože před tím jsem byla několik kontrol suchá a tak už mě máma přestala kontrolovat a v tu chvíli jsem si tak poprvé po měsíci cvrnkla ( já tady sice píšu cvrnkla ale ono toho bylo docela dost) tak mě jak naschvál skontroluje a řekla že mě teda bude muset kontrolovat častěji od té doby mě kontroluje tak 1 týdně ale zatím jsem vždy byla suchá.

Petr (Út, 16. 11. 2021 - 12:11)

Tak to si měla opravdu smůlu a je mi tě líto. Ale musíš to vidět i z druhé strany máma když tě jednou po měsíci zkontroluje, a ty jsi mokrá a nepřiznala jses jí tak to může vidět tak že se ti to stává častěji ale neříkáš jí to. Ale chápu že v 18 letech ti to je trapné. Na tohle bych možná někdy zkusil si cvrknout a pak až přijdeš domů tak ji to říct aby viděla že se priznáš.

Petr (Út, 16. 11. 2021 - 10:11)

A ještě mě napadlo jak si tam psala že si občas učůrneš, jestli si kvůli tomu měla někdy trapas?

Pavkol (Út, 16. 11. 2021 - 05:11)

to bych chtěl zažít

Natka (Po, 15. 11. 2021 - 20:11)

Ahoj. Já to chtěla udělat, ale nedokázala jsem to dotáhnout do konce. Byla jsem s mamkou v kuchyni a loupala jsem jablka na štrůdl. Už se mi opravdu moc chtělo. Nedokázala jsem vůbec sedět v klidu. Bylo to už moc nápadné a mamka mi řekla něco ve stylu: "proboha já se na tebe koukám už půl hodiny a nemůžu věřit svým očím, evidentně se ti chce čurat, tak běž laskavě na záchod, nebo se ZASE POČURÁŠ!!!!" V tom jsem se tak roztřásla, že jsem si hned učůrla do kalhotek. Byl to úplně stejný pocit, jako před lety. Nečekané vlezlé teplo, plné ostudy! To vlastně ani nebylo chtěnné. To začalo téct samo. Ale za chvilku se to zastavilo. Na světlounce modrých legínách se mi udělal menší tmavej flek v rozkroku, ale šel zamaskovat. Byla jsem studem úplně rudá. Než jsem ale stačila jakkoli zareagovat, tak zazvonil zvonek u dveří! Mamka si na mě ničeho nevšimla a šla otevřít. Sousedka přišla na pokec! Já celá mátožná vstala a najednou jsem začala nekontrolovaně čůrat. A na legínách se mi udělal pořádný mokrý koláč. A po pár sekundách to začalo téct znovu, ještě víc. To se ovšem stalo při mém útěku do mého pokoje, to už jsem to měla až v nohavicích. Mamka si sedla do obyváku se sousedkou, které jsem se jen tak tak vyhnula. Prože jsem ale utekla do mého pokoje a ne na záchod, tak jsem se úplně počurala schovaná za skříní. Jako když mi bylo snad pět let a něco jsem provedla, tak jsem se tam vždy schovávala! Brečím ještě nyní. Počurala jsem se úplně ve svém pokoji a nenašla jsem odvahu to někomu říct. Asi bych to dokázala, ale ta sousedka!!! No, dala jsem se dopořádku, ale strašně jsem se bála jít do kuchyně a vidět se s mámou. Bála jsem se že v kuchyni zůstla nějaká stopa a že mamka bude pokračovat v kárání o včasném chození na záchod. Krom pár zaschlých kapek na podlaze, kterých jsem si všimla jenom já, nebylo nic poznat. A mamka si už vůbec nevzpoměla na tento mini incidenet. Počurala jsem se, ale nepřiznala jsem se. Nevím, zda budu mít sílu to zopakovat. Původně jsem to chtěla udělat už zítra, ale i když se odhodlám to zopakovat, nebude to mámě nápadné? Když by si vzpoměla na ten dnešek? Ach jo...

Developer (Po, 15. 11. 2021 - 22:11)

Lukáši, alias natko, proč to děláš a klameš tady normální kluky?

Natka (Po, 15. 11. 2021 - 22:11)

Tak tohle je opravdu dobré přijde sem někdo kdo se pojmenuje developer a začne tu říkat že jsem kluk a pak by se někdo divil že tu nepišou reálné holky.

Petr (Po, 15. 11. 2021 - 23:11)

Takových lidí si nevšímej a pokud si ještě vzhůru tak jestli teda chceš by si jsem mohla napsat nějakou svojí starší nehodu

Natka (Po, 15. 11. 2021 - 23:11)

Ano jsem ještě vzhůru protože nemůžu spát pořád přemýšlím o tom jak udělat tu nehodu. A nevím jestli to z toho neviznělo ale já od té doby neměla žádnou nehodu jenom se občas z nějakého nevysvětlitelného důvodu počůrám v noci a taky jak už jsem psala se mi docela často stane že si jen cvrknu.

Reklama

Přidat komentář